Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od POnury OutsideR: „Cytat od Mari: „Bez sensu brak opcji zniszcz. Na niektóre floty opłaca się niszczyć moony i bez tego nikłe szanse, że wyłapiemy daną flotę, a dobry flociarz i tak nie da się zezłomować, jak dla mnie opcja bez sensu.” powiedzial gosciu ktory na 100% nie gral na speed uni dluzej niz miesiac... grales kiedys flota top10 bez moonow? bo z tym sie trzeba liczyc grajac na speeduni bez urlopu kolego a wiec takie "sranie w banie" nie pomaga tutaj w niczym, albo wylaczenie misji…

  • Ile ty grałeś w Ogame? Bo patrząc po tych postach grałeś, może kilka miesięcy, ale mechaniki nie poznałeś. Wracając do tematu mamy już jednostkę przeznaczoną do ściągania gęsi, a nawet dwie jednostki. Niszczyciele i wyrzutnie plazmy, które z tym zadaniem sobie świetnie radzą. Kolejna rzecz to SD, które mogą być tylko na okrętach tak samo jak obrona ma szansę na odbudowę. I nie można tego mieszać.

  • Cytat od Diet Coke: „Z mojego punktu widzenia - po co komu lekko zmodyfikowana Vega? Uni praktycznie wymarle. Obserwacja pokazuje, ze konfiguracje posrednie zwykle dosc szybko tak koncza, a te z tymi krancowymi ustawieniami trzymaja sie lepiej. Z mojej strony: Eco x5 - albo wyzej o ile to jest mozliwe, przyciaga to i ekowcow i flociarzy Flo x2 - przyciagnie ecowcow PZ: 70% - przyciagnie flociarzy 5 gal po 499 us (po kilku miesiacach juz zwykle na 4g sa niezle pustki) dex na pz zakrzywienie” 5 to…

  • A gdyby dać x5, 50 galaktyk po 100 układów każda, 50-75% PZ, 25 pól więcej, 10k anty. Taka jest prawda, że wiele osób gra na wszelakich ugamelach, bo one się jakoś rozwijają i mają większy wachlarz prędkości. Jakbyś dał radę Art zaproponować zrobienie jednego uni x10, żeby sprawdzić jego popularność, to byłoby dobrze. Pewnie ilość graczy na nim będzie bardzo duża w porównaniu do tego co jest obecnie.

  • Najzwyklejsze x1? Albo konfiguracja dawnego uni 50? Albo uni x10.(tak wiem nie przejdzie, ale fajnie by było pograć na bardzo szybkim uni) Poza tym standardowy zestaw prezentów 10-20k anty,więcej pól, mniej galaktyk, więcej złomu? Pomału się kończą pomysły jakie uni dawać.

  • Cytat od Zawisz: „Niezły sarkazm Ciernik :P. Co do fuzji, to zastanówmy się jakie uni z grupy najstarszych byłyby pewnie łączone. Najprostsza odpowiedz to u1, u67 i u68, pozostaje jednak sprawa u66, które jest w najgorszej formie, oraz uA które też szybko słabnie. u69 znajduje się jeszcze w miarę dobrym stanie. Liczba aktywnych graczy na wspomnianych uni i porównanie ze stanem z przed roku: u1: 662 (spadek z 885 = -25%) u67: 437 (spadek z 626 = -30%) u68: 473 (spadek z 651 = -27%) u66: 373 (spad…

  • Toadie

    Drakensang - - Członkowie Teamu

    Post

    Ulubiona książka Clancy'ego?

  • Toadie

    Drakensang - - Członkowie Teamu

    Post

    Ekhem /me lekko przdeptuje ogra Deptanie Ogra jest dobrą metodą na zwrócenie uwagi. Ale wracając do interesów. Ulubiony dział geografii? Ulubiona marka samochodów? Ogr czytał książki Toma Clancy'ego? Jesteś uparty, czy idzie się z Tobą dogadać? /me jeszcze mocniej nadeptuje ogra, a potem go podpala i odlatuje na polowanie.

  • Historyczny

    Drakensang - - Nauka

    Post

    Od łacińskich popularów? Czyli stronnictwa, które przeciwstawiało się optymatom i dążyło do poprawy warunków życia ludu.

  • Supcio! Ulubiona gra PC? Ulubiony film? Ulubiony serwer Ogame? Ulubiony okręt w Ogame? Najlepsza technologia w Ogame? Najważniejszy budynek w Ogame? Kiedy przejdziesz na słuszną stronę Mocy? Co sadzisz o Krakowie? .me ma dobrą książkę i kawę. Stworek chcieć?

  • Toadie

    Drakensang - - Członkowie Teamu

    Post

    Sałatka z ogra też będzie smaczna. Ulubiona książka polskiego autora? Ogr lubi gwiazdy śmierci? Ulubiony budynek na księżycu w Ogame?

  • Toadie

    Drakensang - - Członkowie Teamu

    Post

    Kiedy zmienisz barwy na jedynie prawdziwe? Czytaj barwy SGO? Z czym najlepiej przyrządzić ogra? Mam tu głodnego smoka i coś mu trzeba dać, żeby siedział cicho.

  • Daj wszystkie, nikt nie będzie zły, a wszyscy będą zadowoleni. Teraz muszę policzyć ile gęsi trzeba do zaorania tych bunkrów.

  • Na x5 typowa obrona antyfarmingowa jest stosunkowo duża, więc mnie te wartości nie dziwią. 40k wr i 300 plazm jest stosunkowo małą obroną.

  • II wojna światowa

    Drakensang - - Nauka

    Post

    Da.

  • II wojna światowa

    Drakensang - - Nauka

    Post

    Znany rosyjski dowódca, tak pokierował ofensywą na Berlin, że to jemu przypadł zaszczyt zdobycia miasta. O kogo chodzi?

  • Cytat od ciap: „Cytat od Drakensang: „Infuza albo ogniter rozróżniają co jest obroną, a co lata.” Możesz mi pokazać w którym miejscu jest rozróżniona flota od obrony?” Wydawało mi się, że rozróżniają.

  • Cytat od ciap: „Cytat od Munio_Uni 1: „Ciap skąd masz takie dane ?” Człowiek się męczy, zrobi coś a on "skąd dane". Wyliczyłam sama :fsad:” Infuza albo ogniter rozróżniają co jest obroną, a co lata. Moderator Indestructible:Coś się chyba cytat popsuł, poprawiam.

  • Historyczny

    Drakensang - - Nauka

    Post

    Dynastia Cedryka?

  • ciap po co trzymane są rekordy z uni, które od dawien dawna nie są już aktywne?