Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 109.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • UNIVERSA

    sta111siu - - Gra

    Post

    ciap mylisz się patrzysz jakoś dziwnie na tę grę ja też gram a raczej grałem tylko eko ale nie przeszkadzali mi Ci którzy chcieli coś upolować a raczej to oni dodawali sensu grze eko bowiem na tym polega gra by miała duże wymagania a jeśli ktoś chce grać sam to niech sobie znajdzie inną grę naprawdę tacy gracze nie są potrzebni na ogame wg mnie jest to najlepsza gra tego typu a kilka razy chciałem kończyć grę i szukałem innych ale ich poziom to przepaść w stosunku do ogame jednakże to ogame nie …

  • UNIVERSA

    sta111siu - - Gra

    Post

    ciap niestety mylisz się owszem są gracze którzy nie chcą grać gdy topka jest dla nich nieosiągalna ale większość graczy chciałaby grać na uni gdzie coś się dzieje a ta gra od początku nie posiadała mechanizmu łączenia uniwersów gdy ten mechanizm dodano było już za późno i zrobiono to za mało zdecydowanie wtedy to jeszcze starczyło by gdyby istniało 10 uni i te nowe powstające co dwa miesiąca czyli od 10 do 16 uni ale dziś to już za mało dziś by gra stała się atrakcyjna to ze wszystkich starych …

  • Nowe Uni Bez Anty?! Możliwe

    sta111siu - - Gra

    Post

    następny z tych co mało wie ale by chciał zmieniać świat ja to bym miał propozycję by mogli tu pisać tylko gracze z dużą większą ilością postów eko podstawowe 5/5/3 a to dobre

  • W końcu zdecydowałem się polecieć dzięki chemik za podrzucenie celu Dnia 07-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor sta111siu [KAC] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.000.000 Krążownik 100.000 Okręt wojenny 410.500 Pancernik 89.500 _________________________________________ Obrońca Nemesis369 [Raiders] ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 4.000 Lekki myśliwiec 213 Ciężki myśliwiec 36 Krążownik…

  • AntiGameReborn

    sta111siu - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    no ok ale to nie jest czas ładowania strony tylko róznica pomiedzy zegarami jesli uaktualnisz czas kompa to wtedy ten czas spada do ok 1 sekundy i nie wiem ale wg mnie to jest ten czas ladowania

  • AntiGameReborn

    sta111siu - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    to jest różnica pomiedzy czasem serwera gry a naszym czasem komputera to tak wg mnie

  • Anulowanie produkcji stoczni

    sta111siu - - Gra

    Post

    ech nauczyli się liczyć tzn ile jest dwa razy dwa i już nowe pomysły mają gra powinna być wymagająca dla człowieka i tylko wtedy jest atrakcyjna odkąd ogame jest coraz mniej wymagające to umiera

  • a jaka to radość z bycia najlepszym z pushu gra daje satysfakcję gdy coś ciężko jest osiągnąć

  • gratulacje blokers w końcu coś dużego choć w sumie szkoda mi trochę donia to jeden z niewielu graczy długoterminowych

  • Różnice i przewaga

    sta111siu - - Gra

    Post

    rewolucja kulturowa się dokonuje równość hehe

  • posty ilość 10 pomysły i propozycje - ... brak słów ...

  • Nowa Struktura Budowlana: Hangar

    sta111siu - - Gra

    Post

    jak to jest iż ludzie co prawie nic nie wiedzą chcą wprowadzać jakieś "ulepszenia" chłopcze od kiedy grasz w ogame? bo jak widać po polsku pisać nie umiesz naprawdę nie mogłem grzecznie bo wkurza mnie to zadufanie w sobie ludziom brakuje obecnie takiej wiedzy o sobie a mianowicie - nic nie wiem to fajnie mogę się czegoś nauczyć

  • ja to bym proponował by zostawić na tekst forum jakiś 1 cm z prawej strony gratki dla tego co poprawił

  • ciekawe czy ktoś zrozumie o co Ci chodzi

  • prawo coś znaczy tylko wtedy gdy jest logiczne, sprawiedliwe, przejrzyste - jakoś już żadnej z tych cech tu nie ma także panie ART żadne tłumaczenie, wyjaśnianie nic nie zmieni ta gra schodzi na psy -zresztą jak i całe Niemcy

  • ktoś kto boi się że spadnie w wyniku łączenia z top 50 na top 500 nie zasługuję na grę w ogame

  • pl1 być może trochę niezrozumiale ale sedno jest Art problem jest taki iż lecisz tu demokratycznie każdy ma swoją rację i każdego chcesz wysłuchać - tak mi się zdaje lecz to nie tak bo albo wie się o co chodzi w tej grze ale się tego do końca nie wie albo wie się prawie nic i podejściu tfu demokratyczne to nie pomoże tej grze jeśli chce się połączyć mądrze te pustynne uni to trzeba posłuchać tych co umieją grać a nie wszystkich a i jeszcze jedno wyzywanie dziś kogoś od pusherów to troche śmieszn…

  • każda opcja łączenia największej ilości uni jest dobra i nie należy patrzeć się na tych niezadowolonych oni zawsze będą genialnym posunięciem byłoby gdyby zostało na polskim ogame od 10-15 uni licząc również te nowo powstałe tylu dziś jest graczy i takie są realia to nie kryzys ogame to rezultat polityki gf - tak parafrazując znany myślę cytat Art masz dwie pomyłki w pkt 1 trzeba dodać do uni U zaś w pkt 5 zamiast W wpisać X ludzie po prostu będą zadawać niepotrzebne pytania

  • AntiGameReborn

    sta111siu - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    galaktyke przerzuca teraz strzałkami w lewo lub w prawo no ale nadal nie widzę połaczenie antigame z symulatorami walk

  • ech znów sporo deu się wypaliło i mocno walnęło a jakoś mi tak się jmj pomylił z mariopiszem ale poszukałem i znalazłem takie coś lata świetlne temu to było Araragi [SIN] & Deki [SIN] vs jmj computer [TEREFERE] - 24122%?