Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 349.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od Ciernik [COMA]: „wyglada na to ze na u68 nikt nie umiera” Widzisz, bo jak ktoś chce to znajdzie cel i go wykończy, a są tacy co wolą pisać, że uni martwe, bo nie umie nic zezłomować, nawet wyskanować. Myśli, że połączenie uni zakryje jego brak umiejętności lub lenistwo, bo rzekomo celi będzie więcej, może coś będzie stało itp... Sęk w tym, że łącząc uni z tych ''martwych'' zostają raczej aktywni gracze, więc takie myślenie nie powinno mieć wgl racji bytu Cytat od Ciernik [COMA]: „ponadt…

  • Bed

    Shax - - Archiwum CT

    Post

    Grasz na jakimś uni ? Aktywność na forum czy w grze ? Lubisz sojuszowy spam ? Wielu wyrzeczeń wymaga od Ciebie praca w teamie ?

  • smoki

    Shax - - Członkowie Teamu

    Post

    O jak monopoly to może kiedyś zagramy Czekałaś chyba aż napiszę taka szybka odpowiedź ? 8 lat i tak mało postów ? why ? A w co grasz na tej konsoli ?

  • Ulubione ciastka ? Ulubiony sklep ? Czytasz książki ? Ulubiony film ? Przeglądasz strony xxx ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Shax - - Archiwum CT

    Post

    Masz jakiegoś znajomego z forum, z dawnych lat, za którym tęsknisz szczególnie ? Czy uważasz, że kiedyś było lepiej, np za komuny ? Rozważasz zmianę pracy ? Jeśli nie, to z jakich powodów byś to zrobiła ?

  • smoki

    Shax - - Członkowie Teamu

    Post

    Skąd wiesz o og ? Od kiedy bawisz się przy tej grze i na forum ? Czy poza tą masz jeszcze jakieś inne gry ? Masz konsole w domu ? jaką ? Ulubiona gra z dzieciństwa ?

  • Po prostu Valefor

    Shax - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Piwo? :D” No, a co innego ? Cytat: „zapomniałbym, zgadnij w co znowu zacząłem grać NinjaSaga?:D” nom dawaj ze mną, bo cienką masz postać jak dusza węża Cytat: „Ale jaka gra :D” Og też myślisz, że to nie najlepszy pomysł ? Chociaż może i ja bym wstąpił to mielibyśmy rodzinny team

  • Po prostu Valefor

    Shax - - Archiwum CT

    Post

    Do zielonego Cytat od Valefor: „Mam urlop do 5 stycznia jakby co ” Ja nawet w wigilię i sylwestra robię ... zdradź mi swój sekret na taki długi urlop Ale jak tylko złapię wolny termin to dam się zaprosić bo rozumiem, że Ty stawiasz ? /edyta zapomniałbym, zgadnij w co znowu zacząłem grać

  • Podziękował Ci ktoś kiedyś za dobrze wykonywaną pracę ? Wręczał jakiś drobiazg ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Shax - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od Banshee: „Tak, na przykład ja. Marcik wczoraj pomagała mi do późnych godzin, bo jestem mega mało ogarnięty. A później piliśmy kakao i oglądaliśmy dokument o żyrafach. Masz z tym jakiś problem, czekoladowy nosku? ” Odpiszę ci po raz ostatni, mimo tego, że twój gimnazjalny poziom jest dla mnie o wiele za niski. Napisze prostym językiem, żebyś ogarnął chociaż w połowie co mam ci do przekazania. Więc, odzajączkuj się ode mnie i nie wzywaj nicku mego na daremno Moderatora proszę o nie usuwan…

  • marcik - szefowa szefow;)

    Shax - - Archiwum CT

    Post

    Często pomagasz w ogarnianiu mirca ? Trafiają się jacyś mało ogarnięci jak np wczoraj ?

  • Po prostu Valefor

    Shax - - Archiwum CT

    Post

    Właśnie, kiedy proponuję ? Masakrę mam z tą pracą badziewną Ale może po nowym roku ? Powiedz mi, bo słyszałem że Ci córka do teamu aspiruje, prawda to ? Dokończ zdanie. Z chęcią zostałbym kolegą shax`a po fachu ale ...

  • Co do czystości tego konta (obrońcy) polecam sprawdzić pręgierz z dnia wczorajszego click

  • marcik - szefowa szefow;)

    Shax - - Archiwum CT

    Post

    To nie wierzysz w to, że dane dobro do nas wraca ? Chociaż patrząc na zawód to ja nie powinienem w to wierzyć niemniej jednak co do znajomych, chyba warto zaufać ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Shax - - Archiwum CT

    Post

    Cytat od marcik: „Hmm i jak to mam zrozumieć ?” Teraz będziesz mi wypominać, co ? Normalny koktajl, proteinowy Cytat od marcik: „Tak wiem ...nic ” To ja idę zwrócić to co mam dla Ciebie, zawiodłaś mnie ...

  • marcik - szefowa szefow;)

    Shax - - Archiwum CT

    Post

    A jakie te ciasta lubisz najbardziej ? Kiedy trzepniemy jakiś koktajl ? Wiesz już co kupisz mi na święta ?

  • smoki

    Shax - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od smoki: „Ile godzin dziennie poświęcasz na grę?” Odkąd czas mi na to pozwala czyli od jakiegoś miesiąca to mnóstwo, nigdy nie liczyłem w godzinach pewnie niektórzy myślą, że ktoś mi konto zasiada tyle go spędzam Cytat od smoki: „Lot na ''stojaka'' czy klikanie pzta ? PZ. Ja z tych cierpliwych” Hm, czyli wolisz starcia, na które trzeba popracować ? Jesteś człowiekiem czynu ? Co najchętniej zmieniłabyś w swoim życiu ? Ps. dlaczego takie,a nie inne pytanie do mnie ?

  • smoki

    Shax - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od smoki: „PS> Ja też mogę zadawać Ci pytania?” Pewnie Wspomniałaś, że trudne pytanie, czy wolałabyś takich unikać ? Jesteś uparta czy ambitna ? Jakim modelem gracz w og byłabyś ? flota czy eko ? Lot na ''stojaka'' czy klikanie pzta ?

  • smoki

    Shax - - Członkowie Teamu

    Post

    Gdzieś wyparował i znaleźć go nie mogę Grasz w jakieś inne gry internetowe ? Czy zawsze, nie będąc GO starałaś się przestrzegać reguł ? Byłaś za coś kiedykolwiek karana w rl ? Jak wpływa Twój wolontariat w og na życie prywatne ?

  • smoki

    Shax - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od smoki: „I pytanie ode mnie: Gdzie zgubiłeś avatar?” Dobre pytanie o.o a podobał się ? Czyli zachowujesz wszystko dla siebie jak ksiądz po spowiedzi ? Wolałabyś niektórych rozmów na temat ''nagród'' unikać ? czy nie ma takich wyzwań, którym nie podołasz ?