Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 180.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Czy i u was zadanie, niszczycielska furia - zniszcz dużą powłokę ochronną, nie zostało zaliczone po zniszczeniu jej rakietą? RW jest, powłoka zniszczona, a zadanie niezaliczone. Ponowne zalogowanie nie pomaga...

  • OKA: Dzień 14

    cichah2o - - Pytania

    Post

    14.03.2005

  • Cytat od kasai: „Cytat od zefir: „I co teraz będzie - dwie osoby podały ten sam wynik - 200 - Zdzislaw i Latający Holender Trzeci jest Shur Tugal - 342 Dogrywka o pierwsze miejsce? ” Będzie stosowana zasada jak w przypadku wszelakich konkursów/mistrzostw itd:Miejsce: 1 gracz a 1 gracz b 3 gracz c ” wielka szkoda, tak to miałbym 1 pkt za 3 miejsce... ;((

  • OKA: Dzień 13

    cichah2o - - Pytania

    Post

    pole wrakowe pojawi się, jeżeli przynajmniej 5% floty w walce i ponad 150.000 surowców zostanie straconych

  • OKA: Dzień 11

    cichah2o - - Pytania

    Post

    Od 1:453:1 do 2:146

  • Mój pierwszy strzał na te baby to było 250/270 i zmieniłem na 175.. ale lipa

  • Cytat od powyginany drucik: „Cytat od cichah2o: „ ... ” Z drugiej strony jeżeli gracz nie mógł założyć konta na testowym uni to również nie musiał zakładać na Andro. Aktualizacja na starych serwerach do wersji była w 2010.Jeżeli weźmiemy pod uwagę Twoje argumenty mamy poprawną odpowiedź 2010. ” Tak, nie musiał zakładać w 2009, ale miał taką możliwość. Nawet było tak, że z powodu ogromu chętnych, w krótkim czasie otworzyli kolejny serwer... A w 2008 jak był 5001 chętnym to nie mógł tego zrobić.. …

  • OKA: Dzień 10

    cichah2o - - Pytania

    Post

    175

  • @Ruda mogłabyś wytłumaczyć odpowiedź na pytanie 9? Pytanie nr 9: Po kilku latach od premiery gracze dostali nowy wygląd OGame, który mamy do dziś. W którym roku gracze mogli po raz pierwszy zagrać na uni z redesignem? Według mnie wygląda to tak: rok 2008 tutaj (OGame Redesign - Otwarte beta Uni 6de & 42org) Art wspomina, że są to beta testy dla 5000 osób, rok 2009 tutaj (OGame Redesign - wersja 1.0, Universum Andromeda (101), Universum Barym (102)) Art wspomina, że testy się skończyły i mamy ofi…

  • OKA: Dzień 9

    cichah2o - - Pytania

    Post

    2009

  • OKA: Dzień 8

    cichah2o - - Pytania

    Post

    succubus

  • OKA: Dzień 7

    cichah2o - - Pytania

    Post

    Pancernik

  • Cytat od powyginany drucik: „Cytat od Apofis: „Cytat od zefir: „ ” ” Ma więcej planet Przy takich poziomach i tak robisz za pomocą anty. te 25% + 25% nie robią różnicy już. ” Nie każdy robi za antymaterię, a jak już robi to po co rozbudowuje msbn i laboratoria na koloniach? Przecież wystarczyłoby jedno laboratorium na 12 lvl i wszystko można skracać za antymaterię. Ja mam msbn na 6 lvl i plazmowa na 20 lvl bada się prawie 16 tygodni. Buduje eko, a badania to dodatek, który wrzucam jak jest event…

  • OKA: Dzień 6

    cichah2o - - Pytania

    Post

    1091

  • "Otrzymywane zadania będą uzależnione od tego, które rzeczywiście można wykonać pod pewnymi warunkami. Jeśli zadanie wymaga kolonii, której nie ma na koncie, takie zadanie nie będzie oferowane." Jak to się ma do zadań z badaniami? Jeśli aktualnie coś badam to nie mogę ani rozbudować laboratorium ani zbadać czegoś innego, jedyne co mogę zrobić to skorzystać z antymaterii i zakończyć badanie, albo olać x tygodni czekania i po ewencie zacząć od nowa... a więc są to pewne warunki.. Z kolonią na konc…

  • OKA: Dzień 5

    cichah2o - - Pytania

    Post

    biaZWAc imgur.com/a/biaZWAc

  • robię plazmę na 20 lbl, 8 tyg do końca, 8 tyg za mną, 108k anty skrócenie o połowę i kolejne 108k na zakończenie... a wskoczyły zadania: Rozpocznij budowę budynku: 1 x Laboratorium badawcze, Rozpocznij badanie: 1 x Technologia plazmowa..

  • OKA: Dzień 4

    cichah2o - - Pytania

    Post

    50

  • OKA: Dzień 3

    cichah2o - - Pytania

    Post

    Na pozycji 8

  • Odpowiedź na 2 pytanie jest do znalezienia gdzieś na forum, czy trzeba było pamiętać?