Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 674.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • graty czemu przedemna sie nie broniles pozdro i milego przetopu

  • graty obronca wiedzial ze bedzie w reckach

  • Cytat od Ponury88: „Cytat od Sumerowie: „Policzyłem troszke pkt floty Myślę że razem mamy szanse pokonać Terrefere ich wieczen kupywanie i sprzedawanie flot . Prosze dajcie z siebie wszystko i więcej Pokażcie Uni Umbra że można Zyczę wam sobie i nam aby poszli w recki raz na zawsze i oddali top 1 ” Albo ja jestem po prostu za stary albo te dopałki kryształki na rynku są coraz mocniejsze i cześć traci kontakt z realnym światem. Smigol gratki ubicia sojusznika Jesteś menda ale i tak Ciebie lubię O…

  • #9 Pozdro soj i znajomi :) Dzieki Hellcat za locik Dnia 17-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Smigol [LHiP] ________________________________________________ Okręt wojenny 13.031 Pancernik 3.220 _________________________________________ Agresor Hellcat [SHGV8] ________________________________________________ Pancernik 88.888 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Wojownik [ZAA] ________________________________________________ Mały trans…

  • Cytat od kery: „przynajmniej sie gra i lata i były tego efkty w postaci top 50 bez wydawania kasy na anty, a nie tylko słowne pyskówki Jeżeli na uni flota imperialna to twoje konto to lepiej sie przyznaj kim jesteś, może Chrust, albo ktoś inny z grona terefere grającym do pierwszego złoma i zaczynający z żoną rolnika na nowym uni? ” Niby Amen8958 czy co takiego albo pipa podszywajaca sie pod niego

  • nie opoznialem bo nie dolatywalem do konca a tutaj wiesz ze atak zwiazku byl wlaczony ale wyszlo jak wyszlo ja sie tym nie martwie z tego powodu tez sie nie powiesze do zoba za 32h

  • a mnie to tym bardziej podbydowuje takie cos nie jestem lamusem zaraz odrobie i kazdy bedzie o tym wiedzial bo sie przekona dostalem w czolo cepa spokojnie ja nie z tych ze pojde na nowe uni [pozdro do zoba w gali

  • Tak tak bedzie spokojnie polowe flo odbudowalem za chwile jak wroce z u odbuduje reszte i jeszcze bardziej sie ulepsze spokojnie BTW GBL? nie jestes Mezem Kasi? ze tak sobie dalej gracie razem? i budzicie sie nawzjajem? kazdy o tym wie

  • Cytat od Ecc0: „ekawe czy takie samo stanowisko ma przy przekazywaniu kont od kumpli kończących grę ” Chcialem wczesniej cos napisac ale jestes z byt prosty kto co i jak? Bylem w soju predzej niz Ty. Ty zrobiles awanture ze z niego zostalem wydalony(raczej to |Ty zrobiles) wiem nie wnikam. Kupilem flote w rynku gdzie o tym napisalem na disco, ale Ty nie piernicz farmazonow o tym bo sam kupowales od dawida i kazdy o tym wie, A ten temat zalozylem sobie po pijaku bo chciale. I nie chodzilo mi o to…

  • Cytat od GramBoLubie: „E tam... umiejętności są , ale akurat coś wypadło biedakowi podczas ataku i nie mógł dopilnować Dobrze , że trafił na normalne floty , nie te kupione bo dopiero byłby płacz Graty Pany za ładną obronę. Agresorowi więcej anty bo skila nie kupi ” tak normalne Amen 40k pc postawil z farmingow wlaczony atak zwiazku i mialo byc opoznienie bo cos czulem ze bedzie ale nie dalo sie poprostu odbiore co swoje spokojnie nie poddaje sie Graty zbyszek do zobaczenia w mlich reckach mam j…

  • Cytat od GramBoLubie: „Cytat od Pan S: „sam wydaje kase na anty ale gram zlomuje i buduje nie kupuje floty wlasnie umiejetnosci mi starczaja a anty to wiadome udogodnienie ” To jesteś idiotą ... co oznacza kupować anty , a co oznacza kupować flotę ?:E Jak się złomuje produkcję ?:D Może zamiast anty , kup po prostu słownik ? I maść na ból ... ” masc juz ci daje MASC-NA-BOL-DUPY-Cudowny-lek-na-problemy-ludzi

  • #8 Pozdro soj i znajomi tez Disco :D pozdro Hell nie udalo sie ukrasc pz :) Dnia 10-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Smigol [LHiP] ________________________________________________ Krążownik 5.000 Okręt wojenny 5.000 Pancernik 10.604 Pathfinder 3.973 _________________________________________ Obrońca BUDYN [DnW] ________________________________________________ Mały transporter 9.581 Duży transporter 18.907 Lekki myśliwiec 9.542 Ciężki myśliwiec 6.389 Krążownik 2.720…

  • sam wydaje kase na anty ale gram zlomuje i buduje nie kupuje floty wlasnie umiejetnosci mi starczaja a anty to wiadome udogodnienie

  • temat zakladam ot tak Wiem, ze wielu z nas grajacych normalnie takie cos drazni w h,,,j Wiec. APELUJE !!!!! Mozemy to zrobic. Mianowice jak *kasujac moony *zlomujac produkcje *poprostu zgrac sie,a wiem ze wielu nas jest kto tego nielubi. *zrobmy tak Gracze z uni wyje....y takich jak oni i grajmy MY,anty jest dla kzdego,kazdy uzywa poniekand. Ale apel taki zgrajmy sie i wy...wyzlomujmy ich poprostu SKILA NIE KUPISZ oni tez nie sa cyborgami

  • a co to sie wydarzylo wr urosly? Bo raczej nie ty zlamiles

  • Graty strzal ladny to nie byl dzien amari Przetapiaj a obroncy szo

  • #7 Pozdro soj i znajomi :) Disco tez :D Dnia 03-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pan i Wladca [LHiP] ________________________________________________ Pancernik 6.000 _________________________________________ Obrońca Marshal Beid ________________________________________________ Mały transporter 5.542 Duży transporter 2.357 Lekki myśliwiec 2.114 Ciężki myśliwiec 2.470 Krążownik 1.021 Okręt wojenny 649 Recykler 1.013 Sonda szpiegowska 19.066 Bombowiec 11 Niszczyciel …

  • #6 Pozdro soj i znajomi :) Dnia 02-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pan i Wladca [LHiP] ________________________________________________ Okręt wojenny 5.000 Pancernik 2.800 _________________________________________ Obrońca Viceregent Leo [ZLOM] ________________________________________________ Mały transporter 3.921 Duży transporter 254 Lekki myśliwiec 491 Ciężki myśliwiec 342 Krążownik 431 Okręt wojenny 856 Recykler 144 Sonda szpiegowska 3.785 Bombowiec 187 Sateli…

  • odliczamy kto pierwszsy go zlomnie nie gratuluje

  • #5 taki tam acsik na na nowy rok :D pozdro soj i znajmi :D cale disco tez :D Dnia 01-01-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pan i Wladca [LHiP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 45.932 Ciężki myśliwiec 10.060 Krążownik 11.341 Okręt wojenny 5.104 Pancernik 2.235 Pathfinder 2.111 _________________________________________ Agresor oddam123 [LHiP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 43.601 Ciężki myśliwiec 4.954 Krą…