Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 157.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Przyznaje się bez bicia że zebrałem złom Życzę Wam obu Szo

  • Ja tu widzę sporą nie ścisłość Jakiś złom przypadkiem nie zaginął Tak ok. 160kk ?? Obroncy Szo, szkoda że nie odpisałeś jak pytałem kto cię stuknął, wiedziałbym komu złom zebrałem Też na ciebie leciałem

  • Witam. To ST ma dla mnie wymiar szczególny, w pewnym sensie coś kończy i coś zaczyna. Może przedstawię w małym skrócie całą historię. Pierwszy raz na Tommiego leciałem z Navim , wtedy obrońca bardzo mocno okroił nasz zysk wykorzystując antyrecki. Naviemu po jakimś czasie ponownie udało się trafić Tommiego, ten jednak zebrał całość złomu Ja osobiście kilkakotnie podnosiłem na niego flotę, zawsze bez skutecznie. W tym samym czasie rozgrywała się akcja szpiegowska koordynowana przez gracza o nicku …

  • Latajcie Panowie, zauważyłem że ostatnio wydajniej jest polecieć do Was na gotowca Polecam w szczególności grussa Zawsze da coś przytulić

  • Do tego metalu przyznaje się JA Gdyby nie to że teleport mi nie spasował to zawinął bym całość złomu

  • Zostałem jasnowidzem.

    Agent Bolek - - DiD Cosmos

    Post

    Cytat od Pinkie Pie: „+21 572 Billy Madox [AHH] +21 572 Matizor [MLP] +18 391 Governor Kepler +16 193 Madridista [SamiSwoi] +14 604 BANICJA [VEN] -489 510 Oddam Jarczyk -66 986 Nuriel [VEN] -25 066 Kylo Ren [Infected] -13 137 Wielki Stach -12 631 Robercik541 [FTA] kolejny oddam padł ” Wyobraź sobie że jarczyk specjalnie zszedł z urlopu by rozbić sie u wiadomo kogo Jednak dziś jest ten dzień BAN !!!

  • Cytat od Necromonger: „Queen coś ostatnio przycichnąłeś ,aż myślałem ,że przerzucasz się na EKO No ale w końcu boom i to od razu z grubym kalibrem SZO dla obrońcy ” Czasu brak Wiadomo real ważniejszy, niby coś tam skanuje, obserwuje, ale jednak brakuje dokładności

  • Sierotek nie wiem czy wiesz, ale ja za tobą akurat nie przepadam, a Ty jeszcze latasz mi po okolicy Masz tylko szczęście że obrońca był dla mnie zielony

  • Witam ponownie teraz już świeża akcja. Coś tam złomu zebrał obrońca mimo turbo reków, ale to w sumię było wliczone w koszta ponieważ nie miałem tyle reków, ponadto okazało się że brakło deuteru i musiałem teleportować część recyklerów na innego moona co spowodowało małe opóźnienie w dotarciu na miejsce :D Ps. Navi mówiłem ci że przyjmujesz do sojuszu moje cele ;) Dnia 20-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Queen [D T] ________________________________________________ …

  • Tutaj obrońca zebrał sporą część złomu, ale niech mu będzie, dwa razy go złomowałem to i trzeci się uda Geneza jest taka, po pierwszym razie pogadalismy, mielismy się nawet w buddy, ale nerw mi puścił jak obrońca po jakimś moim złomowaniu stwierdził że to był push. Wywaliłem z buddy i ponownie ruszyła akcja obserwacja Wstrzeliłem się lukę czasową i lekko się spushowałem , haha. Dnia 15-09-2018 17:59:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Queen [D T] __________________________________…

  • Witam. Dziś dopiero się zorientowałem że forum działa Mam nadzieję że moderator będzie wyrozumiały, wklejam bo trzeba pokazać jak zarobiłem na turbo recki klikniete za anty Dnia 15-09-2018 03:04:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Queen [D T] ________________________________________________ Krążownik 4.906 Okręt wojenny 1.841 Pancernik 4.416 _________________________________________ Obrońca centenario77 [Infected] ________________________________________________ Duży transporter 3…

  • Zostałem jasnowidzem.

    Agent Bolek - - DiD Cosmos

    Post

    Witam. Tak sobie myślę że chyba czas pomyśleć o zakończeniu kariery w ogame. Sprawa nie jest jeszcze przesądzona, ale .... no właśnie to ale.... Taka moda nastała na zmianę nicków z dopiskiem "oddam". W sumie można powiedzieć że to taki szyfr, jak w konspiracji, bo "oddam" oznacza nic innego jak "sprzedam". Ja, Ty ,GO SGO nawet ART , no dosłownie cała społeczność ogejmowa ma świadomość jak to działa . Okazuję się że znaczna część graczy za nic ma zasady, dobre imię, zdrową rywalizację, uczciwe p…

  • Witam. Recyklery jeszcze lecą, ale już wklejam. Obrónca uciekł mi jakoś w weekend. Przed ucieczką zdążyłem przefarmić mu kolonie, jednak flota znikneła. Stawialem lot na własny PZ bo deuteru było mało, nawet opóźnialem, jednak okazało się że to musiał być lot na jakieś 10% w układzie. No więc od ucieczki do dziś regularnie odwiedzałem obrońce który chyba się nie logował o nawet satek nie odbudował. Taka mi myśl przeszła że konto ma kasację a Fs jest dłuższy niż 7 dni. Kiedy dziś pojawiła się akt…

  • Ładnie, gratuluje bo wiem z własnego doświadczenia że obrońca to nie jest łatwy cel. Obrońcy odbudowy

  • WITAM. Taki rarytasik mi się dziś trafił. Złom w tej chwili tylko we flotę i turbo recki. Obrońcy Szo. ładnie pogratulował, ambitnie zbierał. Piona. ps. MAM NOWY SOJUSZ WŁASNY Dnia 11-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Queen [D T] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 40.889 Ciężki myśliwiec 7 Krążownik 5.273 Okręt wojenny 1.892 Pancernik 4.406 _________________________________________ Obrońca ciacho20 [M_M] _______________________________…

  • Witam. Miałem okazję kilka razy flotę podnosić na tego Pana, ba dziś to był drugi lot. W końcu się udało. Do następnego. Dnia 09-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Queen [N N] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 43.774 Ciężki myśliwiec 12 Krążownik 5.500 Okręt wojenny 1.698 Pancernik 4.312 _________________________________________ Obrońca Bleever [PMO] ________________________________________________ Mały transporter 1.961 Duży transport…

  • Buduj buduj bo wybieram się do Ciebie Tylko dlaczego tak daleko uciekłeś ??? Obrońcy pakiecik.

  • Witam. Nie zwalniamy tempa, złomujemy Panowie i Panie. Obrońcy pakiecik, pogratulował, coś skubnął na odbudowe. Ogólnie pozytywny człowiek. Tradycyjnie dobitka na planecie. Dnia 08-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Queen [N N] ________________________________________________ Krążownik 5.813 Okręt wojenny 764 Pancernik 4.338 _________________________________________ Obrońca Daj falowac cyckommm [MNS] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 1…

  • Witam. Queen był zawsze Queen'em więc wstawiam ST po swojemu :P Brak FS = Brak floty, mały dofarm na planecie by anty recki nie powstały, no i obrońca co chyba doła złapał bo na urlop uciekł. Dnia 07-09-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Queen [N N] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 41.377 Krążownik 2.200 Okręt wojenny 1.781 Pancernik 4.282 _________________________________________ Obrońca harybosch [H_H] _________________________________…

  • Dzień czy dwa wcześniej leciałem na niego i stwierdził że nie ma sensu . Ani dziś ani jutro Graty wlotu. Obrońcy Szo, bo ja też chcę go odwiedzić