Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 181.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Linkownia ... Miejsce na ciekawe linki

    Magius - - Spam

    Post

    youtube.com/watch?v=ISGLd-UYAnc

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    Film: Przerwana Lekcja Muzyki 3 postacie : 35lucnp.jpg 11udyqv.jpg t8rrr4.jpg Zagadka : Co to za film : szzn9t.jpg Poproszę o dane pana na zdjęciu oraz plakacik z filmu

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    No comment .... Film : Dreams Reżyser: Akira Kurosawa Plakat : a0rn.jpg Istarii ... ja chce jakaś nagrodę Nieoficjalnie dziękuję cichej wspólniczce ^ ^ Sorry za poślizg przy zagadce ... zaraz coś zadam. 1.Policjant , który przechodził próbę. 2.Policjant co ścigał świętych. Poproszę o imiona i nazwiska aktorów o których pytam , tytuły filmów oraz poproszę plakat z filmu w którym obaj się spotkali.

  • Magius

    Magius - - Prezentacje użytkowników

    Post

    To jest psychodela : ciach ^ ^ Jazz ... ja rzadko mam ochotę na taki jazz jazz ... ale często słucham czegoś takiego : youtube.com/watch?v=_bfVQ1S5Vx…6589197707A03BFA&index=19 youtube.com/watch?v=MduJjbcLSq…6589197707A03BFA&index=12 i mój ulubiony : youtube.com/watch?v=n2rVnRwW0h8 Utwór zawierał wulgaryzmy w tekście i w komentarzach *sisko

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    A już myślałem, że chciałeś zarzucić jakiegoś kloca z jakieś zapomnianej epoki xD W takim razie , dzięki uprzejmości Istariego, zadaje zagadkę : Wiem, że proste ... ale to tak na dobranoc vykzza.jpg Co to za film ? Po po proszę zdjęcie głównego bohatera lub plakat z filmu

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    Drużyna Asów Plakat: s4cakz.jpg Chodzi o Nicka Nolte - 48 godzin Oraz o Shaquille o Neal' a - Czarodziej Kazaam Zagadka : Poproszę o dane pana widocznego na zdjęciu oraz tytuł filmu : rkaeef.jpg W odpowiedź proszę wkleić zdjęcie "głównego bohatera" całego filmu Przy czym proszę się wykazać niesztampowym podejściem do tego zagadnienia

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    Klasyka sama w sobie Film: Rashomon Plakat : 21dh7au.jpg Zagadka : Cos prostego bo musze lecieć na zajęcia ... Co to za film : 350nm7a.jpg Poproszę o dane postaci widocznej na zdjęciu oraz proszę plakat z filmu .

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    Proszę Cię bardzo : 2jcttnb.jpg Zagadka za moment .. 1.Aktor o którego chodzi zagrał rolę pewnego bardzo "utalentowanego" lingwistycznie żołnierza armii amerykańskiej. 2.Aktor o którego chodzi zagrał postać , wyjątkowo "wyciszonego" , lubiącego kanapki prosto ze zwłok złodzieja. 3.Aktor o którego chodzi zagrał rolę zawodowego kuriera. Poproszę o tytuły filmów , nazwiska aktorów oraz plakat z filmu na którym spotkali się wszyscy razem.

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    Grrr ... kurde Istarii ... sam przesadzasz Tytuł filmu : Velvet Goldmine Dane pana na zdjęciu : Ewan McGregor Dane pana co się włóczy : Christian Bale Tytuł filmu z podpowiedzi : Trainspotting Zagadka za moment: Coś prostego. 1.Aktor o którego chodzi zagrał główną rolę w filmie , którego tytuł jest taki sam jak jedna z piosenek metalliki. ( Album jest sprzed 1990 roku) 2.Aktor o którego chodzi zagrał rolę pewnego " legendarnego" wyspiarskiego "Janosika". 3.Aktorka o którą chodzi doprowadziła do …

  • Koleś weź odleć ...

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    Kurde Stealth ... Nie wiedziałem , że z Ciebie taki wielbiciel młodych , czarnoskórych talentów ... żeby znaleźć tego ktosia ... bylem zmuszony posunąć się do niesamowitego ryzyka ... Wpisać w google " hot black actors" ... nigdy nie wiadomo co można tam spotkać Film : Legion Plakat : 2we9bn6.jpg Zagadka za moment .. Coś prostego ... Poproszę o tytuł filmu oraz dane pana widocznego na zdjęciu . 2505jkn.jpg W odpowiedzi proszę wkleić zdjęcie tego pana z filmu w którym przewodził dość osobliwej , …

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    A tak na serio to ostatnia już , miejmy nadzieję , odsłona Rambo - "Johny Rambo" A jednak nie ... serwis filmweb podaje , że na 2011 rok planowana jest 6 część Zagadka : Co to za film : 19bjub.jpg Poproszę dane pary widocznej na zdjęciu oraz jakieś gorące zdjęcie owej pani

  • Nowe Filmy

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    Określenie drugiej części "Świętych z Bostonu" średnią jest niepotrzebnym eufemizmem. Niewątpliwe robiona na siłę i co gorsza ... końcówka nie jest rozstrzygająca czy to była już ostatnia część. 10 lat robi swoje i na początku miałem problem rozpoznać czy to ci sami aktorzy grają w tym filmie ... Fabuła naciągana tak, że słów brak. Jedyny promyk nadziei to "szalony meksykaniec" , który bardzo dobrze zastąpił Rocco.... Jednym słowem - tylko dla fanów.

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    Film: Sokół Maltański Plakat: xc51xd.jpg To nie zdrowo tak siedzieć to późna w nocy Poproszę tytuł filmu oraz zdjęcie głównej bohaterki : 23its86.jpg Proszę również o dane pana na zdjęciu.

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    "Speed - Niebezpieczna prędkość " Plakat: 2586kb5.jpg Zagadka : Poproszę tytuł filmu , imię i nazwisko aktora widocznego na zdjęciu oraz plakat ... dodatkowo można wkleić zdjęcie owego aktora z nieodłącznym dlań od pewnego czasu rekwizytem. 51a6g7.jpg

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    No ! Teraz moja kolej ! Robin hood: Faceci w rajtuzach ! Plakat: 2a7cri9.jpg Zagadka : Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie : 2niuog0.jpg Proszę o tytuł oraz plakat. Istarii Panowie jesteście bezcenni xD

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    Film: Pół żartem, pół serio Plakat : 2i11hmx.gif Zagadka : Jako że, Stealth wrócił do gry to coś wschodniego Co to za film : 1z3qyyb.jpg Proszę o plakat Podpowiedź - jeden z wielu "azjatyckich" horrorów, doczekał sie amerykańskiej wersji w 2008 roku . Podpowiedź nr 2 - ten film nie miałby sensu bez pewnego niezbędnego każdemu człowiekowi( a przynajmniej większości) przedmiotu. "Nie wiesz co zrobić ? Nic nie przychodzi Ci do głowy? Wyzywasz autora zagadki od czci i wiary za uwielbienie dla mongol…

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    Film: Nożownik Plakat : 2eefm36.jpg Zagadka za moment ^ ^ Co to za film : 2e5m99d.jpg Poproszę o plakat .

  • Cytat od BaldwinStark: „Dragonlanc, jak na razie zaliczyłem tylko kilka opowiadań średnich lotów. Co prawda przymierzałem się ostatnio do paru książek Weis i Hickman ale mam znacznie więcej znacznie lepszych pozycji do przeczytania. ” Jak czytać Dragonlance - to tylko Weis i Hickman. Są to najlepsze książki z tej serii i pozycje innych autorów nie umywają się do twórczości tej dwójki. Jak już pisałem wcześniej warto zacząć od "Kronik" , które dają ogólny obraz świata a potem czytać pozostałe ksi…

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Magius - - Muzyka i Film

    Post

    Chodzi tu o film: Reggea na Lodzie Historia ekipy z Jamajki , która decyduje sie na start w bobslejach Fota: 302pd7k.jpg Zagadka za moment. Proszę podać dane pana, widocznego na zdjęciu oraz podać tytuł filmu ... oraz obowiązkowo plakat . z8zlg.jpg