Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jak odkrywca zostanie na tym poziomie to wtopiłem 500k anty w zbieracza Miliony z eksp, miliony z 75% idlakow, mioliony ze sprzedawanej floty z ekspow po 90% wartosci na rynku I niby człowiek znoł wzory ale nie wiedzioł ze wzór na odkrywce jednak bedzie w praktyce x100

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Muniek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ackra: „Cytat od _Pawelos_: „Tak bo niecałe dwa tyg temu reanimowałem lapka wiec tak mam świeżą przeglądarkę. ” Może to zależy od uni. U mnie na Librze w chromie nie ma tego błędu z wyłączonym AGR. Z Włączonym taki błąd był. ” Minute przed aktualizacją chodziło idealnie. Minute po aktualizacji chodzi fatalnie. Ktoś wie gdzie jest problem ?

  • Autouzupelnianie floty

    Muniek - - Błędy w grze

    Post

    No tak co uni to inne.

  • Autouzupelnianie floty

    Muniek - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Bearded: „Cytat od Muniek: „Szybciej nie da sie tego zrobic.” Przed aktualizacją dało się, owszem. Na szybszych flotowo uni wystarczyło mieć w zakładkach gotowe linki z rozszerzeniem &type=1&routine=3&am203=x (x - liczba transporterów). Top farmy, bez znaczenia czy ktoś skanował, czy nie, bo i tak znajdą się tacy co lecą mimo to. Największe łupy oczywko nad ranem. Ale u mnie to już przeszłość, bo swoje się nachapałem ” Nooo to już troche fantazja jak dla mnie. może to działać przy zapis…

  • Autouzupelnianie floty

    Muniek - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Maniak87: „Widzę że nikt nie wie o co Kaman... Wy serio ręcznie wklepujecie liczbę mt??? ” Przy 22 slotach mam klikac osobno kazdy raport, wysylac MT i na nowo wchodzic do dziallu Wiadomosci raporty i znowu od nowa ? Otwierasz 22 osobne taby/okna z ogame i przeklikujesz, tak teraz wpisuje recznie.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Muniek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Art jest w błędzie. Art nie ustala zasad gry. Art ma tylko przetłumaczyć cos z ang na pl.

  • Autouzupelnianie floty

    Muniek - - Błędy w grze

    Post

    Otwieranie raportu i najezdzanie na surke ? To 22 slotu bedziesz wysyłał 15 minut. Nie chce sie chwalić ale jak chodzi o idlaki jestem szybszy od bota, szybszy od clint eastwooda w westernie, szybszy od sond Otwierasz w kolejnych zakladkach 22 raporty, wszedzie wpisujesz po prostu zawyzoną liczbe MT np po 400 wszedzie, wysylasz. Spalanie to i tak 2 tys deut max za slota. Szybciej nie da sie tego zrobic.

  • Autouzupelnianie floty

    Muniek - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Bearded: „Co za bzdury! Nigdy nie widziałem czegoś takiego, aby GF dało autouzupełnienie parametrów do misji Atakuj... Zespół AGR udostępnia za darmo swój projekt. Nie oczekujcie, że na pstryknięcie palcem dostaniecie oficjalną aktualizację. Dżyzas... Nie chcę tu nikogo obrażać, ale trzeba mieć naprawdę iq ziemniaka, żeby (samemu, świadomie dodając osobno rozszerzenie) tego nie ogarniać. Ja sam nie jestem programistą, ale domyślam się, że oni teraz starają się poprawiać co trzeba. Jak m…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Muniek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Nie no handel na rynku jest legalny. Ktos wystawia surke za cene jaką proponuje rynek - DOZWOLONĄ.

  • Rynek - oferty

    Muniek - - Zadawanie pytań

    Post

    Pytanie do Rynku: Czy najnowsze oferty pojawiają się na ostatniej stronie ofert ? W sensie nowe oferty dodawane są na koncu ofert ?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Muniek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Jest jeszcze aspekt legalnego zarabiania na Rynku. Kazdy pisze o pushu, multikontach itd....rozumiem to. Ja natomiast legalnie, mając jedno konto wykorzystuje rynek bez pomocy znajomych. Wystawiam kryształ który kazdy chce w ilosciach dostępnych dla kazdego zeby nie blokowac słabszych graczy. Sprzedaje paczki po 30 kk krisu za 28 kk deu. Ludzie kupują. Mógłbym dac cene jeszcze wyzszą ale jednoostkowo specjalnie daje cene niższą niż ilosc tego co sprzedaje.

  • Cytat od dexPL: „Cytat od Muniek: „zbieracza zwieksza x2 natomiast jak widze ekspy odkrywcy to chyba x50 ” Nie. Zmienili regułę na ekspedycje na lepsza - i teraz nawet Generał, bez pioniera, będzie miał o niebo lepszy drop niż przez 7.1. ” Mam w sojuszy zbieraczy i odkrywce, wszyscy lataja pionierami. zbieracze nic nie warte szkoda slota, odkkrywca boost tak duzy ze szok

  • @Czarny Pan to jaka jest możliwa największa planeta do skolonizowania w takim razie ? taka max maxów.

  • zbieracza zwieksza x2 natomiast jak widze ekspy odkrywcy to chyba x50

  • Wizualizacja

    Muniek - - Zadawanie pytań

    Post

    Tez bym chetnie wyłączył ten tooltip - zasłania klikanie @ciap umisz to ?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Muniek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Ser Presidente: „Cytat od Muniek: „Cytat od Ser Presidente: „Cytat od Muniek: „Cytat od Ser Presidente: „wlasnie sie spushowalem na 60% weartosci pkt ciaglymi wymianami i obracaniem sura, jutro topimy i czekamy na placz, ta wersja to swoista apokalipsa tej i tak juz ledwo zyjacej gry ” drugim kontem ? ” nie, wszystkie moonowki gsowki deuterowki, 100kk deuteru za 130kk metalu, handlarza za 3500 anty i znowu, juz mnie palec boli od przeklikiwania sury, zjem cos i jedziemy dalej, top1 czek…

  • Pytanie o AGR - kolory

    Muniek - - Zadawanie pytań

    Post

    da sie cos zrobić zeby fsrmic idlaki normalnie czy trzeba czekac na aktualke ?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Muniek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Ser Presidente: „Cytat od Muniek: „Cytat od Ser Presidente: „wlasnie sie spushowalem na 60% weartosci pkt ciaglymi wymianami i obracaniem sura, jutro topimy i czekamy na placz, ta wersja to swoista apokalipsa tej i tak juz ledwo zyjacej gry ” drugim kontem ? ” nie, wszystkie moonowki gsowki deuterowki, 100kk deuteru za 130kk metalu, handlarza za 3500 anty i znowu, juz mnie palec boli od przeklikiwania sury, zjem cos i jedziemy dalej, top1 czeka ” No spoko a kiedy konczysz gre ? max za 5…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Muniek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Ser Presidente: „Cytat od Muniek: „Cytat od Ser Presidente: „wlasnie sie spushowalem na 60% weartosci pkt ciaglymi wymianami i obracaniem sura, jutro topimy i czekamy na placz, ta wersja to swoista apokalipsa tej i tak juz ledwo zyjacej gry ” drugim kontem ? ” nie, wszystkie moonowki gsowki deuterowki, 100kk deuteru za 130kk metalu, handlarza za 3500 anty i znowu, juz mnie palec boli od przeklikiwania sury, zjem cos i jedziemy dalej, top1 czeka ” No czyli z multikont

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Muniek - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Ser Presidente: „wlasnie sie spushowalem na 60% weartosci pkt ciaglymi wymianami i obracaniem sura, jutro topimy i czekamy na placz, ta wersja to swoista apokalipsa tej i tak juz ledwo zyjacej gry ” drugim kontem ?