Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 236.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ty wszędzie te sondki wciśniesz ...

  • Nie do końca rozumiem akcji "brak opcji niszcz" - fs doskonały stacjonowania z moona na moona? Nie wiem jak się odnieśliście do mojej poprzedniej propozycji apropos kombinacji z gwiazdką - teraz mam konkret, absolutny brak widocznej aktywności w podglądzie galaktyki Może zmniejszenie liczby galaktyk do 6ciu?

  • To lataj na te satki, DTki czy bunkry - nikt Ci nie broni Wiecznie Ci coś przeszkadza... wykup 51% udziałów GF i będziesz decydował co ma być jak i gdzie. Za ankietą również jestem, niech demokratycznie ludzie się opowiedzą. A co do przejścia forka do elki - Art się wypowiadał gdzieś tam wyżej.

  • pl - tak tylko z ciekawości bo idę spać - jakbyś zapodał swój wpis do KFZ. bo wg. mnie urlop Ci przeszkadza bo gskówki nie pracują. Gdzieś kiedyś czytałem że ktoś for fun zostawił konto i się lognął po 2h? Ponad 70 misji niszcz. W czasach legalnego multi - nie gadaj głupot jak ciężko jest zorganizować taką akcję. A co do propozycji na nowe uniwersum - bez moon'ów, prędkości jakie tam chcecie z ACS + można by coś pokminić z gwiazdką (aktywnością) tyle od mua, have a nice weekend

  • Trzeba przyznać - cieszy Fajnie widzieć cwaniaka na pzcie, szkoda tylko kont wcześniej przetopionych, myślę że parę osób chętnie by na nich dalej grało.

  • AntiGameReborn

    gluttony - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Hey Franco, quick question, do I have to update AntiGame manualy or is it going to be done auto?

  • To że ty stwierdziłeś że należy zmienić zawartość postów nie znaczy że reszta się do tego przychyla. Załóż nowy temat i ładuj tyle wpisów odnośnie czegokolwiek chcesz Masz do tego święte prawo. Albo doprowadź do zmiany nazwy tego Magic Mike - z filmweba "Młody striptizer uczy się zawodu, postępowania z kobietami i łatwego zarabiania dużych pieniędzy." Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami najlepszym filmem jaki kiedykolwiek widziałeś. Przynajmniej żaden oklepany tytuł a arcydzieło chorwackiej ki…

  • ale ty walisz głupoty... nasmaruj sobie wazelinką i idź w tango rozumiem że ty NIGDY ale to przeNIGDY nie powiedziałeś czegoś złego... świadectwa za wszystkie lata same 6tki? weź się chłopcze wyluzuj lepper? poważnie? dziękuję wole zejść z traktora niż jechać bez wazelinki jak ty i mieć zły humor. (mówię do ust, bo przecież zimna pogoda i pewnie ci wargi pierzchną) Jedynym źródłem wiedzy dla Ciebie jest wikipedia? A z tego co ja kojarzę jest to gorsze niż palnięcie głupoty posiłkować się wiedzą …

  • Cytat od LogicaUs: „Cytat od gluttony: „Co najciekawsze, Adam Miałczyński o ile pamięć mnie nie myli jest scenarzystą do tych filmów. (napewno ktoś z ekipy produkcyjnej) ” Po pierwsze Miauczyński. Po drugie jest to postać fikcyjna będąca w pewnym sensie alter ego Marka Koterskiego, reżysera i scenarzysty wszystkich filmów Marka Koterskiego Przydałoby się okazać trochę szacunku dla drugiego człowieka i przynajmniej odskoczyć na chwilę w google i sprawdzić informacje na temat, który ma zamiar się …

  • Nowe Filmy

    gluttony - - Muzyka i Film

    Post

    Temat trochę przycichł a szkoda bo ja sobie spokojnie jadę ranking top100 z filmweba a nie oglądam prawie nic nowości (czyli wyprodukowanego od 2011 roku:P) Podrzućcie coś bo nie chce mi się tracić czasu na kichy Dziś obejrzałem Elysium - nuda... fabuła do przewidzenia, oprócz fajnego efektu (moim zdaniem) samej stacji orbitalnej film niczym nie porywa. I do tego doskonałe streszczenie Thorgotha. W zasadzie przeczytawszy to streszczenie zorientowałem się że ten film ma aż tyle wątków Now you see…

  • Dokładnie Nic śmiesznego miażdży wszystko na łopatki... przygody Adama Miałczyńskiego potem opisane w Dniu świra i Wszyscy jesteśmy Chrystusami Co najciekawsze, Adam Miałczyński o ile pamięć mnie nie myli jest scenarzystą do tych filmów. (napewno ktoś z ekipy produkcyjnej)

  • Cytat od DarthMario.: „Oj Sander, Sander... o 5 rano już na ogame ? Gdybyś napisał jednego posta w tym śmietniku, tak jak obiecywałeś w swoim pierwszym poście.. to byś udowodnił, że masz wszystko w poważaniu i tak dalej.. pisząc kolejne utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jednak tak nie jest.. Spinasz się naprawdę bez powodu.. Daj sobie na luuz i dalej graj w tą GRE :P” Czasem wypowiedzieć tak proste słowo jak gratki ciężej niż pogodzić się z samym sobą Zastanawia mnie, czemu jeszcze nikt nie wrz…

  • co do sagi zmierzch czytałem całkiem niezłą recenzję na ten temat najlepsza filmowa adaptacja! z beznadziejnej książki -> beznadziejny film ps. oczywiście nie było to słowo beznadziejny ale słowa gówno nie wolno pisać na forum

  • A ja powiem tak: Nieważne co i jak, kto miał ukryty cel a kto nie.. WIP w reckach i nagle płakusiają Szkoda że nie spakowani do zera no ale co się odwlecze itd. Tak wyśmiewaliście na w stekach u60 każdego kto was hejtował - a teraz co robicie? Przymknąć buziaczka, ładnie pogratulować i szukać rewanżu Jest śmiesznie

  • Cytat od ciap: „ Co tak słabo” Te tytany to już czysta egzekucja Choć procent zacny. T1 teraz zrób 4 duże bańki cm

  • Cytat od .pl1: „gratuluje starcia spore floty jak na x1 AMD to taki ZS? - pytam bo nie orientuje sie szkoda ze nie jest nam dane grac przeciwko sobie - milo by bylo w koncu zmierzyc sie z kims kto grac potrafi , tak wiec panowie zapraszamy na fornaxo/quantuma ? - bo tutaj to juz raczej przeciwnikow nie macie - moze czegos sie od Was nauczymy : > napewno wielu chetnych do oddania topowych kont z wyzej wymienionych uniwersow by sie znalazlo .” Trochę śmieszny pościk Najlepiej grać na x5 tak? A moż…

  • Chemiczny

    gluttony - - Nauka

    Post

    Dokładnie Z tego co pamiętam (a było to ładnych parę lat temu) więźniowie bądź skazani byli karmieni pestkami owoców cytrusowych. Zawarta w nich amigdalina przy kontakcie z kwasem solnym rozpadała się między innymi na cyjanowodór który ulatniał się. Niestety (dla skazanego) po drodze napotykał na drogi oddechowe i dochodziło do uduszenia. Zadajesz

  • Chemiczny

    gluttony - - Nauka

    Post

    Haha, no ja słyszałem o miodku że w lesie i jajca Potem czekamy na niedźwiedzia:D Jest to wspólne z Twoją poprzednią zagadką ;0

  • Chemiczny

    gluttony - - Nauka

    Post

    A coś w temacie poprzedniej zagadki (podpowiedź :P) Czy ktoś wie jak uśmiercano w starożytnym egipcie jeńców/więźniów? Proces powolny aczkolwiek "słodki" Można z góry od razu wyjaśnić na czym to polegało i o jakie związki chodzi. ps. sorka za takie pytanie ale chemię miałem daaawno temu, nie mam żadnych książek ni nic tak sobie przypomniałem anegdotę doktora na 1szym roku

  • Chemiczny

    gluttony - - Nauka

    Post

    jeżeli podpowiedziałeś z cyjanowodorem to pewnie chodzi o zapach migdałów