Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 254.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od I am back: „Tak wiec kalkulatorki w dlonie i liczcie ” Te skracacze czasu na upartego można wyliczyć zakładając ich cenę w shopie albo koszt (1/2+zakończ) i dzieląc przez 60k anty z paczki metalu. Np. Paczka mety daje Ci 200kk mety, kosztuje 60k anty, Złota ośmiornica kosztuje chyba 7,5k anty, albo 18k anty z zakańczania (6h/0,5h*750*2) To jak porównasz 18k/60k = 0.3 albo 7,5k/60k = 0,125 Te współczynniki mnożymy przez ilość mety z paczki i mamy cenę przedmiotu, dla tego przykładu: 0,3 …

  • ajanga na Bermudzie tak licytuje, typek ciśnie cały dzień np dziś 15/20 wygrał po 1000-5000, reszty nie sprzedano.

  • Zacznijmy od tego, że ja nie kupuję żadnych dopałek, ale odpowiem, bo choć ponownie prowokujesz to istotnie, z paczek metalu mogłoby wyjść taniej nawet przepłacając, niż kupując bezpośrednio za anty. Problem w tym, że aby zapewnić sobie dopałki na wszystkich planetach przez 7 dni w tygodniu trzeba by skupować tygodniowo: 4*15*7 = 420. Ciężko osiągnąć taki wynik, mamy na to cało 0% szans, a więc na każdej planecie dopałki nie włączysz. Ponadto jak już kupujesz paczkę to by jeszcze zarobić w sumie…

  • Lepiej się puknąć w głowę czymś tępym jak się miałoby dokonać takiego wyboru. Może wówczas rozum wróci do głowy oczywiście jeśli kiedykolwiek tam był. Swego czasu potrzebowałem ponad 100 detroidów złoto i co miałem wydać na licytacji na nie więcej niż na satelity które miały skrócić? Gdzie tu logika, one są śmiesznie tanie.

  • Cytat od Forumowy As: „Ile anty średnio wydał gracz, jeśli wiadomo że wynegocjował nie mniej niż ustalony procent i wycofał się z dalszych negocjacji? ” Teraz rozumiem na czym polegała różnica. Twój pierwszy wykres ma sens wówczas gdybyśmy cały czas trafiali dany procent, w sumie ciekawe. Z praktycznego punktu widzenia nie możemy zakładać, że wynegocjujemy dokładnie ustalony procent tylko jak w powyższym cytacie - zakładamy procent który nas zadowala. Zrobiłem jeszcze research w tym kierunku. Co…

  • Cytat od I am back: „Co do licytacji to zawsze sie bede wtracal bo poswiecilem czas by sie nauczyc wygrywac, dalem wskazowki na forum a dalej sa tematy by cos pozmieniac i latwiej bylo licytowac. Skoro nie potraficie dostosowac sie do obecnego mechanizmu dzialania aukcji to po co usilnie do tego tematu wracac co jakis czas? Naucz sie jeden z drugim licytowac i nie placz, ze Ci sie nie udaje. ” Ja już dobre 5 lat temu ogarnąłem ten mechanizm bez niczyjej pomocy, to tak dziecinnie proste że nawet …

  • Mam nadzieję, że czy prędzej czym później GF się za to weźmie bo nie wa wielu "ponad-zdroworozsądkowych', żeby nie obrażać, którzy płacą takie sumy. Ja nie proponuję basha i innych rzeczy, zwyczajne widełki i drugiego licytatora w ciemno - popatrz mógłbyś kupować 2x więcej? Nie fajnie?. Odkąd pamiętam zawsze ci wszystko nie paskowało. Klikaj se te aukcje ale do innych tematów się nie wtrącaj skoro licytacje to twój cel.

  • To miałem na myśli i o to mi chodzi - to nie jest temat do rozmawiania kasie! Jest to wręcz bezczelne żeby zaglądać komuś do kieszeni, nie nie oczekuję żadnych dowodów, wyciągów z kont bankowych etc, jak się komu żyje dobrze to fajne, lepiej myśleć jak się będzie żyło.

  • Jedni są bogaci w życiu (kasa), a inni w ogame (surowce). Każdy ma wybór na co przeznaczy swoje środki i [ciach] ci do tego. A ból dupy że nie stać cie na dopałki za anty bo przecież nie będziesz ich żarł proszę wykładać w innym temacie. Osobiście kupuję masssssssssę dopałków, mam zapas na 40lat +40% na wszystkie 20planet które kupiłem za pakiety surowców. Łyso? Super Moderator Ruda:Pseudocenzura

  • Labolatorium Badawcze

    Qwant-holon - - Zadawanie pytań

    Post

    Widzę że Zefir już się rozpisał, ale zacząłem to gryzmolić więc wyślę co mam. Ogólnie to jest tak: - Prędkość UNI Ostatnio najczęściej prędkość badań = 2*prędkość_eko - Skracacze Jak trafisz wszystkie 3 skracacze (odkrywca, techo i bonus) to badasz szybciej o: 1-0.75^3*100% = 57,8125% dwa skracacze: 1-0.75^2*100% = 43,75% jeden skracacz: 1-0.75^1*100% = 25% - Antymateria Powyżej 2 miesięcy lepiej za anty (tu jest też okienko na newtrony platyna (1dzień) ale powyżej 2 miesięcy to i tak lipa): Gen…

  • Labolatorium Badawcze

    Qwant-holon - - Zadawanie pytań

    Post

    Weź ty już nie wymyślaj swoich ułatwień do gry. Nie mogę zrobić badania - to za anty odbiorę następny poziom jak z nagród. Wprowadzą to i aktywność na uni znowu spadnie o 50%, co więc wprowadzić potem za anty? W sumie paczki już mamy więc... A więc jak masz problem z czasem badania to nie badaj lub klikaj anty lub poświęć czas na rozbudowę labu. Tu masz wzór na czas (ten trzeci konkretnie): uc Jak chcesz sprawdzić ile procent to dalej porównujesz stosunki wzoru 3 dla różnych lvl labu - sumaryczn…

  • To często się zdarza z tym -3sec ale sam koniec nie podlega tej zasadzie i rozrzut jest większy.

  • To albo mi się wczoraj coś popierniczyło albo nie w 100% aukcji to działa, bo faktycznie dla większości tak jest i stosuję to co mówisz, z przewagą na +-15 sec. Ja patrzę na daty końca licytacji to rozrzut wynosi 15min. Krótko mówiąc ostatnie 5min trwało ponad 7min.

  • Technicznie, pomijając cały offtop algorytm dodaje losowo +-1min na każdej zmianie czasu od 45min do 5min czy jak to działa? Bo w zasadzie patrzący tylko na approx10 -> approx 5 może mieć najlepsze oszacowanie końca. Wczoraj między approx 20 a końcem było 3,5min nieścisłości, co gorsza, na approx 10min też było sporo- około 3min, więc jak to działa? Ogólnie oddanie pierwszej oferty też wydaje się, że może mieć znaczenie - ilość ofert, ale za mało obserwacji. Ktoś się wypowie co pilnuje większośc…

  • Wczoraj 3 przedmioty kupione za 4004 metalu, bo surka jest, jak wiadomo, przeliczana i mówienie surowca w zasadzie może być mylącym uogólnieniem. Zestawiając z 3 najdroższymi ofertami zapłaciłem 72k razy mniej. Jest MOC!

  • Piękna sprawa, wszystko od początku do końca nabrało właśnie sensu. Myślę, że lepszego podsumowania być nie mogło

  • Bardzo się cieszę, że ten prowokacyjny temat pchnął takie życie w licytatora: Licytacja_qqsaqqe.png Czekamy na kolejne oferty. Uwaga oferta limitowana w czasie approx 10min.

  • Wystarczy sprawdzić jeżeli: 10%*tygodniowe_wydobycie > Zapłacona_cena * przelicznik, to się opłacało, podobnie dla energii: Różnica_tygodniowa_spalania_fuzyjna > Zapłacona_cena / 3, to też się opłacało (tą różnicę mamy redukując fuzyjną z np. 100% na 60%). Dla czasu budowy to już strategia, ewentualnie dla ośmiornic: Wzrost_wydobycia_po_skróceniu_czasu > Zapłacona_cena * przelicznik ________ edit Głupota wychodzi a tacy właśnie psują tą rozgrywkę. Myślę że opcja rozdzielenia licytatora na 2 ma s…

  • Gdybym podał ci strategię ekonomicznej licytacji to gdybyś czytał ją i 100x i tak byś pewnie nie zrozumiał. Piszę w liczbie pojedynczej, wiadomo o co chodzi... Tak się licytuje: s6.ifotos.pl/img/Licytacja_qqsaqna.png

  • To już bardziej działoby jak przetarg - ciekawe w przypadku zastosowania jako oddzielnej funkcjonalności licytatora - jak u zwykłego handlarza mamy wymianę surki i kupno surki (teraz paczki). Co prawda to nie likwiduje podbitek, ale można zrobić tak: - Licytator - ustalenie minimalnej i maksymalnej podbitki - widełki dość szerokie do 100-200k na podbitkę w zależności od przedmiotu - srebro, złoto, etc. - Przetargi - analogiczne urządzenie do licytatora gdzie gracze składają oferty przez 40min i …