Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 369.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • teraz konto to ja moge se na licytacjie dla wośp wystwiac, ... a grac chce w ogame nie w rynek z bugami @Ser Presidente se mysl cokolwiek wielu nic nie wie i se swoje teorie jak grucha pisał mozecie strzepac ... a ogame2 niech se niemcy wystawia jako nową gre z rynkami i odkrywcamni .. może 10 % wie skad mam astro, ktore tak ostatnio przyrostem zakuło w oczy tych co na ogame sie nie znaja, a ze mna nie rozmawiaja ... pozdrawiam i czekam na backupa swiadomie przez sen tylko ... realia znam ale ba…

  • hmm łagodniej musze pisac posty znikaja .... sabutujcie serwery dalej ... niech lewa sura kraży . niech kazdy dołozy cegiełke na fundamenty rynku . \ dac backupa i 1mln anty w rekompensacie .. a ogame 2 przeniescie na nowa platforme i robcie co chcecie z rynnkiem ... oddac stare ogame anarchia panuje od 13 grudnia .. idzie sie przyzwyczaic ,,, ps ja dzisiaj z @Mihusz sprubuje rynek rozliczyc ... ciekawe ile czasu to zajmie i ile do odsylki e

  • Cytat od wSCIEKŁY: „Cytat od Koloc: „Przykro mi Wściekły, że Cię wykorzystałem ale już będziesz wiedział oferty na rynku to jedynie max bo ktoś i tak to kupi za 80 % ceny ” Luzik, pomnożę sobie trochę surki tak z 1kkk i będę na plusie, skoro rynek mi zabiera, to rynek też mi odda ” rynek raz odbiera raz dodaJE trza robic tak by bylo no 0 ... da sie xd

  • ja zwyciezce jak bedzie z Quantum nagrodze podarkiem dexu xd

  • Cytat od Black Grucha: „Cytat od ale cios antynazista: „no i padlem sam ofiara sabotazu o ktory prosilem ... rynek otwarty dalej to rozumiem ze sura legal ? jeszcze sie zedytuje apropo tego co wyzej napisane @ciap masz miec dosc bo masz najwiecej rozumu zeby odejsc z GF ” Chłopie czy ty wstydu nie masz ???Dex od wielu miesiecy mielisz DEX z konta Vegi za minimal a teraz odstawiasz bohatera czystosci zasad gry ? Gdzie byłeś kiedy Silent pod Twoim nosem klonował sure i flote z "ekspedycji" ? Twoj …

  • prosze o wylaczenie rynku ... skoro dziala dalej ten bajzel to rozumiem juz tak zostanie... zadne placebo nie pomoglo

  • @cichah2o wlasnie ja czekalem na 3 2 1 (art chyba obiecal taki przelicznik 13 grudnia ) bo tylko to unormuje jakos rynek, ale mimo to padlem ofiara autooferty 4h temu .. nie bede ci tlumaczyl ale to tylko kropla w bledach jakie sa @webber bez podsmiechujek bo ta syt byla smieszna jeszcze do sylwestra, a czasu na ogarnianie teamu nawet tyle w handlowa niedziele v 1 nie poswiecilem (nie sam oczywiscie jest nas wielu)

  • @justvroum zeby odpuscic troche i nie sabotowac bardziej ogame ? moze i tak ale pan art na urlopie slowem sie nie odezwal a ja nie chce robic dluzej za niego i graczom wskazowek udzialc ... sam jestem osoba nieuprawniona do uczenia rynku innych

  • ja prosze publicznie o rozliczenie mojego konta taki oto tiket wyslalem i niech ktos sie odwazy cos mnie banowac witam prosze o rozliczenie mojego konta z lewych sorowcow w grze ... jak wiecie apeluje od dawna o wylaczenie rynku ... widze ze nie dziala dalej ... jestesmy w kontakcie ,ps nie bede analizowal ile czego co i po ile nie mi oceniac ... zapraszam GO do studiowania i termionowe mieszczace sie w czasie na odp tiketa ... kwota do odsylki ile czego .... rozumiem ze zaczynam korzystac juz z…

  • ja prosze publicznie o rozliczenie mojego konta taki oto tiket wyslalem i niech ktos sie odwazy cos mnie banowac witam prosze o rozliczenie mojego konta z lewych sorowcow w grze ... jak wiecie apeluje od dawna o wylaczenie rynku ... widze ze nie dziala dalej ... jestesmy w kontakcie ,ps nie bede analizowal ile czego co i po ile nie mi oceniac ... zapraszam GO do studiowania i termionowe mieszczace sie w czasie na odp tiketa ... kwota do odsylki ile czego .... rozumiem ze zaczynam korzystac juz z…

  • no i padlem sam ofiara sabotazu o ktory prosilem ... rynek otwarty dalej to rozumiem ze sura legal ? jeszcze sie zedytuje apropo tego co wyzej napisane @ciap masz miec dosc bo masz najwiecej rozumu zeby odejsc z GF

  • boje sie ze polowa zostala opisana tylko ... poczekamy no to jak ja uwazam placebo ... a @smoki ciebie pytalem juz z 10x oznaczajac cie o odpowiedzi na pytania do programistow ogame z pazdziernika ?

  • bo to zdublowany temat o tym samym @sisko zrob pozadek i polacz te dwa takie same tematy w jeden (tamteen głowny stary) rozwazyc natomiast nalezy teamat pytania do arta* (taki roast) jak w zadawaniu pytan do programistow ogame ( @smoki masz jakies info ? napisz jakies slowo na ten temat i mnie oznacz bo nie popuszcze przeciez) *by nam nic nie umkneło i by na forum dla potomnych zostało bo przeciez kiedys sie odezwie nasz koma i przekaze nowe PLACEBO na uzrowienie rynku, z ktorego wystarczy tylko…

  • @ciap caly czas od wakacji bylismy mili .. cierpilwi ... GF potraktowal nas jak widzisz .. my gracze sie zbuntowalismy .. wy jako team nie .. zalejemy was jeszcze wieksza iloscia tiketow by was zniechcecic do GF rowniez .. taka polityka ... my nie mamy wplywu na was ? ale mozemy wam tez ta gre obrzydzic ... ale wy dalej charytatywnie dzialacie za kuponik ... jak dla mnie taniej sprzedac sie niemcom w takiej sytuacji juz nie mozna... ponizej poziomu idzicie sobie na tikety odpisywac .. Ludzie cod…

  • daj instrukcje jak w h3 zagrac w neta? chetnie wroce i tam

  • Cytat od justvroum: „Nie no jest platforma gdzie można rozgrywać normalne partie, jak i partie korespondencyjne, wystarczy się zarejestrować -> lichess.org ” ty rozkmin tam bo chyba turniej ta platforma tez ogarnie

  • jestem za w ogame grac sie nie chce trza skupic sie gdzie indziej ... osobiscie wole korenspondecyjnie jedna runda na tydzien.. jest czas xd

  • @Apofis to olewaj dalej nie wiem pograj w ekspy ... nie wielu was zostanie takich nieswiadomych xd

  • mata co chcieliscie .. od lat juz chyba mowie ze mało robicie ... postawe macie zbyt pasywna ... anty w formie kuponow ktore dostajecie rozdajcie .... taka przypowiesci do marnotrawnych GO, rozdajcie i pokażcie ze stoicie po naszej graczy stronie a doszły mnie słuchy ze razem z artem stary team jest z torunia i jestescie starymi znajomkami . .. wiec nazwac was nalezy kastą pogrązającą ogame, .. spolecznosc polska jest duza a wyzej nic nie przekazywane ...

  • usunac w tej postaci... tyle do dyskusji ...