Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-95 z 95.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Pozdro dla kopaczy z soja Lot złapany na falange i nic dziwnego by w tym nie było gdyby nie było mona obok gdzie stała poważna flotka,której się obawiałem. Ale kto nie ryzykuje nie pije szampana Ważna dobra zabawa i adrenalinka Obrońca nie zrobił podstawki, gdyż, ponieważ i aczkolwiek chciał koniecznie poćwiczyć ucieczkę w dwie sekundy Niestety walka zakończona remisem ale to przykład jak DOBRZE PUSZCZAĆ FS Standardowo obrońcy SzO i jak chce to dziś tez możemy poćwiczyć ucieczkę w 2 sekundy A wi…

  • A więc zaczynamy trzymajcie sie ramy jeszcze raz i hartrtrick dzis bedzie Lot złapany wcześniej na falangę, ale w związku z tym ze falanga gdzie indziej a flo gdzie indziej obrońca miał sporo czasu na ucieczkę. Ale pomyślałem co mi tam powoli miarowo nalałem dexu pod same koreczki w zbiornikach i powoli jak ślimaczek przestacjonowałem flotkę, w okolice celu. Sprawdzając falanga obrońca latał to tu na idlaka a tam na szaraka, aż w końcu zapomniałem o nim, ale traw chciał flotka przyleciała myslę …

  • Tak więc zaczynamy Lot bez historyjki bo taki był Skan lot i bum Pozdro dla nowych kopaczy w soju EKO jak tez i dla starych Obrońcy SzO Tak więc ognia aż koniny sie prostują Dnia 20-06-2019 18:26:28 następujące floty spotkały się w walce: Agresor DUCH_PUSZCZY [Eko] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 2.900 Krążownik 800 Okręt wojenny 230 _________________________________________ Obrońca klama [SEARA] ________________________________________________ Duży transporter 5…

  • A więc trzymajmy się ramy bo znów zaczynamy, gdzie piwko strumieniem się leje tam Duch_Puszczy szaleje Po pierwsze pozdro dla aslah bez handelku z tobą nie było by owieczek i oczywiście dla kopaczy (co hałdami sury się okopali i nic nie widzą i nie słyszą ) z sojuszu EKO Po drugie czas na Historię krótką, Ale z morałem, Kiedy się Duszek , Bierze za latanie, Ono urocze, On taki głupi, Dla tego złomu , Mógłby rozum zgubić Tak wiec po trzecie Po całodniowym poszukiwaniu celu, i lataniu po iderkach …

  • Brawo gargamel oby do przodu i żeby plus byl A obrońcy SzO

  • Po pierwsze pozdro dla sojuszu EKO Po drugie z racji ze późna pora Duszek mal iść spać i już ledwo myśląc puścił ostatnie skany a tu niespodzianka flotka stoi wiec sszybkie liczenie pi razy drzwi i poszły stateczki do boju Po trzecie jakież było moje zdziwienie ze tam tyle obrony jest jakoś wczesnej nie zauważyłem tego szczegółu Po czwarte straty duże ale ważne że jest zabawa i troche na plusie Po piąte obrońcy SzO No to ognia aż kominy się prostują Dnia 14-06-2019 01:49:43 następujące floty spo…

  • Cały czas idzie w eko;p

  • Po pierwsze pozdro dla sojuszu EKO Po drugie odbudowa po złomie kolegi john snow zakończona trochę późno ale jest Po trzecie skanów ze 300 nic ciekawego to lecę na iderka zysk może nie powali ale przynajmiej rdza do garażu się nie wedrze Po czwarte wale dalej skany a tu flo stoi ale moja dopiero za 10 minutek będzie wiec czekamy i czekamy ,dobra są minutki to wale poszło trochę recków od razu po resztę złomu zawiodła logistyka ale i tak zysk jest a obrońca ma na odbudowe Po piąte obroncy SzO i n…

  • No kolego podglazik byłem nie przyjemny dla ciebie za to że jednego dnia chcesz pożyczyć recki a drugiego wlatujesz po sure jakby nigdy nic A Agresorowi gratuluję zabrakło 5 minut mojej wytrwałości i skończyło się jak widać A dla wiadomości to konto nie zostało oddane i już rany wylizalem

  • Szo sojuszniku Trza nie bylo pic ze mna ducha

  • Szo sojuszniku Trza nie bylo pic ze mna ducha

  • Szo sojuszniku Trza nie bylo pic ze mna ducha

  • Ło panie EKO rzadzi biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png

  • Po pierwsze pozdro dla sojuszu EKO biggrin.png a w szczególności Gargamela za wstawiene pierwszego mojego ST biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png biggrin.png Po drugie szybki skan decyzja i lot Po trzecie pokazały się minutki sprawdzam matke też minutki to dokładamy dexu do komina i wyszło takie cudo thumbsup.png thumbsup.png thumbsup.png thumbsup.png i taki fajny gratis żeby w nocy bylo jasno A po czwarte i ostatnie za pogratulowanie trafienia BARDZO SzO Dnia 02-06-2019 19:18:33 nast…

  • Po pierwsze pozdro dla sojuszu EKO a w szczególności Gargamela za wstawiene pierwszego mojego ST Po drugie szybki skan decyzja i lece no niestety 30 sek przed wlotem aktywka i floty ni ma. Po trzecie pokazały się minutki to znowu skan a tam jakież moje zdziwienie flota stoi a dexu na ucieczkę brak to decyzja szybka i proszę wyszło takie cudo A po czwarte i ostatnie pacjent porzucił kolonie po wlocie a za pyskówke typu sijj berlo nie zycze SzO Dnia 01-06-2019 21:20:28 następujące floty spotkały s…