Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-110 z 110.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cóż, stało się. Znowu... Zysk by był większy gdyby nie fakt że właśnie z pracy wychodziłem, a spieszyłem się na pociąg. Wspomnienia z kawalerskiego Dnia 19-07-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prezes19 [D_Z] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 412.621 Mały transporter 50.230 Ciężki myśliwiec 8.875 Krążownik 75.130 Okręt wojenny 19.372 Pancernik 17.523 _________________________________________ Obrońca mariuszdarda [EMERYCI] ________________…

  • Graty! Mam wrażenie że Hipoll Was regularnie finansuje Z tym paliwem to nie przesadzaj że drogo, bo na Chrumpa wydałem w sumie 200kk No i szkoda że jednak na sojuszniku

  • Ale kosicie trzeba będzie Wam to trochę ukrócić xD

  • upolowania mojego celu ! Dla obrońcy

  • Za długo stało Podkład muzyczny Pozdrawiam sojusz i buddy! Dnia 05-07-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prezes19 [D_Z] ________________________________________________ Mały transporter 46.540 Ciężki myśliwiec 10.082 Krążownik 43.540 Okręt wojenny 7.000 Pancernik 15.807 _________________________________________ Obrońca Chrump [OLD] ________________________________________________ Mały transporter 9.855 Duży transporter 11.998 Lekki myśliwiec 86.176 Ciężki myśliwiec 112…

  • Pit był moim celem, ale kiedyś wysłał mi zaproszenie do buddy lecz nie przyjmowałem, ani nie odrzucałem. Dziś rozpoczynając poranne skany spojrzałem co tam u pita, widzę jakieś dziwne minutki i PZ z 1 sondy, sprawdziłem co jest na fali - widzę ABA leci, ale czasu mało to z farmingiem nie zdążę, recki też za wolne, więc myślę sobie kicha. Ale przyszła mi do głowy pewna myśl: Dnia 04-07-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor ABA [EMERYCI] ____________________________________…

  • Pozdrawiam mariusza i życzę mu SzO! Dnia 23-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prezes19 [D_Z] ________________________________________________ Mały transporter 22.417 Lekki myśliwiec 306.742 Ciężki myśliwiec 32.956 Krążownik 52.504 Okręt wojenny 19.558 Pancernik 9.123 _________________________________________ Obrońca mariuszdarda [EMERYCI] ________________________________________________ Mały transporter 22.808 Duży transporter 1.471 Lekki myśliwiec 334.305 Ciężki m…

  • Akcja standardowa, skan>lot>bum trashsim mnie jednak oszukał i musiałem posłać coś na GSy, w międzyczasie obrońca się zalogował i włączył urlop, a ja spokojnie leciałem i dodatkowe 20 mln wpadło Dnia 14-06-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Prezes19 [D_Z] ________________________________________________ Pancernik 8.371 _________________________________________ Obrońca MadWojtas [GoSciE] ________________________________________________ Mały transporter 123 Duży transpor…

  • Obrona idealna! agresorzy musieli być trochę zdziwieni gdy zobaczyli PZ Przetapiaj! a obrońcom szo, żeby dla mnie też coś było

  • I to się nazywa akcja ! Minutki wlot i bum! Co z tego że deuteru spaliłeś tyle że całe uni teraz na oparach będzie latało, liczy się Fun