Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 130.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dzień dobry Dzisiejszy dzień mija pod hasłem: jutro poniedziałek

  • Śledzę S&D, staram się czegoś nauczyć więcej o graniu flotą, bo raczej lotnik ze mnie średni (przykład dzisiaj z nocy: przysnąłem przy obronie moona i nie zawróciłem floty ), obserwuję galaktyki gdzie co się dzieje, staram się na falandze podpatrzeć kto, co i jak opóźnia i niestety, ale widząc coś takiego, rodzi się niesmak. Pytanie brzmi: po co wlatywać w bunkier jak nie ma tam floty?!? Kurde no bez żartów... EDIT - w sumie to może dosyć mocno zniechęcić ostatnią garstkę ludzi na serwerze.

  • No to dzisiaj poza drobniejszymi też coś większego się trafiło. White Wolf [AP2] vs. Bati [aVLT] ~ 565.87% (Ukryta treść)

  • No i dzisiejsza porcja latania. Szału nie ma ale zawsze 10kk do przodu White Wolf [AP2] vs. StonedUncle ~ 431.32% (Ukryta treść)

  • Dzień dobry

  • To dzisiaj kontrowersyjnie: Czy ataki na "idlaków" się liczą? Jak tak to efekt poniżej White Wolf [AP2] vs. KRT ~ 227.15% (Ukryta treść)

  • Aktualizacja zasad

    White Wolf - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od GramBoLubie: „Cytat od White Wolf: „Problem może okazać się inny. Mam możliwość czasem przysiąść w miejscu pracy - tu pofarmię, tam zezłomuję coś drobnego. Co jeżeli jest druga taka osoba w firmie i dojdzie do "spotkania flot"? ” Oboje wiemy , że takie przypadki , owszem mogą się zdarzyć , ale są znikome. Szukasz dziury w całym. Tutaj chodzi o "hej brat , chcesz 100k pancków za metal" ? Czy paliwo za metal po minimalu ...itd. Ciekawa zmiana , ale pewnie rynek będzie działał jak dotychcz…

  • Aktualizacja zasad

    White Wolf - - Zadawanie pytań

    Post

    Problem może okazać się inny. Mam możliwość czasem przysiąść w miejscu pracy - tu pofarmię, tam zezłomuję coś drobnego. Co jeżeli jest druga taka osoba w firmie i dojdzie do "spotkania flot"?

  • Trzeba trochę rozruszać temat, więc ciąg dalszy: White Wolf [AP2] vs. Lord Helios ~ 296.5% (Ukryta treść) White Wolf [AP2] vs. Lord Helios ~ 177.28% (Ukryta treść)

  • Cześć, po poniedziałku straty psychiczne ogromne, lecz to nie powód by się poddawać! Jedziemy dalej aż do piątk

  • Witam, witam dodałbym jeszcze: niesamowicie mokry poranek w Krakowie leje tak, że nawet psy nie chciały wyjść na spacer Czyli dzisiejsza aktywność to: -100%, że nawiążę do wpisu pewnej Złej Damy PS- dzisiaj zamiast kawy biorę "kakałko"

  • No i Skryty się zapomniał Agresorowi gratulacje, a dla Sojusznika SzO - pomożemy Gramy dalej.

  • A witam , witam Jak tam aktywności w sobotę? Mi udało się w końcu do ćwiczeń zmotywować. Wspaniałe samopoczucie

  • Na dział ST to za mało ale póki co przywitam się tutaj i będzie ciekawiej, bo podejrzewam, że więcej skanów dostanę White Wolf [AP2] vs. Miguel Beid [aVLT] ~ 406.6% Dnia 29-05-2020 10:38:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor White Wolf [AP2] ________________________________________________ Bombowiec 185 Niszczyciel 236 Pancernik 438 Okręt wojenny 1.685 Lekki myśliwiec 3.285 Krążownik 1.382 Mały transporter 5.251 _________________________________________ Obrońca Miguel Beid [aVLT] __…

  • No witam Czekamy na Pana tej zagrody, by obwieścił nam wspaniałą nowinę dnia Jak co tydzień

  • Witam, witam Przy okazji: jak już będą rozdawane nagrody, to ja poproszę nagrodę pocieszenia

  • RW bez wystrzału

    White Wolf - - Zadawanie pytań

    Post

    Ja dzisiaj miałem to samo: Poleciał farming w falach i druga fala wypiła sobie piwko z obrońcami Trzeba było potem poprawić. EDIT: Błąd zgłoszony

  • No i stało się... dnia dwudziestego pierwszego miesiąca maja, o wschodzie słońca (no może trochę później) pojawił się na horyzoncie On... Wielki i Wspaniały... w błyszczącej zbroi, na białym rumaku. Zjechał rozpędzony wprost w hordy nacierających wrogów, których rozgromił samą swoją pewnością i wdziękiem (:P). Wszystkie dziewice padły mu do stóp (podobno jeszcze jakieś się gdzieś uchowały), a On niczym nie wzruszony ruszył dalej, by po raz kolejny w przyszłości pojawić się we właściwym momencie …

  • No właśnie omawialiśmy w sojuszu czym skutkuje rutyna - na tym przykładzie Gratulacje dla agresorów, a dla Luka - SzO - będzie na pewno Klikamy dalej.

  • Cytat od Zla Kobieta: „coTy wiesz o spaniu po 13 kawach ” Jakby nie patrzeć, gramy w OGame, więc sen pewnie nie jest naszą mocną stroną. Cytat od Superman: „Dzisiaj nie zazwyczaj jest to po 00 ale i tak będzie kiepsko ze spaniem ” Oj tam, oj tam - dasz radę. Ewentualnie nie dasz, ale wtedy następnego dnia pewnie nawet nie pomoże