Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 366.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Fajnie to wygląda. Konkurencja Zeptosa rośnie.

  • AntiGameReborn

    Maraton - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    A tak w sumie - czemu nie zintegrują tego Antigame z Ogame? Gra byłaby wtedy bardziej funkcjonalna. Ktoś zaczyna grać i widzi, że jest co ustawiać. A tak początkujacy gracze, to nawet nie wiedzą, że jest coś takiego.

  • Nie ma to jak młodzież. W nich cała nadzieja.

  • Coś ten temat został zapomniany. Przypominam więc go. Nick - Maraton uni - 68 - Polska Ilość zabudowanych pól na planecie z kryjówkami - 358 ilość zabudowanych pól na planecie bez kryjówek - 328 wartość planety - 14.816.136 zbiornik deuteru - 18 imageshack.us/a/img145/664/stacja356.jpg imageshack.us/a/img233/5223/surowce358.jpg imageshack.us/a/img843/7743/planeta358.jpg

  • Nick - Maraton uni - 68 Ilość zabudowanych pól na planecie z kryjówkami - 358 ilość zabudowanych pól na planecie bez kryjówek - 328 wartość planety - 14.816.136 zbiornik deuteru - 18 imageshack.us/a/img145/664/stacja356.jpg imageshack.us/a/img233/5223/surowce358.jpg imageshack.us/a/img843/7743/planeta358.jpg

  • Deszcz 13 zawodnikiem. Może nam pomoże? A ten 12 zawodnik - kibice, to musieli być wkurzeni.

  • Cytat od m fox: „Mały błąd we wpisach , pozycja osiem powinna być na dziesiątej. Poza tym za niecałe 2 tygodnie sam wskoczę do pierwszej dziesiątki :)” Błąd poprawiłem. ... i siebie też trochę poprawiłem Aktualizacja Maraton [68/43] 14.816.136 wymagane screeny: imageshack.us/a/img145/664/stacja356.jpg imageshack.us/a/img233/5223/surowce358.jpg imageshack.us/a/img843/7743/planeta358.jpg Uploaded with ImageShack.us AKTUALIZACJA z wpisami z uni68 Zapraszam do wpisywania się.

  • Zawsze byłem optymistą, ale teraz typuję 0:2 dla Angli. Jak Polska wygra, to nie będę miał nic przeciwko temu.

  • Polska - Anglia - marne szanse

  • AntiGameReborn

    Maraton - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od n00ber: „ Mógłbyś napisać czy na Operze działa Ci funkcja pokazywania kordów planet gracza, gdy klikasz na jego nicka w galaktyce? Bardzo lubię Opere, a musiałem przerzucić się na Chrome ponieważ Opera nie obsługuje wyżej wymienionej funkcji. Za wszelką pomoc będę bardzo wdzięczny.” Takiej funkcji na Operze nie ma.

  • AntiGameReborn

    Maraton - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Czy macie AntiGame na czerwono? Bo ja na Operze mam. Pisze, że ta wersja nie jest testowana z wersją bieżącą Ogame.

  • AntiGameReborn

    Maraton - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    ... a ja nie mogę wyłączyć informacji o brakujących surowcach do rozbudowy. Co wyłączam w opcjach AniGame, to się z powrotem włącza. Opera, AntiGame 3.20.0

  • Aktualizacja Maraton [68/43] 14.422.920 wymagane screeny: imageshack.us/a/img145/664/stacja356.jpg imageshack.us/a/img31/8305/surowce356.jpg planeta14422.jpg Uploaded with ImageShack.us AKTUALIZACJA ... zapraszam do wpisywania się

  • nick - Maraton uni - 68 - Polska Ilość zabudowanych pól na planecie z kryjówkami - 356 ilość zabudowanych pól na planecie bez kryjówek - 326 ... jeszcze raz zaproponuję rekord - największa wartość planety bez obrony - 14.422.920 Czemu? Największa wartość bunkra jest. Więc powinna być też największa wartość planety. Można stworzyć dwie kategorie - największa wartość planety bez obrony i największa wartość planety z obroną i satelitami słonecznymi. Pierwsza kategoria - wszystko to co nie może znis…

  • Posłuchałem rady i żeby zwiększyć liczbę zabudowanych pól postawiłem 2 terraformery. W obecnych czasach nietrudne to jest. Miesiąc zbierania surowców, 5 minut i są. Tak więc: nick - Maraton uni - 68 Ilość zabudowanych pól z kryjówkami - 356 ilość zabudowanych pól bez kryjówek - 326 wartość planety - 14.422.920 imageshack.us/a/img145/664/stacja356.jpg imageshack.us/a/img31/8305/surowce356.jpg imageshack.us/a/img526/9152/planeta14422.jpg

  • AntiGameReborn

    Maraton - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od OSU: „No ale przez notatnik nie zainstaluje otowrzyć=Instaluj” Ja myślałem o Operze. Tam się otwiera plik JScript i tam wpisuje się nową zawartość tego pliku. W innych przeglądarkach jest inaczej.

  • AntiGameReborn

    Maraton - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od OSU: „Hmm jest ktoś kto mi pomoże ?? Gdy ściągnąłem antigame i otworzyłem do instalowania wyskoczyło mi Typ: plik skryptu w języku JScript Gdy klikłem otwórz wyskoczył bład Brak definicji "Window" żródło Microsoft JScript - bład czas wykonywania ;/ Wie ktos może o co chodzi ??” Trzeba otworzyć w notatniku.

  • Ilość zabudowanych pól na planecie (+ kryjówki): 378 Maraton [Uni68] Coś ci się Ciap pomyliło W tym rekordzie powinno być: Ilość zabudowanych pól na planecie (+ kryjówki): 355 Maraton [Uni68]

  • Cytat od Okta: „Długo nie było mnie na ogame. Tak z ciekawosci- co sie stalo z universami od 2 do (mniejwiecej) 49 ?” Zostały połączone. Powstały 3 nowe uni - 67, 68, 69, reszta graczy została dołączona do innych uni.

  • Aktualizacja Maraton [68/43] 14.194.321 wymagane screeny: planeta324.jpg img708.imageshack.us/img708/5652/stacjay.jpg img208.imageshack.us/img208/1861/wydobywcze324.jpg Uploaded with ImageShack.us AKTUALIZACJA ...Zapraszam do wpisywania się.