Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 465.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • To niech poprawi od razu topke bo jest źle top 1 jest 2 top 2 trzeci itd Do tego gracz na miejscu obecnie 36 powinien być dalej

  • Djablica

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Djablico czemu tak rzadko tutaj zaglądasz ? Masz prawo jazdy ? Często oglądasz filmy ?

  • A robię remont i nie ma mnie w domu bo gdzie indziej mieszkam Ale szybko net teraz chodzi więc mogę pisać hehe Lubisz jajka na twardo ? Lubisz pieprz ? Ogladasz w11 ?:D

  • Djablica

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Oj teraz możesz na mnie narzekać, ze mnie nie było tutaj tyle czasu Ale i tak Ty jesteś gorsza samochody sportowe czy terenowe ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Oj nie było mnie tu dawno Ale mam laptopa a tam net chodzi jak ja pierdziulę A niestety jeszcze przez przyszły tydzien na nim będę Ale potem będzie już ok i będę odwiedzał Oglądałaś sopot festiwal 2009? Lubisz prasować ? Lubisz sprzątać ? Jesteś pedantką czy bałaganiarą ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    W jakiej branży chciałabyś mieć swój biznes ? Masz jakiś pomysł ? Chciałabyś otworzyć swój biznes ? Lubisz historię II WŚ ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Wczoraj rano dawali mi 30 lat a teraz dają mi 16 haha Młodnieje Lubisz się opalać ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Oj pracowałem caly czas ciężko a do tego internet na laptopie jakoś wolno chodził I ciężko bylo wejsc na cokolwiek Ale wczoraj i teraz jestem na stacjonarnym i chodzi super To i popisać z Tobą mogę A jak tam zdjęcia ? mhm ?:) Wyobraż sobie teraz chlopaka bez brody i włosów Wczoraj ogoliłem się prawie że na łyso mikolaj czy kroliczek wielkanocny ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Oj to przepraszam wtedy Jednak tęskniłaś Buziolka już daję wtedy Coca - cola czy pepsi ? Sprite czy fanta ? orzeszki z posypka paprykową czy zwykłe? lubisz kaszke manna ? chodziłaś do przedszkola ? Jakiego typu czytasz książki ? LUbisz fantastyke ? EDIT: I przepraszam że Ciebie zaniedbałem Obiecuje poprawę

  • Djablica

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    O ile dobrze pamiętam to jesteś od przyjmowania nowych moderatorów a więc odpowiedz Aj tam spamić umiem w końcu trochę tego mam na swoim koncie niedlugo więcej niż Ty od kiedy djablice mają delikatna skore Myslalem ze porowatą gruba itd

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Dawno mnie nie było pewnie w ogóle nie tęskniłaś mleko 1,5 % czy 3,2 ?:P ciastka śmietankowe cyz czekoladowe?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Obietnice dotrzymałem Juz wczoraj wieczorem na mailu mialas lubisz jogurty pitbe czy wolisz normalne

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    No ciekawa rozmowa:P Ile obietnic dzisiaj poszlo ulalala Miałaś kiedyś węża albo pająka na rękach ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Takie i takie Jakie wolisz bardziej No dawaj maleńka już jestem :D:D

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    No dobrze już dobrze Wejdę na niego póki jestem na forum A lubisz patrzeć na motyle skoro jeść ich nie lubisz?:D

  • Djablica

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    PS myślisz że bym nadawał się na mod'a tak szczerze ?:P Bądź chociaż raz dobra i odpowiedź ładnie

  • Niech Ci będzie, że ułatwię Tobie ten teleturniej:P Do wyboru masz odpowiedzi a)kot b)pies c)chomik d)świnka morska e)krowa f)świnia hodowlana g)rybki h)papuga i)wąż j)pająk k)owca l)jeleń m)koza n)wielbład o)żyrafa p)delfin r)mors s)smok wawelski:D t)mysz u)szczur w)tygrys y)wilk z)lew Dobra alfabet mi się skończył Choć mógłbym jeszcze dodać ą,ę,ć itd:D Ale tyle wystarczy A ja łasuchem nie jestem Jedna czekolada to jak batonik chyba normalne

  • Djablica

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Dobra dobra nie panikuj nam tutaj Czas się znajdzie W ogóle o nas nie dbasz, raz na miesiąc zajrzysz i tyle Ja potrzebuje tutaj więcej oparcia w Tobie Aby być takim samym spamerem tylko że nie na legalu A czy wybaczę to jeszcze nie wiem Przyjdzie czas kiedy będziesz musiała za to zapłacić i wtedy ewentualnie będę mógł wybaczyć mojej Djablicy Igieł sie boi, krwi nie To jakaś podróba Djablicy

  • Djablica

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Dav ale powinna dbać o swoich największych grzeszników Normalnie skandal ! Na ilu zlotach ogame byłaś ? Ulubione dwa kolory ? Słuchałaś kiedyś county ?

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Czyli mówisz że śpiewałeś, a grałeś kiedyś ? MIałeś jakąś rolę chociażby w szkolnym teatrzyku ?:) Lubisz ubierać się modnie ?