Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 261-268 z 268.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dobry Wieczór Kilka dni obserwacji i nadszedł czas na przewietrzenie GŚ które chyba jednak nie zardzewiały Atak na księżyc 03.02.2018 08:39:01 Od: dowódca floty Flota z Księżyc [x:xxx:x] dotarła do księżyca planety Moj Ulubiony [x:xxx:x]. Gwiazda śmierci wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, rozrywając go. Wszystkie budynki na księżycu zostają zniszczone - pełny sukces. Flota wraca na swoją rodzimą planetę. Szansa na zniszczenie księżyca: 9 % Szansa na zniszczenie GŚ: 45 % Jakiś czas późn…

  • no trampku pozazdrościć i ilości Panców jak i samego starcia zapychaj stocznie i czekamy na więcej Obrońcy determinacji nie brakuje więc życzę żeby się pojawił jeszcze w ST i może nawet po drugiej stronie

  • Stacja paliw pierwsza klasa Teraz możesz latać i latać Obrońcy szybkiej odbudowy

  • Cytat od Krucjo: „No Panie piękna akcja - w stylu najlepszych flociarzy. Brawo. Zysk i procent kosmiczny. Gratuluję i to szczerze ” Tak jak mówiłem ostatnio szukam kogoś kto udostępni swoje zasoby Cytat od Aramil: „@pavciosz, zasłużyłeś na taki procent działaniem i staraniem =] jak na taką flotę bardzo ładny procent /edit - ciągle zapominam że tu jest 70% złomu ” Co racja to racja 70% strasznie zmienia stosunek zysku do strat

  • Witam, Chęci na obrońce pojawiły się wczoraj gdy zobaczyłem że flota stoi bez pilnowania ale moje zastanawianie skończyło się tym że kolega się zalogował i zrobił FS Zacząłem się zastanawiać gdzie zrobił tego FS zważając że nie miał żadnej innej planety w tej okolicy więc pomyślałem że może własne PZ? Ku mojemu zdziwieniu PZ znikło wtedy kiedy się spodziewałem szybkie obliczenia a że miałem około 4min poślizgu tyle też poczekałem w powietrzu Efekty poniżej : Dnia 26-01-2018 --:--:-- następujące …

  • Witam, Obrońca dość solidnie się pilnował więc tym bardziej jestem mile zaskoczony że w końcu udało się go trafić oczywiście Pozdrawiam i życzę owocnego 2018 roku Dnia 03-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz ________________________________________________ Lekki myśliwiec 5.000 Pancernik 1.000 Okręt wojenny 10.000 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca Pelcupl [PZT] ________________________________________________ Duży transport…

  • Witam, Dość szybko udało mi się pojawić tu po raz kolejny i mam dzieję że nie ostatni ( oczywiście po tej lepszej stronie ). Obrońca wskoczył na urlop jeśli tylko z niego wróci to życzę sprawnej odbudowy Pozdrawiam i życzę miłego weekendu Dnia 16-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz ________________________________________________ Okręt wojenny 8.900 Pancernik 1.000 Sonda szpiegowska 11 _________________________________________ Obrońca rotkiw [NATO] _________…

  • Witam, To w sumie mój debiut w tym dziale ale od czegoś trzeba zacząć Zysk no cóż, jest jaki jest byłby większy gdybym mógł skorzystać z większej ilości zabawek ale nie ma co narzekać Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru Dnia 11-12-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor pavciosz ________________________________________________ Okręt wojenny 5.330 Pancernik 1.000 _________________________________________ Obrońca Hwang [G-unit] ________________________________________________ …