Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 369.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • @ciap wiem ze masz takie samo zdanie co do rynku ale niby co zrobiliscie ?? art twierdzil ze rynek bedziemial staly kurs okreslony ... i co kłamał ... co z tematem o pytaniach do tworcow ogame ? board.pl.ogame.gameforge.com/i…-programist%C3%B3w-OGame/ @smoki cytuje cie "Około 17 rocznicy Ogame (3 października) będą dostępne rezultaty tego projektu." to chyba juz 2mce jak macie i to gdzies ? popytali popytali odpowiedz olali .. juz pisalem wam tak strajk glodowy dobry pomysl (,mozecie rozdawac sw…

  • Cytat od ackra: „Cytat od Ser Presidente: „i tak juz jestes memem ogame ” Z pewnością łatwiejsze dla @Arta byłoby czytanie w tym temacie rzeczywistych problemów dotyczących samej aktualizacji niż 100 stron emocjonalnych wypowiedzi które do autorów tego projektu i tak nie dotrą. ” jak wysle ten kubeczek po brzegi wypelniny fekaliami to napewno do autorow projektu dotrze co mysli polska spolecznosci na czele z tym wylgarnym i nieokszesanym @ale cios antynazista , mam żal bo gre do wc mozna spuscic…

  • @pawelos oddasz flote ciosowi za pol ceny ?? oddac bo konta nie maja wartosci jesli proowadza w ciemny ciemny tunel ... wydoic do konca te grę i zamknac

  • @Art zaprawde powiadam oddam kał w ten wasz ewentowy ogame kubek (o ilee dojdzie bo to tez mozecie skopac) podipisze ale cios i na adres niemcow wysle .... jak ktos chce zobaczyc ich miny jakas kamerke do paczki trza dozucic i na jakis stream dac nie wiem jak moze ktos podpowie jak xd wyslemy linki po calej spolecznosci i bedziemy czekac ... jak szybko tego shitu nie naprawicie robie ogame over .... niikt juz plakac nie bedzie

  • ano brali jak opetani ale to moze efekt tego ze nikt nic nie wie .. i z ciekawosci klkali

  • kontunuwac temat w razie problemu oznaczyc mnie przybędę . ps rynek powyzej 3 2 1 juz dal zarobic ciosowi lepsze w gore jak 1 1 1 a i tak push

  • oni sami nie wiedza .. jak sie dowiedza to zrobia a potem poprawia raz jeszcze

  • no przelicznik na rynku @Art czy wszedzie tak bedzie we wszystkich krajach czy tylko w pl ? (po za leda) inetresuje mnie rozwianie globalne nie na

  • @Art jeszcze panuje ledwo dlatego przez q ... napisz tylko czy tak we wszystich krajach czy tylko w pl. aha zapomnialem nic nie wiecie ostatecznie heh .. jakis rozwiazanie uslyszalem czoje sie jakby usatysfakcjonowany jak to sie zmieni wroce na gownoburze over

  • Cytat od Art: „Cytat od wampek: „@Art powtórzę pytanie bo uważam je za dość istotne... czy przeliczniki u handlarza będą w jakikolwiek sposób zależne od tych na rynku? ” nie. Przy okazji dowiedziałem się ważnej rzeczy: współczynnik na rynku na istniejących już serwerach będzie ustalony na: 2.5:1.5:1 i nie będzie podlegał zmianom (nie dotyczy Ledy) Przy tworzeniu oferty lub odpaleniu wyszukiwania, będzie można zobaczyć oferty w zakresie +/- 30% ” cos na ostatnio chwile by ostudzic nasze wqurwieni…

  • Cytat od entro: „Cytat od ale cios antynazista: „ ” A najśmieszniejsze jest to, że Uni widząc ofertę nie może nic zrobić bo nie ma tyle surowców żeby ją przebić. Pajace to mało powiedziane. ” i tu dales ciekawy pomysl na licytacje oferty kto da wiecej przez np kilka h * w nocy miejszy ruch ryzyko mniejsze ale uczciwie ..i problemy zginely chyba

  • @entro przeciez oni pracuja nad tym problem od tylu miesiecy ... dalej prowadza rozmowy a tu pyk cyk aktualizxacja za pasem .. ale oni debatuja ... zero odpowiedzi na niewygodne pytania

  • jest jeszcze temat kont zgloszonych na wspolny ip ... np mam autooferte (zlodziejska po minialu na gs ) czy rynek blokuje autooferety z tego samego ip ? w to sie jeszcze nie zagłebialem jak bedzie wygladac a w glowie rodza sie kolejne pomysly/problemy xd

  • @Apofis mozesz uzywac kont trzecich ... naprawde ludzie maja po nascie kont na serwerach Cytat od ackra: „Cytat od ale cios antynazista: „rozumiem ze poki nie ma stanowiska to dzis legalnie sie pushujemy? ” Cytat od entro: „Czy to oficjalne stanowisko teamu w tej sprawie? ” Lepiej nie kombinować bo może to mieć konsekwencje. ” @ackra rynek jest prawie anonimowy ... zaraz za korzystanie dacie bana bo kupilem tanio GS ?? nie robcie sie smieszni powtarzam nie unormowaliscie pracy rynku nie daliscie…

  • @Majs pozdrawiam hehh @ackra przeciez zaraz to wchodzi a wy ustalacie na szczeblu miedzynarodowym cos jeszcze ?? rozumiem ze poki nie ma stanowiska to dzis legalnie sie pushujemy?

  • Cytat od ackra: „Cytat od arts: „czy handel przez rynek jest obowiązkowy? Można po staremu się ugadac priv i robic z konkretnym graczem handel? ” Tak, będzie można handlowac z graczami na dotychczasowych zasadach. ” @ackra to jeszcze napisz graczom czy mozna surowiec pozyskany od gracza x po 1 1 1(z rynku) mozna pozniej sprzedac handlem do tego samego gracza x (lub jego kolegi) po przeliczniku takim ze konto X bedzie stratne ( wrecz bedzie stało w statystykach miesiacami a jednoczesnie bedzie mi…

  • @Apofisodnies sie do tego co zrobic by nie mozna bylo sie pushowac .. rozumiem bojkotujesz rynek ... ale GF bojkotuje takich jak ty .. zmien gre jeszcze przede mna ... ja sprobuje powalczyc kolejny raz o normalna i uczciwa gre, pozdrawiam @ciap specjalistke od pojecia HANDLU i PUSHU, wspominam handlową ostatnią niedziele z łezką w oku ... (bylem na banie mnie to nie dotyczylo nie wiem czy w sumie jest sens bo interes GF jest nadżednym interesem wobec graczy, ale moze ktos z angielskim pomogl mi …

  • Cytat od Apofis: „Cytat od ale cios antynazista: „to chyba uzywales nie majac kolegów ... ani czegos w głowie co by ci naswietlio te problemy, przed ktorymi wlasnie stajemy po za tym kto ci w handlu teraz da 3 2 1 .. za dex , ale nie musisz odp ... ” w handlu 2,5 ; 1,5 ; 1 zgadza się ale pomoc słabszemu nawet wyysłanie surowca zawsze była i musi być a pushowac to się i tak można przez rynek. więc zabranianie transportów i handlu zwykłego to porażka jeszcze gorsza niż te zmiany bez sensu. ” to ja…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od ale cios antynazista: „pozostawiam cie w swiecie starego ogame , tez bede tesknil , rynek daje wiecej mozliwosci do wspierania znajomych ale jak nie uzywales to nie wiesz ... gra zabiła sens rynkiem ... no comment reszty ” Używałem to wiem ale nie każdy będzie chciał z tego korzystać cały czas. i po takich przelicznikach tym bardziej starzy dostawcy będa chcieli starych przeliczników a nie tych z rynku. pozdrawiam ” to chyba uzywales nie majac kolegów ... ani czegos w …

  • Cytat od Apofis: „Cytat od ale cios antynazista: „przeciez GF dalo ci rynek .. po co ci 2 takie same funkcje w grze , ktore po polaczeniu sa narzedziem do pushu? tak ci zalezy ? ” Bo ludzie mają swoich dostawców w zwykłym handlu po przelicznikach legalnych i jeden drugiego wspiera na tym polega gra strategiczna , to by zabiło jej sens. Jeden daje paliwo drugi atakuje. Proste. ” pozostawiam cie w swiecie starego ogame , tez bede tesknil , rynek daje wiecej mozliwosci do wspierania znajomych ale j…