Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 340.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rynek - dyskusje

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Void: „Nie przekręcaj sensu mojej wypowiedzi, mam ci to rozrysować? ” Teraz ja Ci coś rozrysuje. Cytat od Void: „Więc dlaczego gra nie uznaje wolnego rynku, tylko gospodarkę centralnie kierowaną? ” Uznając gospodarkę wolnorynkową doprowadzasz do sytuacji w której gracz na pierwszym koncie buduje 10lm za 30k metalu i 10k kryształu i sprzedaje je na drugie konto za 100k metalu, albo dalej, bo dlaczego coś go ma ograniczać - sprzedaje to za 1kkk metalu, fajnie nie?

  • Rynek - dyskusje

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Void: „A co innego jak postawisz flotę za własne surowce i musisz ją sprzedawać poniżej kosztów budowy. ” "musisz"? jak wybudowałeś flotę, to chyba nie po to, żeby ją sprzedawać? chyba że chcesz budować po to, żeby na tym zarabiać?

  • Wyjątkowo wkleję z powodu żenującego zachowania i godnego pożałowania poziomu kultury - szo nie życzę. Cytat od Wolin Makowiec: „[ciach] ” Wersja7x [TOFS] vs. Wolin Makowiec ~ 890.78% Dnia 03-02-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Wersja7x [TOFS] ________________________________________________ Krążownik 974 Niszczyciel 5.000 Reaper 1.469 Lekki myśliwiec 500.000 _________________________________________ Obrońca Wolin Makowiec ____________________________________________…

  • Gratulacje dla Was ustrzelenia tej floty i mega zysku do podziału, yoda - nie wiem, czy życzyć odbudowy, bo w takiej sytuacji to będzie dość ciężkie, ale próbuj ;)

  • Gratulacje Ci się należą, a co do nerwów związanych z aktami, to cóż.. mogę w ramach rekompensaty podesłać Ci jakieś tabletki uspokajające PCMF - szo i więcej rozwagi, Puchatek - gratulacje i spożytkowania dużej dawki surowców.

  • Cytat od Puchatek: „Gratki widocznie prosiaczek zabalował ” Dobra, dobra - lepiej przyznaj się co zrobiliście z Tygryskiem... Gratulacje ładnej serii st

  • wylogowywanie z konta

    Crion - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Art: „To tylko pokazuje losowość owego zdarzenia nic więcej. To za mało, aby znaleźć źródło problemu. ” przed wprowadzeniem wersji 7, problem występował raz na dzień - czasem w ogóle, teraz występuje co kilkanaście sekund, co minutę, czasem co pół godziny, czasem co kilka godzin edit. czego oczekujesz? że gracze napiszą Ci co trzeba zrobić, od a do z? może zarejestruj się na jakimś uni (jeśli nie jesteś zarejestrowany) i pograj, to sam zobaczysz jak to wygląda.

  • wylogowywanie z konta

    Crion - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Art: „Czy istnieje coś co powoduje owe wylogowanie? ” To pytanie pokazuje tylko, że nie czytasz tego co piszą ludzie na forum... Cytat od EzeQieL: „Wywala podczas wysyłania flot oraz w bezczynności. ” Cytat od Avinashi: „czasem wystarczy nic nie robić na koncie i wyloguje. Np. odswiezam konto, za kilka minut chcę powtorzyć czynność bądź zrobić cokolwiek innego to muszę się zalogować. Jakby wygasała ważność strony, czy jak się to fachowo nazywa ” Cytat od 19dawid45: „wywala niezależnie o…

  • Gratisowa flota

    Crion - - Błędy w grze

    Post

    Rozumiem, że gracze którzy otrzymają gratisową flotę utracą ją? Nie tylko Ci, którzy zgłoszą się z powstałym błędem, a również Ci, którzy tego nie zrobią, a flotę dostaną?

  • Cytat od Art: „problem wciąż będzie obejmował sytuację z badaniami, które trwały przed wprowadzeniem aktualizacji. ” Czyli jak ktoś robi badanie od paru miesięcy, to niech się nie denerwuje, tylko włączy je od nowa, wtedy nie będzie mu wydłużało czasu badań przy użyciu "SKRÓCENIA" - świetne rozwiązanie.

  • Błąd rynku

    Crion - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Art: „Do tego czasu lepiej nie korzystać z rynku ” A może warto o tym poinformować graczy? Czy dalej głowę w piachu będziesz chować i udawać, że gramy na doszlifowanej wersji ?

  • Gratulacje pierwszego rw na miarę ST i powodzenia w dalszych lotach ;)

  • Cytat od ciap: „Ja napisałam że oddaje surowce plus że jest na zero. Więc wydaje mi sie oczywiste że jeżeli coś oddaje i jest na zero to musi być to zysk. Jeżeli nie było to jasne to przepraszam ” Ciap - no właśnie nie jest to jednoznaczne, bo w przepisie nie ma o tym mowy, tylko o tym, że należy otrzymane surowce zwrócić, pomijając fakt, że przepis mówi o "otrzymanych", a nie uzyskanych poprzez zrobienie rw przez nieświadomego gracza - to Twoje słowa są Twoją interpretacją, nie gwarantują, że i…

  • Cytat od dexPL: „Odsyłasz tylko 500k - tyle co byłeś na plus z bitwy. To samo jest przy push. ” Czyli jednak surowce pochodzące z nielegalnego handlu na rynku mogą pozostać w grze? Jak to się ma do: Cytat od ciap: „Masz oddać surowce które są nielegalne. Których nie powinno być... ”

  • @ciap Atakuje gracza X i tracę na tym flotę wartą 1kk surowców -> złom+farming = 1,5kk surowców -> to daje mi 500k na plus, ale ponieważ surowce pochodziły z rynku, to mam odesłać 1,5kk surowców - złom z mojej floty. Dalej nie widzisz gdzie tracę?

  • Aha, czyli Ty na handlu masz wyjść na zero, ale ja atakując mam wyjść na minus? Dalej uważasz, że jest wszystko ok?

  • Cytat od wampek: „Problem polega na tym, że wspominane reguły zostały utworzone z myślą o graczach, którzy pushują się świadomie... a jak wszyscy wiemy rynek mocno wybiega poza "świadome" pushowanie. ” Większym problemem jest to, że mamy takich GO, którzy jak widzisz uznają, że ta zasada powinna tutaj obowiązywać. Tzn przepraszam - nie wiem jak inni GO/SGO, bo Ci milczą i chyba sami nie wiedzą co z tym wszystkim robić (bo głównego dowodzącego dalej nie ma...), ale jeśli wszyscy tak do tego podch…

  • Cytat od ciap: „Masz oddać surówce. Ktoś kiedyś dostał nakaz odsyłki i poprosił GA i odpisanie floty bo było to za dużo surowców i już nie miał tyle na stanie. Podstawa to rozmowa z GA i poproszenie. ” Ja mam prosić ? Jaja sobie robisz? Mam prosić o to że za to, że nie złamałem zasad gry mam oddać surowce i być w plecy? Czy Ty czytasz co piszesz? To jest wg Ciebie normalne? Niby dlaczego mam oddać surowce?

  • Cytat od ciap: „Czemu mają mi cofnąć badanie? ” A czemu mają mi odebrać flotę, którą stracę robiąc rw na kimś kto użył rynku, a ja będę musiał oddać surę z tego starcia? Rozumiem, że jesteś za tym, żeby tak to funkcjonowało? Wyfarmię surowce, które ktoś miał z handlu na rynku - mam oddać? Będę handlować z kimś, kto surowce pozyskał na rynku - mam oddać? tak to widzisz?

  • Cytat od ciap: „Przehandlowanie surowców nie zmienia tego że Ty je nadal masz. Wymieniasz po prostu na inny surowiec - nie zwalnia Cie z obowiązku oddania. ” Czyli jak zezłomuję flotę postawioną z surowców z rynku i zbiorę pz, to mam oddać surowce z tego starcia i ponieść straty, mimo że nie miałem pojęcia za jakie surowce owa flota została wybudowana? Widzisz w tym sens? Jak Ty będziesz handlować z kimś i ktoś sprzeda Ci surowiec z rynku, Ty wrzucisz sobie astro/kopalnie, czy co tam będziesz ch…