Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 221-232 z 232.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od elf: „Nigdy nie miałem na celu zniechęcać kogokolwiek do gry jakąś uporczywą grą, a wręcz przeciwnie. Zdarzało się wysyłać linki jak się fsy powinno robić, bo czasem żal było patrzeć jak ktoś nieświadomy wpadał nagle pod topór. ” Cytat od elf: „Niemniej jednak zawsze starałem się trzymać ludzi razem. ” Cytat od elf: „Nie będę tu już zaglądał, także jak ktoś ma ochotę się wyżyć to proszę bardzo ” Szkoda, bo w związku z powyższą deklaracją nastawienia do sprawy (najpewniej przekładającego…

  • co jest po śmierci ????

    Hermes - - Inne

    Post

    giphy.gif Nie wiem co jest po śmierci, ale z moich przeczuć, opartych na lizanko odrobiny literatury traktującej o metafizyce, wynika ślepa wiara w to, że coś jest. Co? Gówno mnie to obchodzi. Dlaczego? To wiąże się z nieśmiertelnym wręcz pytaniem ludzkości o sens życia. A jeśli ktoś marnuje swoje życie na szukanie jego sensu, oddala się od odpowiedzi. To samo jest z martwieniem się o to co będzie po nim. Jeśli jednak znamy już odpowiedź, zapytamy o sens istnienia. I tak w kółko... Fizycy kwanto…

  • Truck driver, weź się człowieku idź zajmij czymś ciekawszym, niż dolewanie oliwy do ognia. Taki ping-pong niczemu nie służy. Proszę... Szanujmy się. Nota bene, proszę o zamknięcie tematu. Skorzystam z zebranych dotąd opinii i porad i rzeczywiście poproszę trzecią osobę o pomoc. Tutaj do mądrowania się każdy pierwszy, a do konkretów mało kto.

  • Cytat od Truck driver: „wytlumaczyc ” Tłumaczyć, przetłumaczyć, wytłumaczyć... Wiesz co? Może odpuśćmy już sobie oboje tę dyskusję.

  • Nie potrzebuję tłumaczenia, tylko kogoś, kto napisze tam tą wiadomość. Nie zachowujmy się protekcjonalnie, zakładając z góry, że jeśli ktoś wie coś mniej, to nie wie kompletnie nic. Teraz sobie myślę - szkoda że nie dało się rozgraniczyć merytoryki wniosku od poniższych dywagacji. Również pozdrawiam.

  • Napisałem coś wyraźnie w pierwszym poście. Czy my naprawdę jesteśmy ułomnym gatunkiem? Chyba przestaje mi zależeć na inicjatywie...

  • Strasznie dużo generalizowania w stylu "bo ja wiem najlepiej". Założyłem wątek z nadzieją na zmiany, a nie żeby ktoś sobie coś tam nadinterpretował. Wiecie jak to przekazać do GF, żeby chociaż rozważyli?

  • Witam wszystkich serdecznie! Propozycja : Każdy gracz posiada dobowy ogranicznik wygrywanych licytacji, do kilku dziennie. Na wzór basha. Argument: Eliminacja upierdliwych zachowań graczy nie dających powalczyć ze sobą słabszym rankingowo, często wydających na dopalacze większe ilości surowców, niż te są w stanie wydobyć w 7 dni. Takie zachowania zniechęcają graczy do pełnej emocji zabawy. Słabo u mnie z gramatyką angielskiego, więc jeśli byłaby jakakolwiek wyraźna aprobata z czyjejkolwiek stron…

  • Cytat od ciap: „Tak. ” Dziękuję za precyzyjną odpowiedź. Temat do zamknięcia. Moderator kruszynka:Zamykam na prośbę autora wątku

  • Dotąd było sztywno: 1 poziom = 4 pola luzu. Ale jak informuje etykietka Terraformera: "... Na jeden poziom terraformera może zostać użytych 5 pól. Przy czym każdy poziom terraformera również zajmuje jedno pole. Co 2 poziom terraformera gracz otrzymuje 1 bonus" Tekst jest tak nieprecyzyjnie zmontowany, że można by naiwnie interpretować to jako bonusy kumulowane. A jak znam tę grę, nie ma nic za frajer. Mam rozumieć, że nieparzyste poziomy dają mi 4 pola, a parzyste 5 do wykorzystania?

  • Bez_tytu_u.png Już wszystko jasne. Przynajmniej w jednej kwestii oszczędziłem czas. Dzięki za pomoc, heheh...

  • Witam! Z tego co pamiętam, nie można relokować planet z pozycji 4-12 na 1-3 i 13-15. Jednak zanim poświęcę dobę i antymaterię na eksperymentowanie tej opcji, wolę się upewnić i zapytać. To jest już możliwe, czy błąd gry? Nie jestem pewien, bo być może ikony relokacji pomyliły mi się z ikonami kolonizacji sprzed badania 4. poziomu Astrofizyki, gdy ikony są nieklikalne (co z kolei logicznie według zasady dotyczącej pytania, powinno być adekwatnie niemożliwe). Screenshot1.jpg