Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 293.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Biały Miś kopiuje swoje STeki z tymi samymi obrońcami, więc ja też spróbuję. Co mi tam, pospamuję. W porównaniu z poprzednim najazdem na Wenera procent mniejszy = mniej straconej własnej floty i w sumie zysk większy. A o zysk przecież chodzi. SZO dla Wenera, bo dobrze idzie. Można mieć dalekosiężne plany na kolejny najazd. Misia pozdrawiam za aktywność. Pawła też, aby nie odpuszczał, bo czekam na jubileusz. I swoich ziomali sojuszowych. Ku Chwale Twierdzy Dnia 12-12-2020 03:02:13 następujące flo…

  • Macie lupę? Bo się przyda. Pod nią trzeba tu szukać zysku. Pozdrawiam każdego czytelnika Ku chwale Twierdzy. Konto obrońcy kiedyś do Twierdzy należało, ale gracz już chyba inny. Nie wiem. SZO, to znowu przylecę i mam nadzieję, że będę przed Misiem. Dnia 06-12-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Walgamer [TWIERDZA] ________________________________________________ Niszczyciel 10.500 Bombowiec 26.000 Reaper 23.000 Lekki myśliwiec 1.540.000 _________________________________…

  • Paweł, którego dawno nie było, wrzucił ST nr 94. Misia nie liczyłem, ale przy takiej aktywności trochę tego jest. Nie przestawaj, szukaj dalej. Stówa coraz bliżej.

  • Może i uni jest prehistoryczne, ale do 100 ST chyba da się dociągnąć? Graty, bo obrońca niełatwy był do trafienia.

  • Ciekawe, czyj jubileusz będzie pierwszy. Licznik bije. Graty znalezisk. Czy uni jeszcze nie umarło.

  • Rozkręciłeś się. Ciekawe, jak szybko dojdziesz do setki, bo konkurencja przystopowała. Gratki. Trochę zazdroszczę, bo mi cel sprzed nosa sprzątnąłeś.

  • Ruszyłeś chyba całą flotę, ale zysk ładny - zwłaszcza w paliwie. Graty

  • Jak zobaczyłem agresora w układzie z obrońcą, to mogłem tylko odliczać do pojawienia się tego ST. Graty dla Misia wykorzystanej okazji. Obrońca niech przemyśli strategię.

  • To mi się podoba. Graty się należą, więc po kolei gratuluję 1) znalezienia celu 2) znalezienia bogatego celu 3) złupienia bogatego celu Do jednej rzeczy mógłbym się przyczepić - procent marny Obrońca niech z urlopu zejdzie. W jego przypadku nie stała się tragedia. SZO

  • Ładny czyścioch wyszedł. Graty

  • Off top będzie, ponieważ pozwolę sobie nie zgodzić się ze zdaniem Usagiego. Są w tej grze mechanizmy, dzięki którym silny gracz nie zjedzie słabszego z jednej prostej przyczyny - nie będzie mu się opłacało. Tu zysk jest i to lepszy niż dzienny z kopalń (przynajmniej w moim przypadku), więc można pisać o opłacalności starcia. Ja bym napisał, że niekorzystanie z FS może już świadczyć o pewnym zniechęceniu do gry. Także bitwa to skutek straty chęci, a nie przyczyna. Jestem w tym dziale na tym uni d…

  • Długie przerwy między stekami się robią. Dobrze, że w ogóle jest. Graty znalezienia celu.

  • Obrońca tak bardzo wierzył w bunkier, że postanowił z niego latać na idlerów. No to dał mi sto życzeń. Jedno z nich to SZO, przylecę ponownie. Dał mi też przyzwoity zysk, że nie muszę patrzeć przez lupę. Pozdrawiam swoich szefów. Ten z reala dał mi urlop, więc mogę pograć. Ten z soja wspiera mnie logistycznie. Dzięki Ku chwale Twierdzy Dnia 24-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Walgamer [TWIERDZA] ________________________________________________ Duży transporter 1 N…

  • Ledwie co kliknąłem "wyślij" przy poprzednim steczku, a tu sondy donoszą mi o kolejnym głęboko wierzącym. Odbudowa lam tym razem lepiej logistycznie ogarnięta, więc flota ponownie wysłana w bój. Na zniszczenie. Czy mam się obawiać strajku stoczniowców? Ku chwale Twierdzy. Bo dziś dwustronnie, a jakaś równowaga musi być. Dnia 21-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Walgamer [TWIERDZA] ________________________________________________ Niszczyciel 10.000 Bombowiec 25.000 …

  • Jako że przez prawie tydzień nic nie było w tym dziale, postanowiłem "skserować" swoje ostatnie ST. Korektorem tylko obrońcę zmieniłem. Zysk wciąż obecny nawet po przeliczeniu paliwa. Pozdrawiam wszystkich czytelników Dnia 21-11-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Walgamer [TWIERDZA] ________________________________________________ Niszczyciel 10.000 Bombowiec 24.500 Reaper 22.000 Lekki myśliwiec 1.200.000 Ciężki myśliwiec 85.000 Okręt wojenny 55.000 ___________________…

  • Pięknie. Lubię to po dziesięciokroć. Za bunkrem (?) nie ma się co chować, ul też nie pomógł. Pawłowi coraz bliżej do setki. Graty.

  • SZO dla sojusznika. Rozumiem, że mały wypadek przy pracy. Graty dla agresora za udane poszukiwania celu.

  • Ładnie licznik przy grillu Ci bije. Gratuluję i czekam na jubileuszowe wydanie.

  • Sam miałem chrapkę, a tylko paliwo straciłem. Graty dla agresorów. To akurat była łatwa zdobycz, wystarczyło się schylić.

  • Takie tam złomowanie własnej floty na procenty. Grunt, że do przodu. Z odbudową lam jestem jeszcze na bakier, reszta już zaszpachlowana. Pozdrowienia szczególne dla von Eliminatora, który podobnie bunkry tnie. Wracaj z urlopu jak zapowiadałeś i też szpachluj swoje niszczarki. Śmierć bunkrownikom. Dnia 14-11-2020 01:31:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Walgamer [TWIERDZA] ________________________________________________ Niszczyciel 10.000 Bombowiec 24.000 Reaper 22.000 Lekki myśl…