Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 465.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Czemu jesteś w takiej sytuacji zadrosna i robisz zadyme ?:) NIe powinno się ufać drugiej osobie ? z rana herbata czy kawa ? pijasz wogóle w ciągu dnia kawę ? Masz swoją stronkę internetową ? Próbowałaś kiedyś zrobić ją sama ?:)

  • A tutaj z dnia na dzie sytuacja gorsza... 25 - 976 23 - 982

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Czemu japoński ? Co Ciebie w nim kręci ? Wiążesz to raczej z hobby czy z przyszłą pracą ? Specjal czy dobry? Dać się wypić to są to jakieś siki Może jakieśz górnej półki to nie jest, ale uważam że jedno z najstarszych w Polsce i jedno z dobrych Choć młodzież nie zbyt go pij, bardziej starsi Dobry sposób na naukę języka obcego ? Masz jakieś fetysze ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Ale i przy 11 i przy 1 byłby ten sam kąt ostry jak i rozwarty chyba nie ?:P Masz chłopaka, pozwalasz mu wyjść od czasu do czasu z chłopaki na piwko ? Jesteś wstedy zazdrosna ze nie jest z Tobą tylko z nimi ? Ta sama sytuacja tylko że wiesz ze będą inne dziewczyny jesteś zazdrosna ? Robisz jakieś awantury z tego tytułu ?:) Masz swoje zdjęcia lub swoich znajomych na biurku, ścianie ? Lubisz zdjęcia ? Wolisz kręcenie filmów czy robienie zdjęć ?

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Pewnie, że chodzi o piwo jak możesz takiego nie znać ?:P Może fanem tego piwa nie jestem, ale od czasu do czasu wybije je A kupowałeś kiedyś te giganty kaczora donalda te takie książki - komiksy ?:P Raz na miesiąc to wychodziło A co jeszcze nie wiesz czy masz zjazd ?:P Już dawno chyba powinieneś wiedzieć o tym Ulubiony język (prócz polskiego) który umiesz albo chcialbyś umieć ? plecak czy torba ?

  • Uni 25 już spadło poniżej 1k - 980 Ech uni 23 nie lepiej - 990 też już poniżej 1k

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Ale to jest właśnie fajne, że sam wyobrażasz i kreujesz swoją postać a nie masz jej narzucanej Nie mówię, ze manga jest zła, ale książki też warto czytać Ja tam mangi nigdy nie czytałem jedynie komiksy kaczora donalda:D:D Palisz, paliłeś kiedyś, bo nie pamietam ?:) Kiedy idzisz na grubszą imprezę ? Specjal czarny czy czerwony?:D

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Dajesz radę z blablaczem ? Kubek czy szklanka ? Czemu kobiety są tak mocno zazdrosne ? Choć mówią że nie Jak można czytać tylko mangę a innego to nic ?:P

  • Djablica

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Djablica te Twoje tytanowe widły nie wytrzymają Rozkruszą się w pył :d A obietnice Twoje to wiesz o kant tyłeczka można rozbić :D:D Co robiłaś o takiej "nocnej" godzinie ? Czyżbyś w pracy była i miała dostęp do net'a ?:)

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    A godzinna 11 nie może być ?:P Tam mam niebieskie oczy A co Ty u lekarza robiłaś ?:) Czyżby przeziębiona ? Jakie według Ciebie to najlepsze śniadanie ? Codziennie je jesz ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Ale powiedz że niebieskie oczy są najładniejsze A czemu w pracy nie byłaś ?:) Jesteś za tym by w pubach nie można palić ?:) Piłaś kiedyś piwo przed sklepem ?:D Która jest godzina gdy duża wskazówka jest na "12" a kąt między wskazówkami to 30 stopni ?:D

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Dziękujemy za pamięć Ale koszyczek zabawek jak dla dziewczynki :P:P Ja uciekam do pracy także miłego dzionka nokia czy samsung ? zielony czy niebieski ? ulubiony kolor oczu u chłopaków ?

  • Djablica

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Czemu nie odpowiedziałaś na pytania za to zagroziłaś mi ?:P Gdyby chciało mi się pisać to i już bym miał więcej postów Ale spokojnie powoli powoli ku nieuchronnemu Czytasz e-booki ? laptop czy PC ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Kochasz zwierzęta ? A czesiownika ?:P Piwo z puszki czy butelki ? słownik PWN czy wyrażeń obcych ? głośniki czy słuchawki ? Czemu jutro muszę ciężko pracować ?:P

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Samochodówki uhuhu:P Szybkie dziewczę z Ciebie tak ?:D A rpg ? Myślałem, ze bardziej w takie grałaś CZy dzisiaj powtórka na IRC ?:) Mhm może być Powinienem być mniej więcej znowu o tej godzinie jogurt wiśniowy czy biszkoptowy ? mała torebka czy duża ? masz kalendarz w którym zapisujesz swoje spotkania/sprawy które musisz zrobić itd ?:)

  • Vaizard- animowany modek

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Nie licząc tej Twojej mangi To co innego czytasz jaką literaturę ?:P A co się stało z tym wielkim brązowym misiem ?:D Chyba go nie wyrzuciłeś ?:(

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Czyli mówisz ze arachnofobię ?:) Nie dobrze A na Ircu jak wiesz już jestem i przepraszam za spóźnienie Grałaś kiedyś w jakies gry komputerowe? Jak tak to jakie ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Koło 20 mozliwe że będę ale nie obiecuje A niestety żadne polskie piwo nie jest z chmielem wszędzie jest sód jęczmienny Wszystkie sztuczne są;) najlepszy sposób na katar? a na kichanie ?:P kurtka czy płaszczyk ?

  • Munio u mnie jest 1002 graczy więc CI powiem Cytat: „ 100 * Rafaellom Napisz wiadomość HellWar 31.053 ” A nie licz przeciętnie bo w dalekich galach nie ma wogóle juz graczy wszyscy bardziej na początku A po za tym mowisz o 1000 graczy nie ? A odlicz od tego tych z g,u,i którzy będą usunięci także wiesz:P Nie każdemu chce się zaczynać na starym uni od nowa

  • marcik - szefowa szefow;)

    Czesiownik - - Archiwum CT

    Post

    Lubisz sałatkę warzywną ? Lubisz piersi z kurczka? Wolałabyś żyć nieskończenie długo czy 10.000 lat ? klawiatura plastikowana czy silikonowa ? perfum czy dezodorant ? Dalej się kuruje w domu i mi się nudzi to piszę i piszę sobie