Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 232.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pamiętam jak na Eridanusie po roku postanowiłem zacząć od nowa (przyczyn nie podam, nie o to teraz chodzi). Bodaj w dwa miesiące nie cisnąc specjalnie antymaterii byłem w top 300. Dalej mi się grać nie chciało i olałem to uni. Zauważyłem, że większość graczy (nawet w top 100) dowolnego serwera, gra tak, że jeśli ma się opanowany swój system optymalnego progresu, to można we względnie krótkim czasie wyprzedzić punktami wszystkich kilka razy. Wystarczy chcieć.Cytat od ciap: „przyrosty” No właśnie.…

  • Jestem tu nowy. Nie wiedziałęm tenor.gif

  • Cytat od ciap: „Ale ja tam tak całkiem nie ufam tej stronie bo pokazuje że miałam bana a nie miałam. ” Ech, ci paparazzi... Cytat od ale cios antynazista: „top1 world... ” Ale w sensie, że co?

  • Zgadzam się w kwestii czekania, z tą różnicą że 1:7 to dużo jak dla mnie (znośniej ~4:7). Z resztą ten wątek mnie aż tak nie interesuje. Dobrze jest jak jest.

  • Zgadzam się z tym, że wyższy speed eko ma wływ tylko na wyższe wydobycie, ale wyższe poziomy badań mieniają też dynamikę gry i cały jej charakter. Generalnie tak jak wcześniej wypowiadałem się o wolnych uni - szczerze żałuję że nie ostał się ani jeden serwer x1/x1. Mój poprzedni komentarz nic nie zmienia. Twój niestety też. Ale kto wie co wyniknie z tej burzy mózgów. Pewna jest tylko śmierć, podatki i to że nowe serwery nadal będą tworzone w doczesny sposób :)

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    Hermes - - Spam

    Post

    youtube.com/watch?v=sXSB7G4g5DI

  • Mamy kilka takich uni przecież. Koledze chodzi o zmianę typologiczną ankietowania, a nie pochwalenie się jakiego typu uni się lubi. To ma kilka pozytywnych aspektów przy zachowaniu kondycji popytu na grę. Wiem, że to tylko moje beblanie, ale ja to widzę tak: 3 typy uniwersów + 2 podtypy prędkości i pozostałych parametrów = 6 stale funkcjonujących uniwersów (rok do następnej kolejki). (Ukryta treść) W ten sposób stale dostępnych byłoby 12 uniwersów. Dynamika rankingów oparta na relacji nowych ser…

  • Trochę korwinowe podejście. Ale zgadzam się - albo mleko, albo herbata

  • Śmieszne nazwy Planet/Ksiezycow

    Hermes - - Humor

    Post

    Teraz młodzi mają sieczkę w głowach okrutną. Planety Popki... Edit: Widywałem gorsze i głupsze rzeczy. Mnie beka z frycków jakoś jednak bawi.

  • Śmieszne nazwy Planet/Ksiezycow

    Hermes - - Humor

    Post

    Zgaduje, ze planeta matka to super cycki

  • Po minimum dobie wytężonego namysłu zdecydowałem się porzucić lobbowanie projektu na origin i oddanie pałeczki ewentualnie zainteresowanym. Być może te 5% powinno wystarczyć i zachować batoga rozwagi nad górnikami, żeby zachować smaczek ryzyka w grze. Dziękuję za chęci i wkład w prototyp na kreślarskiej desce. Wątek może zostać otwarty. Jeśli nikt nie podejmie go dalej, najwyżej umrze śmiercią naturalną.

  • przyrostyogame.cba.pl/Info.html Dalej nie pomogie, chyba że ciapka uzupełni odpowiedź, albo zerkniesz na fora danych nacji i poszukasz w google jak jest po hiszpańsku top 1. Albo po japońsku

  • Spam własnej floty we wiadomościach

    Hermes - - Gra

    Post

    Pomysł właśnie wylądował na forum origin. Dla osób aprobujących* > LINK + moja gorąca prośba o wsparcie, choćby lajkami Edit: *Jest to niezależne, ogólnokrajowe forum OGame i aby móc cokolwiek w nim zrobić, należy się zarejestrować

  • Śmieszne nazwy Planet/Ksiezycow

    Hermes - - Humor

    Post

    Odświeżywszy truchło-temat... A Hitler H Himmler J Goebbels H Goering

  • Czego w tej Chwili Słuchacie ?

    Hermes - - Spam

    Post

    youtube.com/watch?v=6NXnxTNIWkc To najpewniej topowa piosenka, która kojarzy mi się ze wczesnym dzieciństwem + paczka z playlisty w spojlerze (Ukryta treść) Moderator Zaqes:Proszę nie wrzucać piosenek z wulgaryzmami

  • Sam tak robię, ale za stary już jestem na takie kombinowanie. Już wolę pakować to w obronę, jak wspomniał jeden kolega wyżej i raz machnąć u złomiarza ze stratą, niż pilnować żeby mi się nic nie zbudowało/zbadało. Nie chcę dostosowywać życia do gry. Oddaję projekt w Wasze ręce, jeśli ktoś widzi dalej sens tego pomysłu (nie mojego, przypominam :P). Wolałem przed momentem polecieć na origin i walnąć błahe "Give us 10%... Please...", z marną nadzieją, że ktokolwiek zwróci uwagę. Dla mnie temat jest…

  • Cytat od DarthMario.: „są inne sposoby aby to ograniczyć ” Jakie na przykład? @chemikos dziękuję za uwagę. Poprawione Po dwóch dniach reasumując - wychodzi na to, że bardzo możliwym jest iż ten pomysł nie wyjdzie nawet w fazę prototypu. Cytat od DarthMario.: „@Hermes podstawowym pytaniem jakie powinieneś sobie zadać, jest takie - czy jest potrzebny nowy statek cywilny w tej grze? ” Jednak nie jest. W trakcie rozważań rozmyśliłem się jedynie na nieprzesadne podniesienie ładowności, bądź jeszcze r…

  • No i to mi się podoba. Małe, a szybkie dla flociarzy i potężne, a wolne dla górników. Po uwadze kolegi @Bodzio1992 o ingerowaniu w mechanikę gry, zacząłem wątpić w sens kombinowania nad zupełnie nowymi typami statków, a widzieć jedynie go modyfikacji samych pojemności - bo de facto jedynie o nie mi chodziło. Myślę, że jego uwaga jest słuszna i nie ma sensu robić zbędnych roszad w skrypcie. Na temat pozostałych statków nie będę się wypowiadał, bo nie dotyczą wątku. Cytat od DarthMario.: „Flociarz…

  • Pomyślałem o tym, ale tam jest już taki wątek (podałem link w 1. poście). Odzew był aprobujący ale na dalsze pytania autor nie odpowiedział. Postanowiłem, że ja to zrobię. Z tym że nie chciałbym podejść nieprzygotowanym "do lekcji" i wyjść z byle czym. Wolę tutaj pomózgować i tam zrobić premierę. A, właśnie. Z mojej tabeli najlepszą minimalną opcją jest podniesienie ładowności Dt do 70k podstawy. Mt nie może zostać skrzywdzony, bo flociarze oleją diametralnie mniejszą ładowność dla relacji łup:s…

  • Cytat od gardze wami: „jest bardzo długa droga przed implementacją propozycji zmian. ” No właśnie dlatego założyłem wątek żeby nie lecieć na origin z moim własnym pomysłem, ale grupy ludzi, która umie go razem doszlifować. Obserwuję tamto forum i wiem jak to wygląda. W burzy mózgów częściej przychodzą najlepsze rozwiązania. Krytyka jest potrzebna, ale jeśli nic poza sobą nie zostawia, to albo pomysł jest kompletnie do d., albo piszą ją smutni ludzie. Cytat od gardze wami: „Delikatna łatka pojemn…