Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 809.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ŻEGNAM SIĘ Z WAMI :)

    19dawid45 - - DiD U68

    Post

    Żegnaj Sojuszniku. uni Quantum/ Fornax rządzi!! 14lat kupa czasu u mnie też 14 rok leci . Ciesze się że zdecydowałeś się ten syf porzucić Jakby co namiary na mnie masz. Gratuluję i życzę wytrwałości

  • push na banie

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    TAk sobię patrzę od ostatniego posta na przyrosty Pusherów i jestem zaskoczony. Obecie skromne 1-5kk na dzień czyżby skończyła się ścieżka oszustw czy nagle skill się skończył ? Tak samo coś umilkli tu na forum wcześniej tak aktywni gracze owego sojuszu Cieszy me oko obecny stan Virgo jak i oferty typu oddam u niezbanowanych graczy Push_1.

  • Graty brawo Starcia Zysk też spoko szkoda że uni żegnamy tagiem Chaosu po złej stronie ale co zrobić takie już to życie jest Powodzenia na nowym uni tam będzie ciężej

  • Brawo brawo brawo muniek ubity zawsze cieszy oko Tylko pytanie czy Ty ubiłeś czy bot? Nie czepiam się tylko pytam. Nalimko ma monopol na muńka tutaj mamy jednorazowy wyjątek

  • Również dzięki i szacunek dla IRY jak i sojuszników z CHAOSU. To tylko gra Ci co chcieli to się bawili. Dla mnie również to IRA jest najlepsza na Quantum poprostu nie dopisało teraz szczęście. @Eomures tą wojną żyli bardziej postronni w tym trolle jak muniek itd ale fajnie że ktokolwiek żył

  • Cytat od Apofis: „Co i koniec wojny. Wypowiadający wojnę przegrali udowadniając, że sojusz CHAOS jest najmocniejszy. Koniec. ” Według mnie Wojna trwa do 25.02.2021 a teraz mamy 24.02.2021 . I sojusz Chaos flotowo nie jest najmocniejszy... nie pajacuj Cytat od wekles: „wg mnie wojnę "wygrał" @Torquemada ” Torq popełnił jeden błąd na wojnie ale kto go nie popełnia? Ogólnie jest to dobry gracz z doświadczeniem. Myśle że jego osiągnięcia nakrywają Ciebie po całości. Cytat od Bad.Whisky: „dokładnie ,…

  • Graty Nalimko! Właściwy troll we właściwych reckach Miłego przetopu

  • push na banie

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    A mi tam się podobają obecne przyrosty Virgo top przyrostu to 12kk Scruple marne 1,9 kk... hmmm chyba jednak nie da się robić kosmicznych przyrostów bez oszustw co chłopaki? 1,9kk wobec 1kkk ostatnio. TAmte 1kkk to też uczciwie ?

  • push na banie

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    A czy w waszych podliczeniach są czarne dziury? Czy w waszych podliczeniach jest koszt deuteru wobec pustych przelotów? Czy w waszych przeliczeniach są uwzględnione expy bez trafienia pirata? Pytam na luzie bez spiny. Bo nie każdy eksp to byli piraci I czy Dagmaro liczysz to że pz z piratów jest robiony flotą która nie powinna istnieć?? Ogólnie mam przykład uni Quantum gdzie topowiec pl1 aktywny bardzo lata na piratów mając ogromną flotę i robi granicę 3kk pkt przy stabilnym wzroście. Podkreśle …

  • push na banie

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od I am back: „Cytat od 19dawid45: „TY bo to na Virgo artyści polecieli z tym na całego nie patrząc na to że każdy widzi jak jest. I jeszcze bezczelnie się wypierają . Żeby tego było mało to się spinają do reszty jacy to są kozacy i co komu oni nie zrobią po fuzji a prawda jest taka że jak na Quantum grali to .... nic nie ugrali a czasami tylko uciekali ... gdyby nie bugi dalej by to robili tylko teraz mają sprzęt to kozaki... sprzęt robiony na wałach ” Nigdzie nie napisalem, ze nie jest t…

  • push na banie

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od I am back: „Cytat od el bosso siklent: „A teraz do uczciwie grajacych - kto z was ma tyle pkt na calym swoim koncie ktore prowadzi od poczatku to co niejakie scruple praktycznie po banie jest w stanie zrobic w miesiac?. ” Nikt z uczciwie grajacych nie osiagnie takiego wyniku. Co nie znaczy od razu, ze tylko na Virgo sa pushery. Trzesiecie sie nad tym Virgo, jakby komus los na loterii uciekl sprzed nosa. ” TY bo to na Virgo artyści polecieli z tym na całego nie patrząc na to że każdy wid…

  • push na banie

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Bad.Whisky: „Cytat od Apofis: „No faktycznie, wszyscy zbanowani, tylko ciekawe czy na stałe czy nie? Ja ich na zbanowanych pręgierzu tu nie widzę, więc myślę, że chyba wrócą. ” Nie wszyscyżART dlaczego pusherowi scruple-tfuuu nie zostalo odiete eko, badania oraz flote ? 80% konta zostalo zbudowane dzieki błedu gry swiadomie wykorzystywał bład a mimo to nie został dotkliwie ukarany i w dalszym ciagu moze korzystac z nielegalnych zasobow . Czy uwazasz ze to jest fair play? edit" juz pomij…

  • push na banie

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    Kurcze chłopaki to nieporozumienie dzidy z Pushu dostali bana za legalną grę .... to skandal!! Ciekawe czy będą tutaj aktywni na forum tak jak na poprzednim temacie.

  • Co to się stało vol 3

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    Jak w temacie kontynuacja poprzednich 2 tematów., Zasada: nie obrażamy bezpośrednio kogoś tak by nie było powodów do bana. @Whisky te rzeki kryształowe to przed PO czy już za PO ? Dzisiejsze przyrosty Push w końcu normalniejsze. Zobaczymy jak dalej będzie Bany dla Pushu idealnie

  • A co to się stało

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    To jest chyba ten czas by to zgłosić tylko gdzie są konkretne namiary by trafić na kogoś konkretnego a nie pachołka typu ARt czy team .. Cały Push jedzie na bugach i nikt nic z tym nie robiu.,.. zwykły gracz przeklnie kilka razy i perma dostaje a Ci tylko odpis.... Żart

  • A co to się stało

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od powyginany drucik: „Cytat od @Piciu: „Eko ma gówniane, chyba ze ten screen to z dwudniowej kolonii. Generałem nie zarobi na ekspach. Więc zostają bugi. ” Nawet mega eko nie pomoże tutaj bo i tak robią dziennie mój przyrost z 2-3 miesięcy Generałem nie zbliża się do tego wyniku. Szczególnie że wydają sporo deuteru na badania. Kwestia tego czy logi pozwalają to sprawdzić. Bo jak to Art pisał nie wszystko tam widać. I bardzo wątpię w to że zostawiliby to tak samopas gdyby mieli logi. ” To …

  • A co to się stało

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    Nie ma się co przejmować pisaniem członków teamu bo to bez sensu tam każdy jest jak Ci z Virgo.... Tyle podań już składałem z dopiskiem chęci walki z wałkami i zawsze negatywnie rozpatrywane Ręka ręke myje... @powyginany drucik podajesz wartości 100-165 po miesiącu tyle że 100 to oni w jeden dzień robią . Słaba jesteś albo sama nie widzisz że to oszuści albo.. wiesz i ich kryjesz...

  • A co to się stało

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    @powyginany drucik przecież zgłoszeń leci setki i każde rozpatrywane negatywnie... widać brak banów... Raz cofneli im punkty do jakiejś tam daty po czym zabawa leci dalej na całego... to jest bzdura.

  • A co to się stało

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od @Piciu: „Z jakiego eko? ” No tego co nabija taką ilośc surowca Team twierdzi że wszystko jest legal . Latać nie latają to zostaje tylko eko przecież. To my się mylimy haha

  • A co to się stało

    19dawid45 - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od PacSzaman: „Astro na 32???? Chłop jest dupniety i to fest ” Legalnie zrobione Team tak twierdzi Sura też legalnie zrobiona z eko Team tak twierdzi Tylko my nie mamy klapek na oczach i widzimy jak jest.... niech sobie dalej trzepią wzajemnie w sojuszu