Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 151.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Manchester United

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Witam Bardzo mnie zdenerwowała końcówka. Fatalny błąd Neville'a zakończony bramką dla przyjezdnych. Potem wolny dla United, jak było pokazane zbliżenie po faulu na Ronaldo, to było widać, że CR się uśmiecha. Już przymierzał się do strzału, kiedy na chama wepchnął mu się Giggs i walnął duuużo nad bramką! Dobry występ Rooneya, Teveza, Carricka i Vidicia, reszta przeciętnie, a Evans, Naville i O'Shea słabo. Wydaje mi się również, że w końcu czasy Van Der Sara mijają problem. Mimo, że nie zawinił on…

  • TS Wisła Kraków.

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Y2K napisał(a) Widać kto rządzi w Krakowie Za 2 tyg. mecz z Lechem na Bułgarskiej moim zdaniem mecz decydujący ( dla Wisły ) o mistrzostwie Polski. a więc Jazda Jazda Biała Gwiazda !!!” Lech Poznań 1:1 Wisła Kraków Moim zdaniem wynik spotkania sprawiedliwy. Napastnicy nic nie strzelają bo zbyt rzadko dochodzą do piłek. Nie ma ich kto obsłużyć. Mam nadzieję, że po przyjściu Garguły się to zmieni. W ataku widoczny brak Pawła Brożka. Fajnie, że można było obejrzeć mecz w TVP. Za co Dziękuję…

  • Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) Cytat: „lMagl napisał(a) hahahah chłopaki grali jak na boisku szkolnym, Roger potykał sie o własne nogi..... co do Boruca to już brak mi słów za ta 3 bramke ;/ ogólnie porażka...” widzę kolega nie oglądał meczu . Roger przynajmniej się starał, dośrodkowywał, walczył, a tamto potknięcie to chyba nie musze tłumaczyć na jakim bagnie oni grali.? mecz przegrany przez obrońców, co tu dużo mówić, taktyka benhakera też beznadziejna..” Ja to już po woli mam dosyć tego benha…

  • Statystyki sojuszy Najwięcej punktów: 238.629.588 MONOCERO [Uni14] Rekordy universum 14 Screen

  • Cytat: „Kharnath napisał(a) Kharnath uni 14, Wyrzutnia Plazmy: 13.000” Tak dla potwierdzenia beztytuuywp.jpg

  • Cytat: „h4nD napisał(a) Cytat: „Originally posted by Munio_Uni 1 Kharnath - uni 14 Plazmy - 13.000” Screen shot ?” Cytat: „Munio_Uni 1 napisał(a) I dont have, mayby the owner will show.” He co ty napisałeś przetłumacz :PP a zeby bez spamu to : beztytuuywp.jpg

  • Real Madryt

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Przychodzą taki dni gdy człowiek ma doła, takim na pewno jest ten. Kolejny rok z rzędu zatrzymaliśmy się na 1/8 i jeszcze ten wynik 4-0 :/. Cóż...trzeba żyć dalej i mieć nadzieje że te wybory i kolejny sezon przyniesie nam upragniony puchar LM, bo przecież za rok finał na Estadio Santiago Bernabéu.

  • Real Madryt

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    liverpool_1.gif No to się doczekaliśmy Wtorku dziś wielki mecz "być albo nie być" Jak oceniacie nasze szanse na wygraną z The Reds Moim zdaniem bez Banayouna Liverpool będzie wolniejszy na skrzydłach. Gerrard nie wszedł jeszcze w odpowiedni rytm, a Torres przejdzie fitness test przed meczem i także jego występ stoi pod znakiem zapytania, tak wiec pytam się kto ma strzelać bramki Realowi, N'Gog? The Reds przywieźli dobry wynik z Hiszpanii i nie widzę ich tutaj ryzykujących od początku. Liverpool …

  • Kharnath uni 14 wyrzutnia plazmy 11.443 Rekordy universum 14

  • Kharnath uni 14 wyrzutnia plazmy 11.443 - gracz z polski

  • Uni.14 Yakasu [A.K] niszczycieli 17.077

  • Cytat: „Godlike Cieslak napisał(a) Jeszcze Polska nie zginęła, Kiedy my żyjemy, Co nam obca ... wzięła, Szablą odbierzemy.... PS: ktos wykrakał w studiu tego karnego...no szkoda;/ Szkoda Leo, szkoda kibiców...;(:(;(... i szkoda ze nie mozna tu przeklinac...” Karengo wykrakał Boniek A ja jestem ciekawy ile zarobi sedzia za tego karnego Pewnie wiecej niz cala reprezentacja Polski -------------------------------------------------------- Ludzie nie bierzcie w łapę

  • Inter Mediolan

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    Fajnie wykonałes prezentacje, i widac ze troszke sie nameczyles na tymi kolorami he ale na dobre wyszło A do Interu druzyne lubie, i ciesze sie bedzie miala raczej mistrza włoch czy juz ma he bo nie jestem na czasie z wlochami ^^.

  • Wiec zadam ci DOSYC Głupie pytania: 1.Od czego herbata jest słodka? 2.A po co myje się szklanki? 3.Ile ruchów trzeba wykonać, żeby włożyć słonia do lodówki? 4.-Co to za zagadka? Czterech w pokoju a jeden pracuje? 5.Z czego składa się łyżka? Zobaczymy czy jestes bystry i czy umiesz odpowiedziec hehe

  • Manchester United

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    No i MU w Finale gratuluje awansu i mysle ze cała tez wygraja Lm Wie moze ktos skad mozna pobrac bramke Scholsa ?

  • Manchester United

    LukaszTczew17 - - Piłka Nożna

    Post

    No no Ronaldo widze ze zbiera tylo nagrody Ale szczerze nalezało mu sie za tak wysmienita gre w lidze i lidze mistrzów bodajże 28goli na 28 meczy ligowych gdzies to przeczytałem. No nic tylko mu gratulowac tak wysmienitej grywalnosci w pilke i formy :).

  • RE: Lord L ak LL

    LukaszTczew17 - - Archiwum CT

    Post

    Postaram sie nie zadac az 10 pytan 1. Czy lubisz Real Madrid 2. Dalczego akurat Rock o_o 3. Czy spiewałes sobie DWADZIEŚCIA LAT MINĘŁO. . . 4. Czy zrobiles sam sygnaturke sobie 5. czy 6. Chodzisz na mecze Ruchu Chorzów 2 czesc filmu o 20:00 w 2012 roku

  • eh nowy temat nowy post xD 1. Dlaczego taki nick co on oznacza 2. W jakies gierki grasz 3. Czy w Bielsku-Białej jest biało 4. Jak odpowiesz na to 5. Kogo lubisz z forum

  • Najwiecej warta planeta bez obrony : Yoshimitsu - A.K - 2.159.579 - uni 14

  • Ja pierdziele ile ci goscie musieli zbierac na ten nanitki lol, nie chce sobie tego wyobrażać Chyba najlepszy rekord z calego ogame. Cytat: „Tekila napisał(a) Jeśli zrobi na 11 level to niektóre statki mu sie będą budowały od razu :)” - eh watpie w to grałem sobie na podrubce ogame i tam nawet na poziomie 12 lub 13 juz nie pamietam jak np. sie dawało 350Gs do stoczni to robily sie z 10 15 minut wszystke a czas robienia w stoczni Gs byl pokazany na 0 hehe to zawsze zostana jakie tam mili sekundy