Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 981-1,000 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od pumba: „Wszystko fajnie tylko szkoda że % złomu na E&F będzie zmniejszony. Z tego co pamiętam to była kiedyś ankieta na ten temat i ludzie chcieli nawet 70% więc nie rozumiem czemu nie zrobić 50% tak jak teraz na forku.” Migracją E i F zostałem dziś zaskoczony. Pamiętam, że wysyłałem inną opcję. Podpytam co i jak z tym złomem da się zrobić.

  • Szanowni Gracze! Mam przyjemność ogłosić potwierdzoną już informację dotyczącą kolejnych faz UniFusion! W tym etapie zostaną przeprowadzone dwie migracje: - Electra, Fornax, gdzie serwerem docelowym stanie się serwer Electra (prędkość x5, złom przywrócony do normalnej wartośći 30% 50% złomu). Ilość wolnych miejsc na Universum Electra została ustalona na 2000. (Może zostać zwiększona jeśli zajdzie taka potrzeba). - Kassiopeia, Leo, Mizar, Nekkar, Orion, gdzie serweremi docelowymi staną się serwer…

  • Cytat od lenin: „Art to ile Elctra i Fornax mają czekac na uf ??” Cytat: „E i F - to calkiem najs ale jak chlopaki potrzebuja szybciej swoje mizary to niech maja , ale o nas nie zapominajcie tez czekamy : )” E i F.... będzie w planach ale z informacji jakie otrzymałem, te Universa trzymają się o wiele lepiej niż K-N dlatego najpierw skupimy się na tym ostatnim zakresie. Cytat od SirGuardian: „Jest szansa by po wakacjach zainteresować się UF Sirius jak tak to z jakimi serwerami było by to możliwe…

  • Cytat od - Crion -: „Niemożliwe - po 20 dniach olewania tematu łaskawa wypowiedź Pana Community Managera, że potrzebuje ” Już sobie odpuść te personalne wycieczki. Temat UF jest jak brazylijska telenowela i na pewno nie widzę sensu udzielania się co chwilę, gdy nie będę widział żadnych perspektyw. Jeśli już liczysz, to właśnie dokładnie 20 dni potrzebne było do poinformowania mnie o dodatkowej fazie UF. Bez tego nie miałbym potrzeby tu zajrzeć, mając na względzie już zaplanowaną i trwającą UF. A…

  • Jest szansa na kolejną fazę UniFusion (nawet w trakcie obecnie trwającej). W planach mamy E i F z docelowym E (jeszcze zerknę okiem na statystyki) Czy są inne propozycje? Potrzebuję je na wczoraj ;) Prosiłbym się skupić na tych serwerach, które jeszcze nie miały UF

  • Jeśli chodzi o spór ACS a jego brak, zawsze możemy umówić się na zmianę tej opcji po hmm 2-3 miesiącach? Zapuścimy ankietę na Universum, zadecyduje większosć, jeśli ACS przejdzie to poślemy zapytanie o jego włączenie i voila.... Może być?

  • Ok, zbaczamy z tematu :) Konfiguracja nowego Universum została przyjęta, zwiększanie prędkości będzie miało szybsze tempo. Co do ACS - zamieściłem Aniketę, miała ona tyle samo zwolenników jak i przeciwników. Czas pokaże, kto miał rację. Co do podejścia 'ekonomicznego', marketingowego - to już nie mój zakres kompetencji. Logicznym wydaje się fakt, że Ci, którzy podejmują decyzje, mają wgląd w cyferki i widzą co się dzieje i nie mówię tu tylko o cyferkach dotyczących płatności. Generalnie jednak z…

  • Cytat od - Crion -: „Tak szczerze Art, to dla mnie Twoje zachowanie jest żenujące ;) ” Jeśli już chcesz bawić się w offtop, to dopisz coś więcej. Inaczej nie będę w stanie odnieść się do Twojej 'wypowiedzi'. @Mari: Polityka otwierania nowych Universów zmienną jest ;) Co do wykluczenia opcji premium, powiedzmy sobie wprost, byłoby to nierozsądne z punktu ekonomicznego :x

  • Cytat od Ninety Six: „Hmmm Może jak nie otwarliście poprzedniego uni na czas, to może zrobimy nową konfiguracje??” To jest ciekawe ^^ Czas otwarcia nie został nigdzie opublikowany, zatem Uni nie mogło zostać otwarte 'na czas' :P PS. Informacje o nowym universum pojawią się dziś w tym tygodniu.

  • Grimfall: 25000 Antymaterii gratis!

    Art - - Wydarzenia

    Post

    Header_top_PL.jpg Zgarnij kupon o wartości 3 euro! Masz smartfona? Jeśli tak, to zgarnij kupon o wartości 3 euro do swojej gry firmy Gameforge! Jak? To bardzo łatwe: 1) Zainstaluj do poniedziałku, 30.06.2014, godz. 14:00, bezpłatną aplikację „Grimfall“ na swój smartfon. 2) Gdy tylko zdobędziesz 25 000 punktów w rankingu, otrzymasz darmowy kupon. Oferta kończy się 30.06.2014. Kupon ważny jest na wszystkie gry przeglądarkowe oraz MMO firmy Gameforge do 13.07.2014. Kupon można otrzymać tylko przy p…

  • Cytat od Nevski: „Art może jakieś wieści odnośnie daty otwarcia nowego uni?” Wieści są, tylko niejawne :P Data otwarcia była przesuwana, dlatego nie mogę jej jeszcze ujawnić ;) Co do konfiguracji, to wg informacji jakie otrzymałem, została ona wstępnie przyjęta i nie zanosi się na jakiekolwiek zmiany :)

  • Postaram się zapytać o połączenie E i F zgodnie z naszą propozycją jeszcze w tej turze. Ale z tego co widziałem, to w każdym kraju, w którym jest kolejna faza UF jest tylko jeden 'etap'.

  • Szanowni Gracze! Mam przyjemność ogłosić potwierdzoną już informację dotyczącą kolejnej fazy UniFusion. W tym etapie zostaną połączone ze sobą 3 Universa. Hydra, Io oraz Jupiter, gdzie serwerem docelowym stanie się serwer Jupiter (70% złomu, ACS). Ilość wolnych miejsc na Universum Jupiter została ustalona na 1000. (Może zostać zwiększona jeśli zajdzie taka potrzeba) Rozpoczęcie procesu zostało zaplanowane na 2 czerwca. Proces połączenia serwerów na 23-27.06. Wasz OGame Team

  • Wyniki ankiety nie rozwiązują ostatecznie sprawy. Różnica jednego głosu mnie nie przekonuje :P Zatem jestem za brakiem ACS. PS. Dorzuciłem opcję 7 galaktyk.

  • Cytat od maxtychyPL: „Dajcie spokój z jakimś pomysłem wzrastania prędkości to poroniony temat. Jeszcze w dodatku brak ACSa? To jakiś żart chyba. Ale i tak nie oszukujmy się zrobią jak zwykle. Opinie graczy mają w czterech literach. Zresztą to widać po wypowiedziach Arta w tym temacie. Wszyscy lub zdecydowana większość jest przeciwko temu pomysłowi a temat jest dalej ciągnięty. Zróbcie ankiete i wszystko wyjdzie. Ale z drugiej strony po co ankieta jak i tak otworzą uniwersum na parametrach według…

  • Cytat od panxyz: „A znana już jest przybliżona data? za ile to będzie? Tydzień, dwa, miesiąc?” Niedługo :P. Oficjalnie nie mogę jeszcze nic ogłosić. Już raz, data ta była przesuwana.)

  • Rozwój prędkości to maks 6 tygodni. Możliwe, że nawet krócej (możemy skakać po całkowitych wartościach), skoro brak ACS jest takim problemem, mogę wycofać ten pomysł.

  • Naprawdę ciężko Wam dogodzić :P Padały głosy o braku ACS, to jedno Universum można bez niego zrobić. Opcja braku misji Niszcz była już dyskutowana i została odrzucona. Wzrastająca prędkość, to coś co chciałbym przetestować. Nie przyjmie się, nie będziemy wracać do tego pomysłu. Nawiązania do cziterstwa, zakładania kont pod push po osiągnięciu maksymalnej prędkości nie ma sensu, gdyż każde rozwiązanie można w ten sposób obalić. W tym momencie próbuję uzyskać dobrą prędkość flot (bez względu na sp…

  • Ogólnie to jest parcie na speed universa. Zmniejszająca się prędkość przynajmniej na .DE nie została ciepło przyjęta. A takie 6-tygodniowe rozbujanie prędkości flot może (aczkolwiek nie musi być interesujące) - bylibyśmy pierwsi, którzy na ten pomysł by się zdecydowali. Do jutra muszę przekazać konkret co do nowego Uni, obecnie stoję na stanowisku: Braku ACS, 70% DF, 3x Eko, 1-4x Floty (0,5x co tydzień)

  • Zatem tak: 100% PZ odpada, maks to 70% Będę zabiegał o prędkość flot x4 (z eko x3), zapytałem tylko o jedną odmianę. Universum ze wzrastającą prędkością... czyli prędkość flot wzrastała by z każdym tygodniem bodajże o 0,5x. To taki odwrócony pomysł z .de, gdzie prędkość im malała. Szczegóły podam jak tylko coś ugram ;)