Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 171.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ja to tylko zostawię i Graty dla sojusznika procent może nie powala ale zysk ładniutki WGkmPcL.jpg Dnia 24-05-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor AMAV [KOMORNIC] ________________________________________________ Pancernik 30.000 Pathfinder 100.000 _________________________________________ Obrońca POL ________________________________________________ Mały transporter 205 Duży transporter 92.715 Lekki myśliwiec 241 Ciężki myśliwiec 84 Krążownik 17 Statek kolonizacyjny 10 Re…

  • Witam chciałem jeszcze coś napisać od siebie wiec wykorzystam tego Stejka. Dzięki za wspólną gre za miło spędzony czas jak i za zajefajne towarzystwo które poznałem w Templasach , Pizzerii jaki i w KOMORNIKACH cieszy mnie fakt że konto nie bedzie wegetować na urlopie tylko aktywnie lata i nawet se radzi:D na tą chwilę koncze z cyferkami real pochłonął 95% wolnego czasu data-verified= _>"> może może jak bedzie jeszcze czas i okazja to wrócę już raz po dwuletniej przerwie wróciłem zobaczymy. teraz…

  • Cytat od Antharas: „Powiem tak Los tak chciał, flota Y2k ocalała, pny trafiły, panciorek na banie Piękny hat-trick xd ” oby var nie został sprawdzony bp mogą pewnych bramek nie zaliczyć gratuluje agresorom akcja zgrana i dopięta na pełnej profesce szkoda że na sojuszniku ale z jego podejściem to ten złom napędza go do większego złomowania na szo jeszcze za wcześnie ale mogę życzyć miłego przetopu

  • Pozdro dla Komorników ,Templarsów i wszystkich znajomych WGkmPcL.jpg Dnia 28-03-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Selavi [KOMORNIC] ________________________________________________ Okręt wojenny 65.147 _________________________________________ Agresor szajka [KOMORNIC] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 111 _________________________________________ Agresor NoSkill [KOMORNIC] ________________________________________________ Sonda szpiego…

  • Pozdro dla Komorników , Templarsów i wszystkich znajomych WGkmPcL.jpg Dnia 28-03-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Selavi [KOMORNIC] ________________________________________________ Pancernik 836.377 _________________________________________ Agresor szajka [KOMORNIC] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 11 _________________________________________ Obrońca falgor [GORNICY] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 10…

  • Pozdro dla Komorników , Templarsów i wszystkich znajomych WGkmPcL.jpg Dnia 27-03-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Selavi [KOMORNIC] ________________________________________________ Pancernik 852.382 _________________________________________ Obrońca Mario Polo [Honor] ________________________________________________ Duży transporter 13.970 Recykler 1.001 Sonda szpiegowska 100 Gwiazda Śmierci 499 Wyrzutnia rakiet 108.000 Lekkie działo laserowe 10.000 Ciężkie działo las…

  • ekonom to ekonom niech eko klepie a nie ściąga cele lotnikom brawo Szajek pięknie weszło przetapiej na nowe zabawki i lecisz dalej a jeśli chodzi o klikanie to ten wyższy poziom skilla chyba Ekonomowi sojusz pewnie pomoże

  • Cytat od Kamikazze_: „I tak większe Rw niż Zbawiciel robi nie jest źle. ” większe jak większe ale wygrane kris na sondy będzie

  • Wrócił i już rozrabia graty Wrum i wiesz co zrobić z zyskiem rośnij w siłę mówisz że Pandix to lama ? hmmmm

  • i nastała ta sztuka że ileś razy już nie trzeba latać graty igrek teraz stocznia i fruuuu dalej

  • elegancko Igrek floty może mniej ale forma ta sama Ciśnij dalej a tych bredni od pseudo graczy nie czytaj jakoś chcą zaistnieć tutaj a inaczej nie potrafią. radzę rozbieg wziąć i smiley167.gif smiley167.gif smiley167.gif smiley167.gif

  • Random player radndom ST nie ma co narzekać fruwaj dalej graty

  • Cytat od kruchy1916: „nie ma to jak ubić swoje konto odbudowa y2k w toku jeszcze na forum wrzucili ” uuuu kogoś żal w zada ścisnął jak by było nasze to by było wyzerowane a nie jeszcze za anty bronił się ale jak to mówią uderz w stół a nożyczki z szuflady wyjdą czy jakoś tak także wazelinkę se weź i don't cry i graj pięknie weszło panowie szkoda że coś tam klepał bo i ja chciałem skorzystać ale zysk petarda tak trzymaj atas miłego przetopu i ciśnij dalej

  • a cos Ty sie na emeryta przerobił? emeryci wegetują i eko klepią nie fisiuj z emerytury się nie dorobisz przetapiaj w stoczni i dajesz dalej

  • Pozdrawiam Komorników , sojusz Templars i wszystkich znajomych na ogame Lecim dalej WGkmPcL.jpgp Dnia 21-03-2021 xx:xx:xxnastępujące floty spotkały się w walce: Agresor Selavi [KOMORNIC] ________________________________________________ Pancernik 500.001 _________________________________________ Agresor Antharas [KOMORNIC] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 21 _________________________________________ Agresor AMAV [KOMORNIC] ________________________________________…

  • jego to nie boli bo sam nie robił tej floty to ma wywalone cohones a fakt fafluhtania na forum sprawia mu większą frajdę co do starcia hmmm takie niesmaczne trochę czyżby Marcinek pogodził się z PN po tych złomach ? nie moja brocha róbta co chceta ja po kibicuje

  • Y2K pomoc mi to nic wbrew regulaminowi więc nie kłam że to ekspy . dzięki za paczki zaraz stocznia będzie jechać z towarem

  • Pozdrawiam komorników znajomych i jeszcze wszystkich znajomych aaa i Rybke pozdrawiam a niech ma osombiste pozdro lecim dalej WGkmPcL.jpg Dnia 19-03-2021 xx:xx:xx następujące floty spotkały się w walce: Agresor Selavi [KOMORNIC] ________________________________________________ Pancernik 300.001 _________________________________________ Agresor szajka [KOMORNIC] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 11 _________________________________________ Agresor NoSkill [KOMORNI…

  • ktoś tu się nam rozkręca elegancko złomem się nie przejmuj odbierzesz przy następnej okazji przetapiaj w stoczni i ciśniesz dalej obrońcy standardzik

  • ładnie atas tak trzymaj miłego przetopu i lataj dalej obrońcy standardzik