Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Puszujcie się więcej Graty jeszcze raz

  • Mam nadzieję, że spełni się reszta życzeń Graty Reset, skanuj dalej i powodzenia w kolejnych lotach Aaa i naSTępnym razem nie pytaj GO o aktywki

  • Witam Leciałem w dzień na obrońcę ale 30 sekund przed wlotem flota znikła Później wyłapałem minuty na moonie, miałem klikać pzta ale, że jeszcze pracowałem to olałem temat, gdy odświeżyłem galę pzta nie było więc wychodziło na 20%, posłałem 2 ataki na "pałe", kilkadziesiąt sekund przed pierwszym wlotem siadł fs Zazdrośniki pewnie pomyślą, że dostałem czas od GO Pozdro dla GoT ! REX Wszystkich znajomych ! GTW ! Dnia 09-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT…

  • Cytat od Gierus: „No niestety nie mogę - zapytaj w sojuszu, jak jesteście tak zgrani, to aż dziwne, że nie wiesz, dobrze,że choć Keitha pamiętasz. A pozatym gdzie Ty widzisz moje tłumaczenie, ja widzę, że ty próbujesz się tłumaczyć, ja twierdzę, nie zadaje pytań :). ” Ja nie mam powodu do tłumaczenia się Wszystkie nasze rw sa czyste i tego jestem pewien Dalsza dyskusja nie ma sensu Powodzenia w kolejnych lotach

  • Cytat od Gierus: „Ty dalej nie rozumiesz, że każdy może się pomylić, ważne aby przyznać się do błędu a nie iść w zaparte. PS. A wiesz że Keith, EoS był w PGR ( częściowo wchłoniętym przez GoT ) - a następnie oba konta padły ofiarą GoT. I kolejne PS. to co ma żona_rolnika powiedziec - ona zna wszystkich I next PS, od osądów jest GO nie Ty ReSeT, co on zarządzi to uczynimy. ” Nie musisz się tłumaczyć, wszyscy wiedza jak bylo A możesz mi przypomnieć kto i kiedy trafił Eosa ? Bo wydaje mi się, że ni…

  • Cytat od pavilus!!!: „Zastanawiałem się długo czy odpowiedzieć tutaj, ale już nie mogę wytrzymać. Gratulację dla Szturmana za wykorzystanie błędu żony a żonie dużo udanych piratów aby odrobić szybko. Teraz co mnie denerwuje Ja wiem że wielu nas nie lubi, nie trawi wręcz nazywa pusherami, szczekaczami itd., ale proszę nie generalizować, wkładać wszystkich do jednego worka bo wielu się myli. Wiem że niektórzy będą dalej to robić ale mam pytanie ! Proszę Szturman napisać ile osób z Got nie miało ba…

  • Witam Jedni płaczą na discordach jacy to jesteśmy źli bo nie mamy za nic banów a my ich złomujemy otóż nie dostajemy banów @zona_rolnika dlatego, ze nie oszukujemy, wiem, że dla wielu to nierealne ugrać więcej nie pushując się ale właśnie tak robimy, gramy stare dobre Ogame i nie potrzebujemy wałów Wy dalej płaczcie na ogólnych kanałach a my dalej będziemy was ścigać Kolejny PIS pomaga mi budować flote Rolnikowa ostatnio bije piratów ja wściekła więc stratę moment odrobi - odbudowy życzę Pozdrow…

  • SZTURMAN [REX] vs. Vice Neutron ~ 1026.04% Dnia 08-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [REX] ________________________________________________ Pancernik 22.222 _________________________________________ Obrońca Vice Neutron ________________________________________________ Duży transporter 11.295 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 1 Sonda szpiegowska 101 Gwiazda Śmierci 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor SZTURMAN [REX] _______________…

  • Witam Małe ale mieści się w próg Pozdro dla REX Dnia 08-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [REX] ________________________________________________ Reaper 100.001 _________________________________________ Obrońca Raguel Frey [Dark] ________________________________________________ Mały transporter 2.690 Duży transporter 17.438 Lekki myśliwiec 1.290 Ciężki myśliwiec 572 Krążownik 346 Okręt wojenny 288 Recykler 1 Sonda szpiegowska 14.566 Bombowiec 14 Satelita sł…

  • Na 4g padł ? Wyskanowałem go rano ale za daleko miałem i palił się Graty !

  • No no konkretne RW, gratulacje zysku i % Nie żebym się czepiał ale czy to nie jest konto Jose papy stare ? czyli waszego sojusznika ? Jeśli się mylę to wybaczcie Powodzenia w kolejnych lotach

  • Siema Finał Jak się nie wkręciłeś jeszcze to rzuć póki czas To już jest norma na nowych uni Albo to przetrzymasz i bedziesz gryzł takich albo nie Znając życie za kilka tygodni skończą na banie albo w reckach Jak nie cali to w jakimś ataku mniejszym czy coś

  • Witam. Obrońca po pierwszym moim wlocie nabluzgał na pw, więc dopilnowałem nieodebranego doku Mam nadzieję, że nie zaidlaczy i będę mógł bić go regularnie Pozdro GoT !! GTW ! Dnia 07-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Pancernik 410.000 Reaper 53.000 _________________________________________ Obrońca RySIU ________________________________________________ Mały transporter 406 Duży transporter 8.862 Lekki m…

  • No i pięknie Opozycja bita jak się patrzy Graty Resecik, skanuj i morduj jak najwięcej Obrońcy odbudowy

  • Witam. Leciałem na małą część floty, w między czasie doleciała reszta przez to straty troche większe... reszta recków i dofarmy puszczone po wlocie ale na szczęście doleciały i zebrały Kolejny PIS w moich reckach co cieszy bardziej niż zysk Pozdrowienia dla GoT i wszystkich znajomych ! Dnia 05-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Pancernik 200.000 _________________________________________ Obrońca AquaMan …

  • Miszel nie wie jak założyć konto na boardzie Cytat od Miszel: „ST w nowych w barwach Dzięki za przyjęcie i pozdrowienia dla soja ” Dnia 05-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Miszel [GoT] ________________________________________________ Pancernik 150.000 _________________________________________ Obrońca luki1988 [LamaS] ________________________________________________ Mały transporter 181.205 Duży transporter 29.205 Lekki myśliwiec 51.432 Ciężki myśliwiec 21.665 Krąż…

  • Trzeba było pisać to bym recków pożyczył, obok jestem Graty zysku, obrońcy odbudowy i pilnowania dobytku

  • Witam. Złapana ekspedycja na fali Pozdro GoT ! Dnia 03-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor SZTURMAN [GoT] ________________________________________________ Mały transporter 1 Okręt wojenny 260.000 Pancernik 415.000 Niszczyciel 31.000 Reaper 21.000 _________________________________________ Obrońca RySIU ________________________________________________ Mały transporter 1.565 Duży transporter 34.087 Lekki myśliwiec 262.248 Ciężki myśliwiec 3.380 Krążownik 936 Okręt wojen…

  • Ty to widzę na byle co nie latasz Uparłaś się na typka i zbiłaś jak chciałaś Graty i namierzaj kolejnych

  • Graty STarcia bo konkretny % wyszedł Itachi szybkiej odbudowy życzę, Jesteś aktywny więc moment odbudujesz CO do złomu to ja nie mam z tym nic wspólnego Ale chyba winny już namierzony