Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 207.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    atomic - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    wrzuciliscie info że wchodzi poprawka rc22.. A co z poprawka rc21 która miała naprawić błąd falangi?

  • Pewnego dnia kolega Nub podleciał z lotką, chciał przyciąć światło w nocy i w końcu przyciął Wybrałem się zatem w jego ojczyste strony i w wielu próbach efekt jak poniżej. Wielokrotnie przed wlotem widziałem zrywającą się flotę, także gratuluje wytrwałości Postawa też ok także powodzenia! Ile puszek yaruszek tutaj przy okazji namieszał to już inna bajka W każdym razie karma wróciła. Pozdro dla sojuszu i znajomych! Dnia 13-01-2020 09:28:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic […

  • Musiało zaboleć, karma wraca puszek

  • Cytat od Ser Presidente: „Ja kupilem 120 gs na rynku za zbierama dluuugo sure i sa bezuzyteczne ” a kogo teraz puszujesz? mialo byc top3 na janice a wyszlo puszowanko na puszku

  • Problemy z falangą

    atomic - - Błędy w grze

    Post

    Taka sytuacja, że po zdjęciu moona NIC nie widać, nie widać flot wracających z pz itp. WTF??? Może ktoś z Was już słał ticketa i ma odpowiedź? Bo oczywiście support ma w D ten dział.

  • Skąd bierze sie roznica w max cenie jaka mozna bylo dac za statki przed 30.12.2019 a nowymi mniejszymi cenami maxymalnymi, ktore pojawisly sie 31.12.2019 ??? Aktualnie ceny max spadły 2-krotnie w dól przez co juz nie ma sensu nic sprzedawac

  • Tutaj tez pogratuluje ale wyłącznie pomyslu bo skill raczej -10. Kazdy moze ocenic juz twoje zachowanie po swojemu. Generalnie to tego sie nie spodziewalem zeby dla 20kk zysku wydac 144k anty i 2x tyle surki na budowe antyobrony na moonie... Jak kto lubi ale jak napisalem tak sie stanie do zobaczenia antyemeryciarzu

  • Pięknie Michaś nas przywitałeś! Graty i udanego przetopu! Kolejne rodzynki czekają

  • Graty Yara i ekipa wsparcia! ładnie rozegrane!!! I tu powinno być szybkiego przetopu bo reszta czeka. Niestety musze takie rzeczy pisac w Twoim ST... WSNRki tak jak czysto nie umieja grac tak i czysto nie potrafia przegrac. Co nasmarowaliscie w ticketach? Zmiana nicka jak juz nie dalo sie obronic i wyjscie z sojuszu wystarczylo zeby GO (testowy operator gry) uwierzyl w wASZE bajeczki?? co za typy

  • Graty Cer widze ze sie rozkreciles i ustawiles pięknie! Ten skrawek flotki nawet nie przypomina sztycy, jaką miałem na przedzie floty w czasach świetności Pozdro wiewiory, eks wiewiory i cala reszta aquariarzy!

  • Ładnie ładnie ciśnij dalej!

  • Wreszcie jaki taki % wpadł także wypada się przywitać! Pozdrowienia dla sojuszu WORF!!! a także Mlyna (sorki za te światła ale twój koleżka nie może coś wylogować, wiec padło jak padło) i tych co z braku laku gaszą światła, w zamian będą wloty odwetowe PS. Następnym razem będzie opowiadanko Dnia 23-10-2019 11:09:30 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [WORF] ________________________________________________ Mały transporter 2.583 Ciężki myśliwiec 173 Lekki myśliwiec 13.631 Pance…

  • Fajnie fajnie ciśnij dalej

  • Wszystko ładnie pięknie, wypadało by pogratulować... jednak za bardzo widać wyreżyserowany scenariusz. Tym razem znów się pewnie uda. Nakręcasz innych do pushowania i dlatego zawsze będzie niesmak do ogejma w tym wydaniu. Powiem tylko tyle, takiej floty nie wysyła się na 3,5k recków, nie sprawdzając innych moooników itp itd.

  • Cytat od DeKi: „W sumie to z urlopu zszedlem zeby przeslac surke z Atomica w jedno miejsce ” Woli ścisłości większość tej surki była z Ciebie Gratulacje wlotu i oczywiście jakby to było gdyby taki ktoś jak Deki dotrzymał słowa, o ostatnim ST na uni! No nic lataj dalej ale już zaraz nie będzie czym PS. SKORZYSTAM Z OKAZJI ABY OGŁOSIĆ POSZUKIWACZOM, ŻE KOLEJNE KONTO JEST WOLNE, WYSOKIE TOP, EKO, BADANIA PETARDA, FLOTA DO TOP 5 DO ZBUDOWANIA W TYDZIEŃ Z EKO

  • Gratulowałem jakieś 2-3 sekundy po starciu... Pozostaje pogratulować top1 w karierze na aqua Sojusznikom należą się wyjaśnienia. Trzymanie floty w us Dekiego było dobrym dodatkiem do tej nudnej gry Wyrobiłem sobie nawyk sprawdzania co 8 minut czy partyzant leci, dla niewtajemniczonym osiedlił się w moim us kilka miesięcy temu i miał do mnie 9 minut lotu. Zdjęcie mooona itp itd nie wchodziło w grę ponieważ pojawiał się na chwilę nieregularnie co 48-96h po czym był już ufs. Widziałem lecącą flotę …

  • 18-04-2019 13:40:53 - Atomic [Novigrad] - 247.35% Dnia 18-04-2019 13:40:53 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [Novigrad] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 44.414 Krążownik 300 _________________________________________ Obrońca Legio II Augusta [SGU] ________________________________________________ Satelita słoneczny 200 Wyrzutnia rakiet 13.899 Lekkie działo laserowe 8.643 Działo Gaussa 122 Działo jonowe 45 Wyrzutnia plazmy 225 Mała powłoka ochron…

  • No Panie to się nazywa % na zakończenie Sieczki&Dymaczki GRATY!!!! Gratulacje faraciarzu znowu szybko spadł moonik! Przetopu, a obrońcy gratki postawy i bszo

  • Pogratulować wytrwałości Cer Przetapiaj dalej ! Obrońcy pakiecik

  • 17-04-2019 08:40:12 - Atomic [Novigrad] - 90.29% Dnia 17-04-2019 08:40:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [Novigrad] ________________________________________________ Mały transporter 1.000 Lekki myśliwiec 10.000 Krążownik 200 _________________________________________ Obrońca Tori ________________________________________________ Mały transporter 2 Duży transporter 5 Ciężki myśliwiec 12 Recykler 10 Sonda szpiegowska 41 Bombowiec 7 Niszczyciel 5 Pancernik 5 Wyrzutnia rakiet 1…