Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 41.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pozdrawiam śpiące Smoki, sojusz Heheheee z Xanthus i życzę wszystkim Szcześliwego Nowego Roku Obrońcy SzO Dnia 01-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor mIMaS [DRAGONS] ________________________________________________ Pancernik 302.044 _________________________________________ Obrońca Kopik [DarkBlue] ________________________________________________ Mały transporter 48.030 Duży transporter 68.541 Lekki myśliwiec 305.939 Ciężki myśliwiec 5.098 Krążownik 25.000 Okręt woje…

  • Pozdro dla Dragons Dnia 05-11-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor mIMaS [DRAGONS] ________________________________________________ Pancernik 15.000 _________________________________________ Obrońca ilusioon [EKO] ________________________________________________ Mały transporter 302 Duży transporter 37.500 Recykler 1.001 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 718 _________________________________________ Po bitwie... Agresor mIMaS [DRAGONS] _________________________________________…

  • od trzech tygodni na planecie w bunkrze stal ze mnie ciezko sie przez to szlo przebic, a tu prosze jakie szczescie miales na moona sie przeniosl...

  • Z pozdrowieniami dla Smokow Dnia 30-10-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor mIMaS [DRAGONS] ________________________________________________ Mały transporter 300.000 Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Kilgor [EKO] ________________________________________________ Mały transporter 4.002 Duży transporter 94.930 Lekki myśliwiec 1.229 Ciężki myśliwiec 272 Krążownik 15 Okręt wojenny 10 Statek kolonizacyjny 5 Recykler 3.089 Sonda szpiegowska 3.45…

  • Pod moim nosem takie rzeczy? ostatnio na niego lecialem ale bez powodzienia, ale Tobie sie udalo, gratuluje i przetopu zycze

  • Z pozdrowieniami dla Smokow Dnia 26-10-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor mIMaS [DRAGONS] ________________________________________________ Pancernik 14.000 _________________________________________ Obrońca Smerfik [EKO] ________________________________________________ Duży transporter 58.402 Lekki myśliwiec 2.116 Recykler 1 Wyrzutnia rakiet 168 Lekkie działo laserowe 378 Ciężkie działo laserowe 13 Działo Gaussa 7 Działo jonowe 12 Wyrzutnia plazmy 3 Duża powłoka ochronn…

  • Pozdrawiam Dragons Dnia 26-10-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor mIMaS [DRAGONS] ________________________________________________ Krążownik 399.984 Okręt wojenny 50.000 Niszczyciel 40.536 Lekki myśliwiec 2.998.879 _________________________________________ Obrońca DANNY D [EKO] ________________________________________________ Mały transporter 274 Duży transporter 3.530 Lekki myśliwiec 459 Ciężki myśliwiec 115 Okręt wojenny 9 Recykler 10 Sonda szpiegowska 1.942 Satelita …

  • Pozdrawiam Smoki Dnia 25-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor mIMaS [DRAGONS] ________________________________________________ Pancernik 276.481 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Stefan [SET] ________________________________________________ Mały transporter 3.606 Duży transporter 18.643 Lekki myśliwiec 274.715 Ciężki myśliwiec 4.031 Statek kolonizacyjny 3 Sonda szpiegowska 1.000 Niszczyciel 260 Gwiazda Śmierci 137 Wyrzutnia rakiet 4…

  • Z pozdrowieniami dla Dragons! Ciezka decyzja o locie bo prawie 300kk deuteru mnie to kosztowalo a to druga moja proba zezlomowania Aro jak widac nizej tym razem sie udalo. Aro zabraklo okolo 20 minut, jak twierdzi nie mial internetu przez burze. Ostatnia fala 90k reckow niestety nie zdolala doleciec do celu i zamiast nie zebrac 1,2kkk metki nie zebralem w sumie 3kkk Niech obronca ma na zdrowie Obroncy zycze SzO, bo ponoc ma byc. Z mojej strony ogromny szacunek za postawe po starciu. Nie kazdego …

  • Brawo kolgo, wielu probowalo roznymi metodami a Tobie udalo sie odealnie trafic w moja 2,5 godzinna drzemke dlugi dzien, paca do 21:30 i przeprowadzka mnie wykonczyla. Przetapiaj a ja za 4 dni staje na nogi po tym farmingu

  • Dziekuje sojusznikom za lot, za pelna nerwow noc, za dreszcz emocji ktory towarzyszyl w momencie wyklikania floty jak i w momencie wlotu bo to jest piekne w tej grze! Ogromne podziekowania dla Kenshiro i Adamhela bo rowniez uczestniczyli w przygotowaniach do akcji, to starcie nalezy rowniez do Was Mam nadzieje, ze bedzie jeszcze okazja uderzyc na naszym uni z ogromnym impetem ale na to chyba bedzie trzeba poczekac bo Sosenka systematycznie uszczupla foty przeciwnikow Imarcin, Tobie zycze SzO i n…

  • tak, ten sam

  • Witam wasat i pozdrawiam sojusznikow Kupie duzo deuteru! Dobrze zaplace Dnia 31-03-2016 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor mIMaS [CAZADOR] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca Fysio [B_S] ________________________________________________ Duży transporter 200 Krążownik 4.947 Recykler 1 Niszczyciel 604 Wyrzutnia rakiet 750 Lekkie działo laserowe 6 _________________________________________ Po bitwie.…

  • Gratuluje Top 2 Solo. Szkoda że na Shogunie ale cóż, jak się nie pilnował to klaps się należał Mroczny doklep recków bo masz co najmniej o drugie tyle za mało a Shogunowi spokojnej emerytury bo raczej nie ma sensu się odbudowywać Pozdro.

  • Dzień dobry Długa nerwowa noc, ale jak widać było warto. Flota złapana z PZ. Pozwolę sobie zacytować kilka słów Wishmaster'a "...mnie bys sam nie zlapal, nikt nigdy mnie sam nie zlapal..." mam nadzieje, że nie kłamałeś z tą krata piwa Let it go- Def Leppard Pozdrawiam moich sojuszników, wszystkich znajomych i dostawców deuteru, których serdecznie zapraszam Obrońca oczywiście pogratulował, za co szacun. SzO nie życzę bo nie ma sensu, Wish powodzenia w realu! Pozdro [center]Starcie z 2014-04-08 na…

  • Gratuluje Sosna pięknego ST jak i samokontroli emocjonalnej, jak widać tylko niewielka część graczy/użytkowników forum posiada tą wybitną umiejętność reszta musi się jej nauczyć. Bachtiemu życzę odbudowy i nie baluj tyle, szkoda zdrowia

  • Nie wierze wielki strażnik u66 na pręgierzu za push i multi Następnym razem Wieśku jak zaczniesz kogoś oskarżać i pouczać to spójrz w lustro, daleko pusherów nie będziesz musiał szukać. Najzabawniejsze jest Twoje tłumaczenie: "bo Sosna powiedział, ze mogę sobie złom zostawić" xD haha Jeśli dobrze pamiętam to nie dalej jak w tym temacie lałeś z kogoś, że regulaminu nie zna, taki tam szczegół Gratuluje % Ciaooo

  • Pozdrawiam i dziękuję Wam: Sosna, an112, SKUPdexu za pomoc w zbiórce złomu do której nie doszło, gdyż obrońca zalogował się jakiś czas po starciu i naklepał za antymaterie śmieciarek, którymi posprzątał cały PZ Na zdrowie. ST dedykuje swoim sojusznikom obecnym jak i byłym na których cały czas można liczyć Sory Ncr czas na zmiany w topce Nuta [center]Starcie z 2013-12-15 następujących flot: Agresor mIMaS [ARCY] (x;xxx;xx) Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx% Flota: Krazownik 55.000 Panc. 100.000 Raz…

  • Bry dzień, uwielbiam w niedziele z rana takie zastrzyki surki jak ten niżej Pozdrawiam sojuszników, znajomych z buddy, dostawców dexu i wszystkie szczekające burki na krótkich łańcuchach Trochę dźwięku [center][size=7]Starcie z 2013-12-08 09:02:22 następujących flot:[/size] Agresor mIMaS [ARCY] (x;xxx;xx) Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx% Flota: Panc. 100.713 Obrońca Pajderman [Ven] (x;xxx;xx) Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx% Flota: M.transp. 41.056 D.transp. 4.826 L.myśliw. 159.333 C.mysliw. 1…

  • Nalezalo Ci sie to ST, brawo za wytrwalosc i determinacje Gratulacje! Dlugo musielismy czekac na 5cio syfrowke solo moze teraz juz bedzie z gorki