Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 340.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • [NM] 2020-03-16 20:14:09 - Crion [Kociaki] - 337.89% Atak na księżyc16.03.2020 20:14:09 Od: dowódca floty Twoja flota z: Moon Alpha Tauri [4:436:6] dotarła do księżyca planety Księżyc [4:494:7]. Twoja gwiazda śmierci kieruje na niego swoje działo grawitonowe. Potężna fala uderzeniowa wstrząsa księżycem, który zaczyna się deformować i w końcu eksploduje. Ogromne odłamki skał szybuje w kierunku twojej floty. Nie ma szans na unik. Twoja flota ulega doszczętnemu zniszczeniu. Szansa na zniszczenie ks…

  • 2020-03-17 19:09:36 - Crion [Kociaki] - 1255.03% Dnia 16-03-2020 19:09:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Crion [LHiP] ________________________________________________ Okręt wojenny 30.000 _________________________________________ Obrońca PiotrekPe [Ekonomy] ________________________________________________ Mały transporter 20.705 Duży transporter 9.020 Lekki myśliwiec 608 Ciężki myśliwiec 692 Krążownik 73 Okręt wojenny 4 Recykler 1 Sonda szpiegowska 14.010 Reaper 1 Pathfinder 1.4…

  • A niech mnie.. Na tego pana to można i na minus latać, ale nie rób już więcej takich przyrostów, bo zaraz się na top1 wybijesz Obrońcy kolejnych złomów, a Tobie? Przetopu?

  • [NM] 2020-03-16 00:02:27 - Crion [Kociaki] - 143.49% Atak na księżyc16.03.2020 00:02:27 Od: dowódca floty Flota z: Moon Alpha Tauri [4:436:6] dotarła do księżyca planety Księżyc [4:425:9]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 30 % Szansa na zniszczenie GŚ: 35 % [NM] 2020-03-16 00:01:55 - Crion [Kociaki] - 361.1% Atak na księ…

  • My też nie możemy się doczekać :)

  • Coś tam wpadło do wojny, to wkleję: Crion [LHiP] vs. Sylwan [Br Deu] ~ 301.42% Dnia 14-03-2020 01:39:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Crion [LHiP] ________________________________________________ Krążownik 5.000 Recykler 2.500 _________________________________________ Obrońca Sylwan [Br Deu] ________________________________________________ Mały transporter 1.000 Duży transporter 3.250 Lekki myśliwiec 1.134 Ciężki myśliwiec 53 Krążownik 236 Okręt wojenny 50 Recykler 44 Sonda szp…

  • @Neferet ja się z tego powodu cieszę Do reszty uczestników, dzięki za zgłoszenia - zwłaszcza dla tych, którzy dali się namówić pod koniec, żeby do s&d na naszym uni w ogóle doszło. Miejmy nadzieję, że po zakończeniu zostanie jeszcze ktoś w galaktyce. Co do podziału, to uważam, że nie będzie problemu i przez ten miesiąc się dogadamy i wspólnie pobawimy edit. Przepraszam kolegów z góry, ale wiersze nie są moją specjalną stroną, więc nie dane mi będzie konkurować z Wami w tej dziedzinie

  • Podwojenie floty.

    Crion - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od kasai: „Prosze czekac na odpowiedz supportu i nie sugerowac sie podpowiedziami graczy. ” Ja na odpowiedź od supportu czekałem ostatnio 4 dni (to i tak krótki czas oczekiwania) - jeśli zainteresowany ma nie sugerować się podpowiedziami innych graczy, to proszę mu powiedzieć co ma zrobić czekając na odpowiedź, bo póki co nie dostał od Was żadnej informacji, a zaraz będzie tak jak wspomniał Poka Bydlaka, że dostanie bana za bugusing i push

  • błąd rynku

    Crion - - Błędy w grze

    Post

    @Art halo, halo - jak mnie słychać? odpowiesz na moje pytanie, czy będziesz udawać że go nie ma i zaczekasz aż kolejne moje posty zostaną usunięte?

  • błąd rynku

    Crion - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Art: „Byłoby to także niemożliwym od strony technicznej, dlatego niestety nie będzie wyrównania. ” Wyjaśnij dlaczego jest to niemożliwe od strony technicznej? w prostych słowach - nie potraficie dopisać czegoś do konta, nie możecie tego zrobić bo GF Wam zabroniło, nie da się tego zrobić, czy o co chodzi?

  • Cytat od Antharas: „ograniczenie pz do 500kk/700/1000 kk co da ? topowi flociarze dostaną kaganiec ” Odniosę się jedynie do tej kwestii - nie topowi flociarze, tylko gracze z topki flot grający na piratów. Topowy flociarz będzie złomować innych graczy. Nie stawiajcie znaku = między tymi dwoma typami graczy.

  • Cytat od YouAllGoingToDie: „to se zrobcie odkrywce i grajcie, zobaczycie jak to jest ” Jak to jest? ano tak to jest, że niektórzy mają floty po kilka kk statków i poza lataniem na ekspedycje i walkami z piratami nie potrafią robić już nic więcej. Czarna dziura? jedna na 100/200/300 ekspedycji? w tym czasie niech taki gracz trafi na 30 piratów - zysk nieporównywalnie większy niż strata na tej jednej, czy też dwóch czarnych dziurach. jasne - każdy może grać jako odkrywca, nie zmienia to jednak fak…

  • TOP 3 SOLO Dust in the Wind Witam wszystkich. Nie wiem jaka jest przyczyna tego, że flota obrońcy stała przez tyle czasu bez opieki, ale pozwoliło mi to na zorganizowanie całej akcji i stworzenie kolejnego starcia na miarę tego działu. PZ zebrany na dwa razy bez żadnych problemów. Mam nadzieję, że nic złego się nie przytrafiło Durajowi w życiu poza cyferkami, a powodem zostawienia floty była jakaś pomyłka, bądź gapiostwo. Pozdrawiam: - Lasera i PCMFa, - sojuszników, - starych znajomych z u69, Xa…

  • Przeciwnikom życzę oczywiście powodzenia w wojnie. Flota obrońcy złapana jakiś czas temu na falandze - pozostało wbić lotkę, postawić moona i zaczekać. Dzisiaj również kolega wybrał się na wycieczkę do innej galaktyki (z planety), więc atak bez większych emocji, może z wyjątkiem tego, czy uda się złapać go gsami na powrocie, czy trzeba będzie lecieć szybką flotą - wyszło, jak wyszło. Crion [LHiP] & Laser [LHiP] vs. Procurator Volans [Br Deu] ~ 9443.29% Dnia 05-03-2020 22:54:16 następujące floty …

  • Crion Lamki Hefalumpy i Pijoki LHiP 1360906 Flota: Lekki Myśliwiec: 1200000 Ciężki Myśliwiec: 0 Krążownik: 100000 Okręt Wojenny: 50000 Bombowiec: 0 Niszczyciel: 0 Gwiazda Śmierci: 1200 Pancernik: 0 Rozpruwacz: 522 Pionier : 9184 Od siebie dodam, że czas trwania zgłoszeń wynosi 8 dni i pół godziny, ponieważ ogłoszenie o trwających zapisach zostało dodane o 23:30 dnia 04.03, więc proszę @Ruda o nie wprowadzanie w błąd. edit. aktualizacja ilości statków

  • TOP 1 SOLO Solider of Fortune Witam wszystkich. Generalnie nie wstawiam tutaj żadnego rw, bo nie ma to najmniejszego sensu, tego również nie miałem zamiaru, ale PCMF mnie molestował, więc wrzucam poniżej starcie, które miało wyglądać inaczej, a wyszło jak zawsze inaczej, ale przynajmniej nie jest to latanie na piratów, czy bfs. Akcja prosta - wbicie nocą lotki i przerzucenie floty, a potem czekanie i czekanie na to co zrobi Furious. Żeby zachęcić do lotu na mnie, posłałem flotę na pz pod planetą…

  • Klikanie zawróconej stacji to nie nowość, ale pierwszy raz obstawiałem kiedy zawrotka mogła zostać zrobiona - ważne, że nam się udało. Oby więcej takich lotów - obrońca ładne pogratulował, więc życzenia odbudowania tego co stracił się mu należą.

  • Jesteś jak anioł stróż dla tego Pana, któremu rzecz jasna życzę odbudowy, a Tobie kolejnych wizyt ;)

  • Z lekkim opóźnieniem, ale się wpisuję: Wielkie gratulacje determinacji i skutecznego złomowania na fajny % i zysk. Skanuj, lataj i złomuj dalej z takim powodzeniem ;)

  • Łamanie zasad gry i bany

    Crion - - DiD Wezn

    Post

    Cytat od dexPL: „a) jeżeli prawdą jest to, co pisała masza - czyli chłopaki mieli hasła / kod zasiadania na jej konto (bo mieć mogli - taki to sojusz, że prawdopodobienstwo udostępniania kont duże) i to oni zalogowali na jej konto, zawrócili flotę i wtedy juz sprawa prosta - to ban słuszny jak najbardziej - i w zasadzie taki, jak jest obecnie (ew. rozważyć karę dla maszy za udostępnianie hasła - ale pierwszy raz raczej nikt kary nie dostaje) ” Kilka lat temu na universum Xalynth miała miejsce sy…