Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 307.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „golabekp3099 napisał(a) Bry wieczór Bry wieczór Umiesz mówić bo rosyjsku? gawari pa ruski , ale nie sprawdzaj lepiej hahah A po węgiersku? taak , bumszakalaka Byłaś kiedyś w demokratycznej republice konga? y, nie Dlaczego prawie nigdy nic nie pisze a u ciebie napisałem? to jest przeznaczenie ”

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „SweetWiewior napisał(a) i 29?? powiedz ze tak:D albo ze sie zgodzisz chociaz no co ja widzę, macie już swojego moda, w takim razie życzę wszystkiego szmerfnego a i ten daj buziaka mi a masz buziaka i wez urlop sobie przemyślę tę opcję :E” Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) kiedy będziesz moderowała DiD u47.? zapewne, jak się dwie niedziele zejdą mogem warna.? jak zasłużysz to z przyjemnością dobra idę spamować na u 63. hm tylko się za bardzo nie przyzwyczaj hahaha ” Cytat: „Mr. Kolos napisał…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Mr. Kolos napisał(a) jestes ;)” jestem, jestem nie znikam nigdzie Cytat: „imperator_uni2 napisał(a) Ulubiona emotinka? Cytat: „Rozmiar miseczki (oczywiscie tej w ktorej wcinasz obiadki ) hhmm w sumie jedyne zupki jakie jadam to te chińskie hahah ” Jesteś pewna, że nie chcesz nam na ten temat powiedzieć czegoś więcej oczywiście, napiszę rozprawkę elementami filozofii o jedzeniu zupek chińskich, hhmm sądzisz, że mogę za to dostac nobla ? Przy okazji kiedy wierszyk dostanę? a pamiętam pamię…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Z lekkim poślizgiem czasowym odpowiadam Cytat: „SweetWiewior napisał(a) Jestes od u29??? nie jestem z uni29 zamknelas 2 topici o_o no niestety, coś za dużo sobie postów nabijacie i aż mi zazdrośc haha wojna na spam?? eh aż sobie przypominam taki temacik, wojna była doskonała cmoka chcem no sama nie wiem, ale może Elmuś nie bedzie zazdrosny hah czo robilas w szylwsztra? jak każdy porządny człowiek spałam oczywiście czemu mnie nie bylo tam gdzie Ty bylas?? bo byłeś gdzie indziej ? :E” Cytat: „Rass…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „LitaseQ napisał(a) Na wstępie Wesołych Świąt :):* i nawzajem Listqu :*:*:* Dlaczego Djablica tak rzadko wpada na moje uni do DiD? co Ty za herezje tu opowiadasz, wchodzę tyle samo co na inne uni, tylko, że grzeczni jesteście to nie mam co ciachać hahah Lubisz śnieg? zdecydowanie wolę cieplejsze pory roku Lubisz wchodzić bokiem na ręcznym na śniegu? jasne, zwłaszcza jak sanki stają na bocznej płozie haha Masz w ogóle prawo jazdy? hm, to na sanki też teraz wymagają ? Co tam u Ciebie? wszys…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Hahaha Ja Wam się podzielę A kto Wam powiedział, że jestem podzielna ? Otóż nie jestem w dodatku jadowita, a antidotum jeszcze nie wymyślili haha Jako, że Święta mamy i nieco mniej czasu na forum, życzę Wam chłopaki wszystkiego dobrego. Satanie(L) zawsze walczący o plusiki na kanałach Elmo mój najwytrwalszy spamer Mr. Kolos który czasem zapomina o mnie Nie objadajcie się za bardzo, coby brzuszki nie bolały. Smog tak jestem zadowolona z mojej pracy. O reszcie pogadamy na irc. A teraz zmykam do mo…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elmo napisał(a) Cytat: „Elmo napisał(a) [SIZE=1]wreszcie:) lubisz klopki?? [SIZE=7]lubię [/SIZE] a klopecki? [SIZE=7]uwielbiam [/SIZE] dlaczego? [SIZE=7]bo tak [/SIZE] wiesz ze ja bardzo bardzo sie ciesze ze ten temat jest otwarty:) [SIZE=7]czego się nie robi, dla dobrego humoru wiewiórek [/SIZE] jestes szalona wiesz o tym?? [SIZE=7]no coś Ty, ja jestem stateczna matka i żona [/SIZE] dlaczego az 11 dido masz pod swoja opieka?? [SIZE=7]bo ja uwielbiam forum [/SIZE] zameczysz mi sie i co w…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Mr. Kolos napisał(a) coś czego nie ma .. amba ulubiony kolor stryjka twojej babki yyy.. ale pytasz o stryjka Staszka czy stryjka Heńka ? nie to to co... to tamto coś szalonego szalona wiewiórka coś głupiego inna wiewórka coś nieśmiertelnego kolejna wiewiórka ? sposób na poniedziałek zdecydowanie następna wiewiórka parę słów od twojego kolegi blaa, blaa, blaa ... parę słow od siebie %-) blee, blee, blee ... tu nic nie pisz twój pomysł na mój zysk handel wiewiórkami ]:-D” Cytat: „Elmo napi…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Smog napisał(a) Młodzież jest niewychowana xD jakby co a tak po za tym co ty robisz o tej porze? spać i śnić o chłopakach Pzdr. i do następnego xD” No hhmm wstaję do pracy, a forum w ramach relaksu przy porannej kawie haha

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Driver napisał(a) no mnie to nie usatysfakcjonowało ;/ elmo nie odpowiadaj na pytanie nie do ciebie skierowane ;/ /me głaszcze Driverka ” Cytat: „tortoise napisał(a) czemu przesadziłem z mapą? nie wiesz gdzie północ? a zachód? Rzułf zabiłeś mnie teraz hahahaha :E” Cytat: „Demarus napisał(a) a uprawiałaś jakiś sport ? Tak, ze sportów ekstremalnych lubię spacery po parku :E masz zwierzątka ? oczywiście, psa i piękną maleńką szczurzycę Gabrysię :P lubisz pieski ? ogólnie lubię zwierzaki ” C…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „tortoise napisał(a) oj tam nie bądź taka skromna potrafisz dojechać z punktu A do punktu B? umiesz posługiwać się mapą? wiesz, że ja nie lubię Elmusia? a zgadniesz czemu?” Z punktu A do punktu B, pod warunkiem, że na drodze nie stanie mi jakiś punkt "0" Z mapą to przesadziłeś już hahaah Jak można nie lubić Elmusia ? Wiewiórki to takie słodkie stworzonka A czemu go nie lubisz ?

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elmo napisał(a) Cytat: „Driver napisał(a) hmmm z poprzednika na szybko ściągnięte co powiesz o liczbie 69 i z czym ci sie ona kojarzy z Wiewiorem mrum phhi nie dostaniesz busi co ci się dzisiaj sniło Wiewior ile to jest 3+(2*3)? 69 dasz buziaka ? bo ja daje a Djabliczka daje busi tylko Wiewiorowi co ci się podoba najbardziej, cokolwiek chyba KTO ale odpowiedzia jest Wiewior jaki film ostatnio oglądałaś ? z kamera wsrod Wiewiorek lubisz mnie ? moze troche a może kochasz i ja o tym nic nie…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elmo napisał(a) /me idzie do kacika poplakac z Diabliczka i co teraz syscy placa a mowilem Ci ze Ciebie kosiam?? :*” Ale tylko 23 razy Cytat: „tortoise napisał(a) mnie tu wieki nie było szczera to praffffta jak się spisuje samochodzik? doskonale ... dobrym jesteś kierowcą? no cóż za pytanie hahah najlepszym, jakieś wątpliwości ? przestrzegasz przepisów RD? /me mysli, co to jest to RD dostałaś kiedyś mandat? oj, teraz to przesadzasz, każdemu się zdarza "przechodzić jezdnię w niedozwolonym…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elmo napisał(a) masz odpowiadac na pytania a nie sobie olewasz:P tortoise uzyskal odpowiedz ja tez che/zadam* *niepotrzebne skreslic czyzbys mnie dyskryminowala?” No wiesz, jak możesz. W życiu Cię nie dyskryminowałam, zraniłeś mnie teraz. /me idzie do kącika sobie popłakać

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elmo napisał(a) bedzie bicie na ilcu bylem na zlocie cieszysz sie?? bede jechal na kolejne Ty tez masz byc ]:-D” Tak Elmuś, wciąż Cię uwielbiam hahaha Cytat: „tortoise napisał(a) up O, spamer w skorupce Czym się różni węgiel kamienny od kamienia węgielnego..? poproszę telefon do przyjaciela Jak nazywa się zona Herkulesa? .......... A na imię, miałaś właśnie Beata, piękne imię musisz przyznać miła ma ... laallalala Z czego się składa płomień? płonie ognisko i szumią knieje, drużynowy jest…

  • Brunetki czy blondynki ? McDonald czy zdrowa żywność ? Morze czy góry ? Miejski zgiełk czy zacisze małej wioski ? Słońce czy deszcz ?

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elmo napisał(a) no wiesz no:P ale na pytania nie odpowiedziałaś:( w ogóle mnie nie kosiasz:( kosiasz mnie choć troszkę jeszcze??” No Wiewiór , cóż za wątpliwości hahaha Wciąż jesteś moim idolem i najlepszym fochmistrzem jakiego znam Cytat: „kaczka24 napisał(a) o co chodzi” A nic, nic. To tylko kolejne wcielenie Wiewióreczki

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    To jest znęcanie się psychiczne nade mną [19:04] <SweetWiewior> a mnie to totalnie olewaja [19:05] * SweetWiewior is now known as Diablica^jest^niedobra [19:07] <diablica> wiewior [19:07] <Diablica^jest^niedobra> ct?! [19:07] <diablica> chcesz mnie zabic hajlajtami ? Ale żeby nie było, że tylko na mnie się uwziął [19:07] * Diablica^jest^niedobra is now known as Diablica^i^marcik^sa^niedobre OHO robi się niebezpiecznie [19:17] * Diablica^i^marcik^sa^niedobre is now known as zobaczymy^jeszcze [19:…

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Spooky napisał(a) hmmm kiedy ze mna o tym podyskutujesz bo jak na moj gust to slodziutkie stworzonko podyskutujemy, jak się spotkamy na irc ... gdzie na IRCu Cie znajde ? jeśli jestem na irc, to zawsze na kanale pomocy. Jak coś to wbijaj na privka ]:-D” Cytat: „kiki-jiki napisał(a) Poka poka hahaah , witaj kiki w mych skromnych progach ” Cytat: „Elmo napisał(a) mogę prosić o busi?? Elmuś , jaki Ty wymagający jesteś /me ładnie dziękuje:D a co do solenia to hmm wole inna przyprawę:DD wole …

  • Djablica

    Djablica - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Elmo napisał(a) Chcesz mnie schrupać?? Wiewiorka do gara:D tylko mnie nie psypal:D a nie martwisz się , czy Cię czasem nie przesolę ? ” Cytat: „Spooky napisał(a) czemu Djablica to taka slodka istota nie podobna do diabelka?? hahaha , a to już temat dyskusyjny , czy aż tak słodkie tesknisz troszke za mna na IRCu ??? cały czas się zastanawiam , gdzie się podziewasz ”