Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 258.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Draconis Zwiazek Hanzeatycki IGI [Hanza] GG podam drużynie jeśli będzie potrzebne 27959 Flota: Lekkie Myśliwce: 22421 Ciężkie myśliwce: 1401 Krążowniki: 2292 Okręty Wojenne: 0 Bombowce: 0 Niszczyciele: 0 Gwiazdy Śmierci: 25 Pancerniki: 1820

  • Takie tam groszowe sprawy Draconis vs. Swirus ~ 212.85% Dnia 21-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Lekki myśliwiec 60.293 Ciężki myśliwiec 481 _________________________________________ Obrońca Swirus ________________________________________________ Recykler 1.175 Satelita słoneczny 3.723 Wyrzutnia rakiet 11.924 Lekkie działo laserowe 11.350 Ciężkie działo laserowe 1.353 Działo Gaussa 1…

  • O w mordę, @Scofield u9! No dziękować i poczekaj bo coś mnie korci do powrotu jakby chyba

  • Draconis vs. Swirus ~ 212.85% Dnia 21-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Lekki myśliwiec 60.293 Ciężki myśliwiec 481 _________________________________________ Obrońca Swirus ________________________________________________ Recykler 1.175 Satelita słoneczny 3.723 Wyrzutnia rakiet 11.924 Lekkie działo laserowe 11.350 Ciężkie działo laserowe 1.353 Działo Gaussa 136 Działo jonowe 150 Wyrzu…

  • dla męczybuły @ciap Draconis vs. marbol ~ 592.24% Dnia 20-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis ________________________________________________ Lekki myśliwiec 65.936 Pancernik 3.629 _________________________________________ Obrońca marbol ________________________________________________ Mały transporter 3.000 Duży transporter 3.800 Lekki myśliwiec 843 Ciężki myśliwiec 66 Okręt wojenny 356 Recykler 231 Sonda szpiegowska 1 Niszczyciel 118 Gwiazda Śmierci 1 Pan…

  • I widzisz jak się ładnie opłaciło Podziękował za lot, ufam iż będzie okazja coś jeszcze wspólnie skasować ed. Troszkę nockę przyrwałem i powyższego obrońcę jeszcze poodwiedzałem w innych okolicach (Ukryta treść) (Ukryta treść)

  • Wcześniej obrońca gdzieś tam mnie "odwiedził" w trakcie drzemki no ale udało się to sobie odrobić trochę Adihd [AVALON] vs. Draconis ~ 675.46% Dnia 12-11-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Adihd [AVALON] ________________________________________________ Mały transporter 5.000 Krążownik 1.500 Pancernik 1.200 _________________________________________ Obrońca Draconis ________________________________________________ Mały transporter 15.717 Duży transporter 8.034 Lekki myśl…

  • Całkiem przyjemny masz ten zysk, oby częściej ci się takie cele trafiały

  • Grosze wstawia zamiast za konkrety się wziąć

  • No pięknie, widać nie zwalniasz tempa, oby passa trwała jak najdłużej

  • Strach myśleć co taki górniczy nie lot może jeszcze zdziałać, może czas porzucić kopalnie i wylecieć w kosmos na łowy?

  • Piękna obrona jakże rzadko spotykana pośród galaktyk Przetapiaj bo masz co i daj coś od siebie w natarciu

  • Gdyby nie te cmy to za diabła byś się nie przebił

  • Takie tam Dnia 30-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis ________________________________________________ Mały transporter 30.000 Lekki myśliwiec 95.164 Krążownik 25.311 _________________________________________ Obrońca czubaka [Darkness] ________________________________________________ Duży transporter 300 Satelita słoneczny 960 Wyrzutnia rakiet 53.904 Lekkie działo laserowe 2.170 Ciężkie działo laserowe 67 Działo Gaussa 25 Działo jonowe 179 Wyrzutnia plazmy 6…

  • Takie tam przywitanie z uni Obrońca pobawił się trochę rakietami, niech mu bokiem wyjdą hue hue Draconis vs. czubaka [Darkness] ~ 214.81% Dnia 25-10-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis ________________________________________________ Lekki myśliwiec 102.847 Mały transporter 10.000 Krążownik 25.500 _________________________________________ Obrońca czubaka [Darkness] ________________________________________________ Duży transporter 3.000 Satelita słoneczny 947 Wy…

  • Prosimy o ankietę eko

    Draconis - - DiD Nekkar

    Post

    Żadnego zwiększania prędkości floty, nie chcę dostawać bęcków częściej niż dotychczas Co do eko to jak dla mnie jakieś większe niż obecnie, im większe w sumie tym lepsze, szybciej po złomach pozwoli się podnieść a i może zachęci do ponownej zabawy flotą Jeszcze przy tym eko nasuwa mi się taka dygresja mała, jakiś czas temu był temat zwiększenia u nas prędkości eko, na uni podniosło się larum jakie to zło i w ogóle a teraz praktycznie sami się prosimy o jego zwiększenie po łączeniu, ciut zabawne …

  • Masz tych gęsi parę

  • A się chyba wszyscy święci w ogejmowych niebiosach zatrzęśli, nasz majster Edward ST na legalu kręci i to nie na byle kim Nawet do elitarnego grona tych co śmieli złomować Zdobywcę żeś dołączył Trzeba to w jakim kalendarzu odnotować chyba Graciochy panie, oby częściej ci się takie rodzynki trafiały albo i lepsze nawet, fuzja nadciąga wielkimi krokami więc pole do popisu będziesz miał Zdobywca, Tobie chyba SzO życzyć nie trzeba, strata to znikoma jak na Ciebie no i pewno dawno zapomniana już, jed…

  • Ano prawie całkowity brak weny i chęci do gry skutkuje takimi oto zdarzeniami, może po fuzji jakiś nawrót w drugą stronę nastąpi Gratulacje i oby mniej takich wizyt u mnie

  • Takie tam dla Hanzy!! Draconis [Hanza] vs. marchello [AKADEMIA] ~ 396.26% Dnia 19-08-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Draconis [Hanza] ________________________________________________ Pancernik 4.001 _________________________________________ Obrońca marchello [AKADEMIA] ________________________________________________ Mały transporter 6.490 Duży transporter 873 Krążownik 476 Okręt wojenny 1.216 Recykler 20 Pancernik 135 _________________________________________ Po bi…