Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 496.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Lubisz jak wskakuje ci na plecy i znikamy razem w ciemnościach sypialni ? Co robisz jak Damaszek nie patrzy? Oglądałaś wczoraj Mam talent? Czemu Elmo wkręca że zrobił tytana? Myślisz że rozbił sie o kogoś ?

  • Cytat: „Black Grucha napisał(a) Dlaczego Damashi (ewentualnie jego koledzy po fachu) nie dostał od Ciebie jeszcze stałego bana? kiepsko się starasz :P” Bo wakat docenia nasz wkład w rozwijanie sie Did U26 prawda ?:D

  • Znalazł sie jakiś user który naprawdę cie wkurzył ? Cierpliwy czy nerwowy? Czego nie lubisz robić? Czego nie lubisz jeść?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Czemu jesio nie śpisz?:D bo wstalam A kiedy sie kładziesz? :D za godzinke moze =) Czyli już śpiochasz? :D Mam przysiąść i przyzłomować coś w łikend? peffnie =) Ale celóffff nie ma ;( szukaj Szukam szukam.... i nic :( Lubisz Dr.Housa :D? nie wiem co to Nie znasz hałsa? Taki serial :P nie ogladam seriali Seriale są fajne! Buzii na dobranoc buzi na dzien dobry :* Buzi na dobranoc bo już niedługo pod poduche buzi buzi :*** Buzi buzi :* ” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Czemu jesio nie śpisz?:D bo wstalam A kiedy sie kładziesz? :D Mam przysiąść i przyzłomować coś w łikend? peffnie =) Ale celóffff nie ma ;( Lubisz Dr.Housa :D? nie wiem co to Nie znasz hałsa? Taki serial :P Buzii na dobranoc buzi na dzien dobry :* Buzi na dobranoc bo już niedługo pod poduche :D ” ”

  • Cytat: „wakat napisał(a) Cytat: „Belit napisał(a) Czy odczuwasz zmianę jakości spamu po skończeniu gry przeze mnie na u26? jakoś go mniej ^^ Zdaje ci sie Damashi czuwa ostatnio tylko troche mniej :P Dlaczego Damashi stracił spamerską formę? bo boi się 6 warna i bana stałego :> Co to za oszczerstwa i pomówienia? ” Cytat: „Damashi napisał(a) Czy w słowie spam kryje sie się tajemna siła? prawie taka jak w słowie wakat ]:-D A jaka siła kryje sie w słowie wakat? Do której najdłużej siedziałeś przez O…

  • Czy w słowie spam kryje sie się tajemna siła? Co robisz jak ktoś cie obudzi o 4 rano i nie możesz zasnąć :E? Do której najdłużej siedziałeś przez OGame?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Czemu jesio nie śpisz?:D Mam przysiąść i przyzłomować coś w łikend? Lubisz Dr.Housa :D? Buzii na dobranoc

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Czemu wszystko ucieka? Czemu opuszczam sie w spamie? Czemu sie do tego przyznaje :P? Puk Puk czy Kto tam ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Czemu wsio sie loguje? Czemu nie ma celów? Czemu maUo spamuje? Buzi buzi?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    marciki to takie zdradziołki prawda? Czemu czitujesz na Ircu ? Spam Spam czy Spam Spam Spam? Buzii

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) dzis zrobimy to co Ci proponowalam juz dawno ” Mam być zazdrosny?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Lubisz asiulkowaty spam ? Czemu ciągle spamisz i spamisz? Czemu ciągle sprzątasz :P? Re re czy kum kum ? Buziii

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cemu znóf zmieniłaś sygne? Czy ta pani na sygnie ma orgazm ? Lubisz anime?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „Belit napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) A co to za festiwal BackFischFest? ” Pewnie festiwal rybny:P Wędkarze się prześcigają kto ma lepszy spławik etc:D” Kto ma lepszy spust? Boże co za kraj

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    A co to za festiwal BackFischFest? To Pelek lubi szfabiie? Buziii : Już wracasz tak?

  • Angela - zielony Aniolek :)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Czemu tak rzadko odpisujesz? Zapominasz o tym temaciku ?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cemu marciki jesio nie wróciły do PyLy?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Czemu zawsze przychodzisz jak mnie nie ma? Co ciekawego mają szkopi ? Co ciekawszego mamy my?

  • marcik - szefowa szefow;)

    Damashi - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „Damashi napisał(a) Już wróciłaś ze szkopii ? nie dalej tu siedze Szkoda :( Niemcy takie straszne jak w opowieściach czy gorsze? zalezy kto co opowiada ja tam nie zauwazylam nic zlego Niemcy to zUo! :) Tęskniłaś za Damaszkiem ? caly czas tesknie a zdradzasz marcika ?:> Nie....wiem a ty Damaszka ?:D ” ” Kiedy wracasz? Będzie buziak ?