Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 63.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Sportowy

    HighV - - Sport

    Post

    Czyżby Michael Doohan? Jeśli tak, to trochę za dużo podpowiedzi rsneaky.gif

  • Witcher - return.

    HighV - - Archiwum CT

    Post

    Siemasz Witcher, zapalony informatyku, kolego po fachu (niedługo, mam nadzieję) i mój GO Szkolisz się w technikum informatycznym? Co najbardziej lubisz robić z kompami? Składanie, sieć czy może programowanie? Chyba, że jeszcze coś innego

  • Liverpool F.C.

    HighV - - Piłka Nożna

    Post

    Może być ciekawy sezon. Z ManU odszedł płaczek, co może nieco zdeprymować diabły, natomiast od Nas (mówię jako wieloletni fan LFC) doszedł Glen Johnson i Chris Mavinga (chodź wątpię aby ten francuski młodzieniec często występował w wyjściowej 11nastce). W Glenie drzemie potencjał, mam nadzieje że to ujawni w grze dla The Reds. Fakt, można twierdzć, iż jest on jako zastępstwo dla Hyypii, ale jest o wiele młodszy i wydaje mi się, że nieco lepszy (chodź nie zapomnę tych bramek Hyypii z bani ). Mam …

  • Djablica

    HighV - - Archiwum CT

    Post

    Co uważasz o "kłótniach" w did u55? Czasem przesadzają co poniektórzy? Jakie masz zdanie na temat wyzywania kogoś od spamerów etc. patrząc jedynie po ilości postów a nie ich jakości? Chciałabyś polecieć na Marsa jako królik doświadczalny?

  • tortoise - filozoficzny żółw

    HighV - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Tortoise napisał(a) mam nadzieję, że będzie coś o mnie, i nie będą to same złe rzeczy :>” Jeśli mam być szczery, to na razie nie przewiduję żadnych wzmianek o moderatorce działu ale jeśli tak bardzo chcesz, to szepnę o tym słówko w następnym wydaniu (ponieważ pierwsze wydanie zbliża się wielkimi krokami). Oczywiście o treść nie masz się co martwić Napiszę/Opiszę to tak, jak to postrzegam. Pytanka Co sądzisz o osobach, które wyzywają innych od spamerów nie znając ich wcześniejszych wypowi…

  • Cytat: „Tortoise napisał(a) Cytat: „Jeffik napisał(a) absolutnie bać ale się bać nie będę :P mówię tylko, że każdy redaktor ma przydzielony swój dział. no i mnie wypadł hajdpark mam nadzieję, że nie będziesz pisał bzdur na temat tego superfajnego działu forum jak i modów tam moderujących” ” Chyba zrozumiałe, że nie W końcu jesteśmy doroślimy ludzmi (no, może ja nie). Jak już się mieszać do czegoś takiego jak OGP, to wykonywać pracę sumiennie i tak jak należ, prawda? Także nie ma obaw

  • tortoise - filozoficzny żółw

    HighV - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Tortoise napisał(a) Cytat: „Jeffik napisał(a) Podpowiem Ci, że jest to związane z OGame Press... hmmm. dalej mi to nic nie mówi :P Niedługo pierwsze wydanie to się przekonasz coś czuję, że mam się bać tego pierwszego wydania ” ” absolutnie bać mówię tylko, że każdy redaktor ma przydzielony swój dział. no i mnie wypadł hajdpark

  • Cytat: „Tortoise napisał(a) Cytat: „Jeffik napisał(a) Moderatorka Hajdparku Moderatorka ?! hmm czy ja o czymś nie wiem :> Musimy się z deka chyba zapoznać wiesz no skoro wziąłeś mnie za moderatorkę - to się zastanów czy chcesz dalej mnie poznać :> A chcesz wiedzieć czemu? a czemu ?!:>” ” Podpowiem Ci, że jest to związane z OGame Press... Niedługo pierwsze wydanie to się przekonasz

  • tortoise - filozoficzny żółw

    HighV - - Archiwum CT

    Post

    Moderatorka Hajdparku Musimy się z deka chyba zapoznać wiesz A chcesz wiedzieć czemu?

  • Art

    HighV - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat: „^Uriziel^ napisał(a) Cytat: „nocna mara napisał(a) art bedziemy kumplami znowu ? wiesz ze jestem spoko ziomal,zawsze stawialem piwo, moge wrocic spowrotem do team?” co to za kolo w tym linku to takie pytanie do Ciebie ;]” Nie wiesz? To przecież sam ART z tego co pamiętam! (tak mi się wydaje ^_^)

  • Djablica

    HighV - - Archiwum CT

    Post

    Lubisz M jak Miłość? A może wolisz Pierwszą Miłość?

  • Gienek

    HighV - - Archiwum CT

    Post

    Byłeś kiedyś w Rzeszowie, chociaż przejazdem? lubisz herbatę? jaką? dlaczego?

  • B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

    HighV - - Archiwum CT

    Post

    Byłeś kiedyś w Rzeszowie, chociaż przejazdem? Słuchasz metalu? gadu czy irc? winamp czy foobar? czy czy

  • Heh, mój standardowy zestaw pytań dziś ;D Byłaś kiedyś w Rzeszowie, chociaż przejazdem? Słuchasz metalu? gadu czy irc? winamp czy foobar? czy czy

  • Stivi - Spamowy PieZ

    HighV - - Archiwum CT

    Post

    Gdzie spam tam ja ;d Pytania takie jak dla Dexterka ;d : Byłeś kiedyś w Rzeszowie, chociaż przejazdem? Słuchasz metalu? gadu czy irc? winamp czy foobar? czy czy

  • Spam tu leci Lubisz chodzić na koncerty i wyszaleć się pod sceną?

  • Byłeś kiedyś w Rzeszowie? Jak odnosisz się do ludzi o innym kolorze skóry? Ulubiona komedia? Ulubiona buźka?

  • Wasze ulubione książki

    HighV - - Rozrywka i hobby

    Post

    Panowie. Czy znacie jakieś książki mniej znane, a dobre (śmieszne, z lansem? :D). Chodzi mi o takie słabiej zareklamowane, bo Harry Potter jest sławny bo ma dobrą reklamę Swojego czasu np. czytałem Pachnidło. Książka nie jest jakoś specjalne znana, a jakoś bardziej podobała mi się niż Harry Potter.

  • Nowe Filmy

    HighV - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat: „rekrut86 napisał(a) Die Hard 4.0 to syf, też byłem w kinie. Bajeczka dla małych dzieci i tyle, straszna szmira!!!!” zgadzam się. byłem w kinie - do kitu film jak dla mnie Najlepsza część Die Hard to chyba dwójka

  • Arsenal Londyn

    HighV - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „candy man napisał(a) Cytat: „Bever napisał(a) Cytat: „Joda napisał(a) Cytat: „d3nnis napisał(a) Cytat: „Joda napisał(a) Cytat: „d3nnis napisał(a) No dzisiaj mecz Arsenalu o 19 Zobaczymy jak sobie poradzi :P” A z kim graja tak apropo ?? ;)” Red Bull Salzburg aktualny mistrz Austrii :)” To wygraja Na pewno sa lepsi” Niekoniecznie, Red Bull to dobra drużyna, składanka gwiazd” No i Arsenal przegral 1:0, Fabianski puscil bramke i otrzymaj zolta kartke Cale szczescie ze sa to tylko mecze spari…