Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 136.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Szkoda, że nie solo, ale gratulacje się należą. :) Procent spory, a co najważniejsze, co w Twoim przypadku nie jest rutyną - pozbierałeś cały złom, także i z zysku możecie się cieszyć. Choć postawię sprawę jasno, to pewnie webber zajął się reckami, co nie? :E Tak czy inaczej oklaski dla was chłopaki, a obrońcy powodzonka w życiu. :P

  • smoki

    Mordimer Madderdin - - Członkowie Teamu

    Post

    Ale przecież wiem, że jesteś kobietą! To był niewinny, wzięty znikąd przykład - przypadek. :D Ciesze się, że kiedy piszesz "botki" to nawet jestem w stanie wyobrazić sobie jak one wyglądają, także nie jest ze mną tak źle jeśli chodzi o kobiecą garderobę, sukienkę od spódniczki też rozróżniam, to tak btw. :P Jednakowoż jakieś pytanie zadać muszę, weny dziś na jakieś szaleństwa nie mam. Także pomóż mi się zrelaksować i sprecyzuj czego słuchasz, bo z tego co czytałem w poprzednich pytaniach odpowie…

  • Astronomiczny

    Mordimer Madderdin - - Nauka

    Post

    Różnie podają, sto miliardów, bądź dziesięć miliardów gwiazd, ale to tylko kosmetyka. :P Correct!

  • Astronomiczny

    Mordimer Madderdin - - Nauka

    Post

    Jaka energia towarzyszy błysku helowemu (chodzi o rząd wielkości) i dlaczego błysk helowy nie jest widoczny z zewnątrz?

  • Astronomiczny

    Mordimer Madderdin - - Nauka

    Post

    Błękitny karzeł. :E

  • smoki

    Mordimer Madderdin - - Członkowie Teamu

    Post

    Wyobraź sobie świat w którym smoki i ludzie żyliby w symbiozie, taki smok Bogdan i człek Krzysiek na jednym byliby obozie. To przy tak rzeczywistości skonstruowanej na opak, gdzie smoka w chowanego goniłby chłopak. Co ubierałby ognisty gad gdy zima przyszłaby sroga? Kurtkę, płaszcz, trapery na nogach? Rozświetl mi proszę niewiedzy mej mroki. I powiedz mi smoki, co w chłodne dni ubierałyby... smoki? ;c

  • Owocek masakra. :D Kit z zyskiem, to sobie odrobisz, ale takie starcie to zdarza się raz na jakiś czas, wielkie gratulacje! No i długo nie kazałeś mi czekać na dedki w ST, mam nadzieję, że kolejne tuż, tuż. :D

  • Aż się musiałem zalogować. Toście poszaleli drodzy ex-sojusznicy, cieszy oko taki raport i dusza się raduje. Skoro kulisy akcji wyglądają tak a nie inaczej to rzeczywiście, Dill mój ulubieniec trzyma poziom. : D Nie pozostaje nic innego jak życzyć szybkiego przetopu obrońcom, no i kolejnych zrealizowanych celów! Tylko Kanclerza mi szkoda, jako starego HOTSa, odbuduj się tam! Cytat od Dill: „PS. różnica jest taka że my nie boimy się latać” Ale jak komuś nie wychodzi to raczej oznaka braku instynk…

  • SimoHayha

    Mordimer Madderdin - - Archiwum CT

    Post

    Skubnąłeś kiedyś myszkę?

  • Cytat od Rzeźnik drzew: „Pewnie Madderdin ma do takich słabość :P I ja!” Haha. :D Z serii milion pytań w jednej linii. :P Lubisz dostawać prezenty? Cenisz finezje? Tak bez okazji? A kwiaty? Dlaczego? Jak według Ciebie wyglądałby romantyczny wieczór? Wiesz kiedy zaczyna się sezon żużlowy?

  • Chocolate! Jak miło. : D Przejdę od razu do rzeczy, bo w tej chwili się właśnie tak zastanawiam. Masz czasem tak, że może nie boisz, ale tak trochę obawiasz się tej chwili - reakcji, drugiej osoby na to co powiesz? Taka wiesz, niepewność. Czy dobrze zrozumie, odczyta intencje, czy prawidłowo zareaguje. Osobiście czasem nawet odwlekam przeczytanie na przykład nowo przybyłego sms'a, jeśli nie jestem przekonany co do możliwej odpowiedzi. Dlaczego więc się tego bać? Przecież to zupełnie nic nie zmie…

  • Hej hoł elfi. :* Dawno mnie nie było, ale czytam na bieżąco! Dzisiaj w tramwaju (och tak, tym strasznym - pamiętam - nie lubimy tramffajuff :D) dopadła mnie znów ta myśl, zresztą, jak zazwyczaj gdy się nie wyśpię, a wybieram się gdzieś z czystego przyzwyczajenia, bo w sumie mogłem równie dobrze leżeć w łóżku. :E Chciałbym coś stworzyć, nie wiem co, możliwości jest wiele, praktycznie nieskończenie wiele, ale takiego wiesz, dla potomnych, żeby zapamiętali, wspominali. Miewasz tak czasem? Chciałaby…

  • No i pięknie, oliwa sprawiedliwa - kont się nie kupuje. :) Gratki Panowie. [ciach] //upominam za offtop Diakkon

  • Toś pojechał. :D Chociaż, akurat po Tobie można się takich RW spodziewać. :) Może i na + nie jesteś, ale starcie prezentuje się bardzo okazale i zdecydowanie jest za co gratulować, oby trwało na tym najwyższym stopniu podium jak najdłużej. :P

  • Hej elfi! *: Hmm... zastanawiając się nad pytaniami stwierdziłem, że zdecydowanie bardziej wolę to robić niż nań odpowiadać, masz podobnie czy zupełnie odwrotnie? Co to może oznaczać? : o Jest coś o co chciałabyś być zapytana, ale raczej się tego nie spodziewasz? No i czy chciałabyś zapytać o coś, a tego nie zrobisz? :D Zupełnie już porzuciłaś pomysł zmiany nicka? Bo, bo, bo na IRCu pojawiasz się już po staremu. :P Edit: A propos wyborów. Elfi powiedz szczerze, dobry byłby ze mnie premier, nie? …

  • Lato zawsze (mimo, że też je lubię xd) wydawało mi się takie bezpłciowe, ciepło, słoneczko i fajnie, ale... jakoś tak pusto. Dokładnie tak jak mówisz, jesień potrafi być ładna, do tego ten specyficzny klimat, wszystko wygląda jak w sepii, przynajmniej tak mi się to kojarzy. ;e Kolejną kwestią jest to, że określiłbym ją jako porę spacer-friendly, co jest zdecydowanie dużym plusem. :P A Ty lubisz sobie połazić? Tak bez konkretnego celu? Z kimś? Sama? : D A w ogóle... nawet nie pytałem. Ty wiesz gd…

  • Cześć elfi! Gdybyś miała dobrać utwór który najlepiej oddaje Twój nastrój w tej chwili, co by to było? : o Cieszysz się z jesieni? Dlaczego mimo, że stereotypowo jest to dość smutna i ponura pora roku, tam wiesz, spadają te liście, kwiatki znikają i w ogóle, a jednak ogromna liczba osób (w tym ja) bardzo ją lubi? Kupiłaś już buty? : D Podobne do tamtych, których nie było? : o

  • Ja też raczej ulotek nie zabieram, a kiedy już, któryś wręczacz zmusi mnie do wyciągnięcia ręki to zazwyczaj nie wyrzucam ulotki do śmietnika tylko przekazuję dalej. O dziwo ludzie biorą, a myślę, że to dobra opcja. :) Elfi, zbierasz coś? Zbierałaś? Jak zbierałaś, a nie zbierasz, to co zrobiłaś z kolekcją? Jak zostawiłaś, to dlaczego - sentyment? Jak sprzedałaś, dużo za to dostałaś? :P A jak nie zbierasz i nie zbierałaś, chociaż w sumie tak czy siak możesz odpowiedzieć na pytanie poniżej: Czy ki…

  • Elfi, zauważyłaś coś dziwnego? Czasem spotykamy w mieście ludzi wciskających nam świstki papieru z nadrukowanymi przeróżnymi informacjami, mniej lub bardziej nas dotyczącymi. Mianowicie chodzi mi o pospolite ulotki reklamowe i o jeszcze pospolitszych ich wręczaczy (tak powinien się nazywać ten zawód :D). I kiedy taki osobnik podaje nam ulotkę, a my ją pochwycimy mówi do nas "dziękuję". A ja się pytam: za co taka pani/taki pan mi dziękuję? Przecież to ja mu powinienem podziękować, on coś stracił,…

  • fafi :>

    Madderdin - - Archiwum CT

    Post

    Jakie typy na przyszły sezon? Czy przyjście Żewłakowa do Legii to zły znak? (dla Wawki ofc) Czy tylko ja tak to odbieram? :D Przyglądałeś się rewolucji w Poznaniu? Jak sądzisz jest szansa coś z tej drużyny wycisnąć mimo, że na stołku pozostał HOSE MARIJA BAKEJRO? Zamierzasz dorwać bilety na Euro 2012? Jak według Ciebie powinna wyglądać obrona naszej reprezentacji? Edit: Stwory?! Rzeźnik - foch! :D