Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 164.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od paz: „Cytat od Art: „Problem został rozwiązany w wersji 7.2 Rozumiem, że z perspektywy gracza wszystko wydaje się oczywiste, jednak ze strony Supportu nie każdy zgłaszany do nas przypadek klonowania floty byliśmy w stanie udowodnić. Tam gdzie mieliśmy pewność, to reagowaliśmy. Jestem świadomy, że sprawa nie wygląda różowo i wiele wybitnych przypadków wciąż lata sobie w grze bez szwanku i mogę jedynie za tę sytuację przeprosić. Mamy pewne ograniczenia, których sami nie jesteśmy w stanie …

  • Dziękuję zespołowi forum za możliwość skorzystania z przywileju jakim jest zamieszczaniu postów i otwierania nowych tematów. Tak wyglądały przyrosty prnt.sc/re5i29 na tydzień przed wprowadzeniem wersji 7,02 z dnia 02.03.2020. Przyrosty te były przedmiotem dogłębnej analizy supportu. Odbyło się to w oparciu o profesjonalny warsztat przy jednoczesnej trosce o RODO graczy. Zostało wykazane że moje zgłoszenia to domysły, a gracz którego one dotyczyły jest "krystaliczny". Przyrosty prnt.sc/re5hbb uzy…

  • Nadzwyczajni gracze i ich "myki" dają CIF (Cudowne i Fantastyczne) przyrosty prnt.sc/r9g0su., może @Art dostrzeże potrzebę stworzenia nowego unii gdzie zasadą będzie wszystkie "myki" dozwolone. Jednocześnie pozwoli to odciążyć i tak już przepracowany support. Potraktujmy ten post jako ankietę kto za łapka w górę.

  • "@Art zrób ankietę czy utworzyć uniwersum z legendarnym ryneczkiem który pozwala klonować surkę na potęgę smile.png Chętnych nie zabraknie do zabawy i na pewno antymateria też zacznie schodzić w zadziwiających ilościach. Mówię serio , fajnie było by pograć w ekipie gdzie legalnie wszyscy mogą się pompować do woli i nikt nie ściemnia że on to kryształ ale inni to już nie bardzo " Warto już głosować zapraszam do wypełnienia ankiety GypsyKing, Dobry Pan. Pozdrowienia dla "najlepszych"

  • Witam, uśmiechnięte buźki z GF (promocyjny filmik) sprzedają nam towar za anty, którego właściwości określają zasady gry. Przystępując do gry akceptujemy te zasady i w imię "dobrej zabawy" kupujemy anty. Patrząc na to wszystko co się wydarzyło od wprowadzenia nowej wersji gry odnoszę wrażenie że zostaliśmy oszukani. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta czas poświęcony na grę budowę konta wydaną anty przepadł. Lata gry można nadrobić w parę dni korzystając z "myków". Wszystko to dzieje się pod "czujny…

  • Logiczne jest to że GF robi wszystko żeby był ruch w interesie (antymateria, łączenie unii). Wszystko to w ramach rywalizacji w grze na określonych zasadach Co robi GF wiemy, problemem jest to czego nie robi (albo robi a nie powinien) Polski support.

  • Pytanie do Operatorów, @Art działaj. Po zapoznaniu się z informacjami tu zawartymi, oraz wiedza wynikająca z odpowiedzi (od operatorów) na zgłoszenia. Będę korzystał z tych samych możliwości jakie stwarza gra po aktualizacji i rozumiem że nie poniosę żadnej odpowiedzialność. Oświadczenie też mnie nie może obciążyć ponieważ inni też to uczynili i jest to akceptowane przez support. Czy robiąc to czego jeszcze nie zrobiłem łamię zasady gry, w mojej opinii nie. Wykorzystuję jedynie możliwości które …

  • @dexPL Dla mnie to jest dziwne podwójne standardy. Gracz który nie łamie zasad gry kończy grę i wł wieczny urlop. Gracz który łamie zasady (perm) dostaje wieczny urlop od Operatora i jest to widoczne. W przypadku operatorów mamy sytuację że operator z przyczyn osobistych rezygnuje, a Art na pożegnanie (może w nagrodę) daje mu ubana. Wizerunkowo kiepsko to wygląda dla uczciwego (byłego) operatora. Może to tak że kto nie jest z nami................

  • @.:czubulus:. Co do moich przyrostów sprawa była przez Was i zaprzyjaźnionych Operatorów badana prnt.sc/r31j5u cyt. "ale co do puszków, to pomimo że nie gram to doszło do mnie farmienie zbugowanej surki od idlaków beaten.gif o screenach z dziwnymi kontami powiązanymi z niebieskimi nie wspomnę tak naprawdę to "dziewictwo" zachowane tylko przez ladys i zgredka - reszta już trafiła gdzie miała trafić meansmile.gif" Kto z "niebieskich" zrobił to zrobił wylądował na banie, tego samego nie można powie…

  • Jeśli sam odchodzisz to nie dostajesz bana bo za co ?

  • @Dobrygracz masz większa wiedzę to za co zbanowali SGO Migotka?

  • @.:czubulus:. Napisałem: "Jak widać publiczne przyznanie się do korzystania (wspólne) z błędu w grze przez kolegów operatora, obciążenie operatora kopią rozmów gdzie widać kto miał pomysł nie skutkuje założeniem blokady na konto operatora." To że SGO Migotka ma bana to wiem. Dziwi mnie że ta sama osoba gracz Masza tego bana nie ma??? Dodam na Wezn nie była operatorem tylko graczem a korzystała z wiedzy operatora. Potrafisz na to odpowiedzieć

  • No cóż jaki szef taki zespół, szkoda że szef nie ma odwagi cywilnej żeby wypowiedzieć się w sprawie "zaufanych" operatorów. Filmik ukazuje oderwanie od rzeczywistości jakim jest Polska wersja ogame pod czujnym okiem @Art. Tutaj powinni nakręcić film od kuchni i pokazać działania "kryształowej" i pełną akceptację szefa nawet wtedy jeśli się na tym nie zna Operatorzy też zrobili się miej rozmowni jest czas i miejsce na obronę swoich racji, jeśli się je posiada Jak widać publiczne przyznanie się do…

  • @Dobrygracz cyt."Nie zrobią nic, musieliby zacząć przeglądać logi sprzed ekhm roku? Żeby było fair." Teraz jeśli nic nie zrobią będzie OK, a za rok ?

  • Super filmik wszyscy zadowoleni, tylko w Polsce Art. milczący

  • @Fenrir Nie wysyłaj, automat udziela odpowiedzi to taka firma która chętnie sprzedaje anty i w tym ma wysoki poziom Telefonu nikt nie odbiera a skrzynka jest pełna. Dobrze że "mur niemiecki" w Polsce nie działa

  • @Dobrygracz napisał: ........" A jak już dokładnie przetestowaliśmy jakość rozpatrywanych ticketów przez puszowanie się samemu I ZGŁASZANIE TEGO, poprosiłem nawet kilka osób na uni żeby mnie zgłosiło i nie tylko mnie, o tym o czym nie wiedziała maszka adanio nawet palcem nie kiwnął. Urzekło mnie to jak dex na discordzie napisał że zgłaszał ticketami zuzie a adanio pisał, że to sprawdzi... nie no suport 11/10 ani nie było bana za klonowanie surowca ani za wyfarmienie tego przez silniejsze konto X…

  • Jeśli system supportu jest niewydolny, to przekłada się na grę. @Art może się wypowie w tym temacie jak poprawić istniejący stan, albo wyjść z zapaści. Ostatnie 2 miesiące pokazały że sięgamy dna, pytanie czy można się już odbić. Jeszcze raz proszę to nie jest temat o tym kto się pushuje.

  • Wolontariat to jedno a pracownik na "kierowniczym" etacie to drugie W drugim przypadku czas jest nienormowany a "firma" powinna prężnie się rozwijać, czegoś tu nie widzę

  • @Dobrygracz cyt" Widzę od kiedy jesteśmy na banach pusze na WEZN idą pełną parą,...." Sprawdziłem kto był liderem w czasie "miesięcznicy" 200% normy zasługuje na wyróżnienie Nikogo się nie czepiam, nie jesteście małymi dziećmi i czytać samodzielnie umiecie To co chciałem napisać na temat mojej "rozrzutności" już napisałem. To nie jest łamanie zasad gry Może teraz coś w temacie zgłoszeń?