Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 218.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Mały paskudny GO do bicia * Goldbluszcz slaps Various sokiem z mandarynki *

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Jest kilka takich miejsc, najwięcej oczywiście w rynku i jego okolicach. Sam bywam w kilku, a jeśli coś miał bym polecić to: "Życie jest piękne" - pub z wspaniałym wystrojem, kwietnymi sofami, i magiczną atmosferą, dodatkowo zawsze można popatrzeć na wijący sie bluszcz po oknie "Jameson Pub" - miejsce w którym zawsze można posłuchać dobrej gitarowej muzyki, i napić sie prawdziwego piwa z wysp. "INDEX Pub" - miejsce w którym można się napić i potańczyć (podczas weekendu) Miła atmosfera, i klubowy…

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „schnee napisał(a) TV czy komp? :>” Czy to pytanie ma jakiś ukryty podtekst? Nie dam sie nabrać Zawsze wybieram kobietę i czas poświęcony dla niej, pytanie gdzie ją mogę częściej spotkać Kiedyś komp...

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    No to kiedyś jeszcze zakwitną...oby

  • HypnOS

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Ulubiony kolor kredek woskowych?

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Raczej nie będziesz potrafiła tego zrobić, tylko zakochany jestem bezbronny a w tym przypadku tak nie jest.

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Kobieta nigdy nie powinna o nic prosić mężczyznę....chyba, że to coś dal niej naprawdę cennego.

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elektryczna napisał(a) Wrocisz do nas na uni 11 jako gracz:(?” Skończyłem z ogame i nie mam ochoty do tego wracać, chyba że ktoś mnie zmusi

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elektryczna napisał(a) Ajj dziekuje:D az na usta naciska mi sie jedno slowo, ale opanuje emocje:P Ile slodzisz kawusie?” Zależy z kim ją pije, czasem jest tak miło że cukier bywa zbędny Służbowo 2 kosteczki

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elektryczna napisał(a) /me podpija Bluscykowi kawusie Jak tam poranek ?” Mrrr a bardzo dobrze, jak każdy spędzony w miłym towarzystwie przy Kawusi Różyczka oczywiście dla Ciebie. k14qm.gif

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „motomysza napisał(a) Igor czy Krzysztof Czy każdego SModa nie lubisz ?? Piaskownica czy park ??” Dla wybranych Krzysztof, dla większości Igor Hehe Ciebie nie da się nie lubić Smodów trzeba koffać Z Tobą park z Zuzią piaskownica Oczywiście różyczka: k14qm.gif

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Nie jest źle....tylko ktoś zapomina o pielęgnacji

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „KrAz napisał(a) Cytat: „Opcja spania z kimś w tedy nie była jeszcze dostępna...jaka szkoda Czyli z nikim :P” 1.to z kim bys sie przespal, ze teraz żałujesz??:P 2. i dlaczego ta osoba?? pozdro” A nie wiem z kim....w teamie jest bardzo dużo pięknych kobiet i na pewno nie przespał bym sie z rządną dla awansu. Cytat: „rassija napisał(a) rzezączka czy kiła? mam nadizeje ze to pierwsze dobrze napisalem i dlaczego ta choroba a nie ta druga? :P” Proszę mi tu żadnych chorób nie roznosić

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Olivka napisał(a) Skoro jestes polsancem wiosny, co mi tym razem przyniesie?:P Ktore kwiatki lubisz najbardziej? Ile kwiatkow masz w domku? Wesolych swiat;]” Posłaniec wiosny zawsze przynosi miłość. Dużo.... Dziękuje i wzajemnie Cytat: „Turles napisał(a) Lubisz swojego SMODa ^^” To pytanie jest tendencyjne SMODa nie można lubić z nim trzeba żyć Cytat: „Stray Blade napisał(a) Witam GoldBluszcz jak widze jeszcze Mysteria i chomajka nie ma to tylko możesz się cieszyć ale jak denwer tu jest …

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „KrAz napisał(a) no to teraz ja 1. Nie przemęczasz się czasem?? 2. Ile czasu spędzasz na pracy Moda?? 3. Dlaczego zamykasz w dziale dysk na u29 prawie wszystkie tematy?? 4. Dlaczego użytkownik BluszczTeaWhoYou dostał bana za 2 posty, nawet jak nie ma ani jednego ostrzeżenia???!!! Proszę o odpowiedź przedewszystkim na 4. pytanie!! pozdrawiam” 1. staram sie nie przemęczać. 2. Tyle ile muszę aby zadbać o działy które moderuję. 3. Zamykam tylko te, które nie spełniają wymogów regulaminu. 4. O…

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    No nie wiem, pożyjemy zobaczymy

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „schnee napisał(a) jakie teraz piosenki na karaoke spiewasz? :>” A jutro włożę białą koszulę, będzie to dzień inny niż wszystkie...... Cytat: „Bambus napisał(a) Ulubiony smak marchewki ? Ulubiona potrawa mięsna? Nie lubisz wegetarian ? Co myślisz o lesbijkach ? Znasz jakiegoś geja? Jak tak,to dobierał się do Ciebie ?:D Lubisz sUowo ssij ? Ile ok. dziennie dajesz warnów ? Najlepszy dany prez Ciebie ban ? (jak było nie odpowiadaj);p Ulubiony smak kisielu ? budyniu ? jogurtu ? Ulubiona posta…

  • Gustujesz w krzewach nisko czy wysoko piennych? i co do tego ma siłowania?

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Żubrzyk napisał(a) Jakbyś miał na tydzień owinąć się wokół nogi jednej z naszych pań z teamu, to czyja nóżka by to była i ile razy byś ją oplótł dookoła? Pytanie bonusowe - co jeśli byłaby to noga Wnicy? 8)” Wnica ładnie nuci i sie przy niej dobrze rośnie więc jej nogę bym oplótł ze dwa razy po 3 razy i poprawić jeszcze z rana, tylko zastanawiał bym się co do tej nogi

  • Goldbluszcz - ogrodnik

    Goldbluszcz - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Olivka napisał(a) Kiedy rozkwitniesz na przepieknego kwiatka?” Może w maju.... w tedy jest najpiękniej