Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 390.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • sisko ;* Właśnie prośba nie jest bezsensowna. Wybrałeś swoje ulubione, toteż Tobie faktycznie ciężko wybrać, a do mnie przemówił tylko van Gogh. Pogooglałam troszkę i znalazłam swoje dwa ulubione tegoż pana: klik1, klik2. Ale masz skojarzenia @Geologist To tak jak i ja, to tak jak i ja... Ty wiesz, że kapuśniak lata jak szalony? Pro się zrobił, boję się tylko, że go spakują. Spotykamy się czasem u mnie na kanale w kameralnym gronie, więc możesz wpaść potęsknić.

  • Pytanieee... elfi pamięta wszystkie swoje lamcie. Dawnom Cię nie widziałam, mam nadzieję, że wciąż na barymowym posterunku.

  • Madderdin ;* A kto nie lubi? Wolę jednak dawać. O tak. Bez okazji też. Ja nie wiem, o co chodzi z tymi kwiatami, ale nie lubię specjalnie. Romantyczne są nie okoliczności, a atmosfera, którą łatwo stworzyć słowami, które "niegdyś były czarami" (S.Freud). Nie mam pojęcia.

  • @Złosiej Wobec tego czym jest granat? Nie. /me zarzuca grzywką Czyli napisz rozprawkę: Subkultury zabijają czy podkreślają indywidualność jednostki? Lubię barwnych ludzi, o ciekawych i przemyślanych poglądach czy zainteresowaniach, nie mam zupełnie nic przeciwko i nie oceniam, co kto lubi. Nie znam genezy. Aż tak drażni oryginalność sygny? Śliczny zestaw. @sisko Ale wstyd. Ja jestem totalna lama, jeśli chodzi o malarstwo, nie znam się, nie mam ulubionego...

  • Nie przepadam za ciepłymi kolorami, szczególnie pomarańczami wszelakimi. Hm, zimny niebieski, ciemny seledynowy, ciemny fiolet/śliwka.

  • Cześć Rzeźnik. A dziękuję. Dziwne masz poczucie estetyki, moim zdaniem (uhu, narażę się) ten kolor nie jest ładny, już nie mówiąc o tym, że do ava nie pasuje nijak. Taki szczegół. Ach, żeby jeszcze były moje. Pytania nie są tu koniecznością. Nie, nie pracuję, w wyuczonym zawodzie również nie, Polska nie jest gotowa na specjalistów mojej dziedziny, a ja zbyt leniwa jestem, żeby robić cokolwiek za nic. Aktualnie szukam pracy poza krajem (byłam, wróciłam, chcę jeszcze) i jest światełko w tunelu...

  • Czekoladowy smak? No tego to się nie spodziewałam. Ładnie słonko daje, nie? Ulubiona pora roku? Jakieś plany na wakacje? Może do Niemiec do czekolady? Ulubiony film?

  • Ty mnie nie przepraszaj, bo nie masz za co. Ja po prostu nie mogę sobie odmówić drobnych uszczypliwości. Cieszę się, że Ci się podoba.

  • @Złosiej Smsy nie bardzo, maile jak najbardziej, długie. Posty jak widać. A chciałeś sprawić mi przykrość? Nie sądzę. Prawda, nie przejmuję się, możesz mnie dalej nie lubić i przychodzić tu zadawać pytania. To nawet ciekawsze jest. @Gootek Ty coś wiesz na temat nielubienia mnie, prawda? No siema. Gorzka i cierpka. Nie. Dnia? Noc. Wiosna, jesień, zima. Nienawidzę gorąca. Nie, nigdy, wszystko pod kontrolą. Niby nie mam, a jednak przyszły mi na myśl niebieskie tulipany. Ognisko i patrzenie w ogień …

  • Cześć Złosiej. Tak, lubię pisać. Listów odręcznych nie, bo palce myśli nie doganiają, pismo szkaradne, a i na pocztę trzeba lecieć. Dla odmiany wbrew pozorom raczej mało mówię. Głupie konwenanse. Głupie konwenanse. Rozbawiłeś mnie. Nie mam pojęcia dlaczego, powodów może być wiele. Daj znać jak będziesz wiedział.

  • Akuratnie przechodziłam. Dobre pytanie. Taki jeden ktoś gdzieś przyrównał mojego starego nicka do czegoś, co żartem było, ale focha walnęłam i nicka zmieniłam. Nie to, że się przejęłam, to raczej nie była głęboko przemyślana decyzja, bawiłam się na ircu różnymi nickami i została czekolada. Wiele osób mówi, że tęskni za elfi, padła nawet propozycja przy powrocie do team powrócić do niej, ale ostatecznie nie chciałam zawracać gitary tylu osobom... Ale smutno mi, jak mówicie, że elfi była lepsza, j…

  • sisko ;* Skąd wiedziałeś? Jak tylko widzę papryczki chili to już wiem, że będzie pysznie. A do tego czekolada... Dziękuję, czuję się nieco lepiej.

  • Cześć Asia. Jeszcze nie wiem, czy to to chcę w życiu robić , ale praca po obu stronach myślę wymaga wciągnięcia się i masy zaangażowania, ale chyba będzie nieźle. Zapytaj za jakiś czas. Dzięki.

  • Nowe Filmy

    Chocolate - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat od jowisz: „Cześć. Ostatnio do kin weszło sporo nowości. Róźa - Wojtka Smarzowskiego” A byłam jakiś czas temu, chociaż wybór filmu nie mój. Nie jest prawdą, że tego filmu się nie zapomina, bo ja zapomniałam skutecznie do czasu kiedy tu nie zajrzałam, a i odpowiedzieć na pytanie "i co myślisz?" zadane po seansie było ciężko, bo uczucia mieszane. Smutno, sztampowo, dosadnie, nieszczęśliwie i momentami skomplikowanie - jak ktoś taka historyczna lama jak ja, będzie miał problem może nie tyle z…

  • Dzisiaj. Prohans, co lubisz najbardziej w czekoladzie? Jakiego koloru czekolada ma oczy? Co powoduje u Ciebie czekoladowy dyskomfort?

  • Wiesz, że jesteś lamus? (Ukryta treść) Witaj po gorszej.

  • Nowe Filmy

    Chocolate - - Muzyka i Film

    Post

    Cytat od =SinneR=: „Jeśli chodzi o mnie, to film spełnił me oczekiwania, polecam wszystkim” A jakie miałeś wobec niego oczekiwania? Muszę jednak podziękować za tego posta, bo chociaż żywcem skopiowany z filmweb, to dzięki niemu wczoraj obejrzałam sobie film i nie mam czego żałować. Słyszałam już opinię, że "na siłę artystyczny", mi jednak to specjalnie nie przeszkadzało. Temat genialny, film z pewnością mógłby być lepszy, ja jednak osobiście lubię bezczelne grzebanie w tabu i stereotypach, mi wy…

  • Cytat od dENiOR: „Cytat od valkyx: „jak nie da się wejść wcale na chat, wywala connection failed przed wejsciem na sam chat...” jak sie logujesz? jakim kilientem/programem? Chyba apllet co ?” Problem występuje na (conajmniej) Chatzilli i IceChat. Dziwnym trafem przedwczoraj od dawna stosowane metody łączenia się przestały działać wielu osobom, raz pomogły zmiany serva, innym przejście na mIRCa, a innym nic, no ale w końcu "irc działa poprawnie".

  • IRC - działa?

    Chocolate - - IRC - pytania i problemy

    Post

    Też mi się wczoraj przewróciło. Zamiast ogame1/2 etc. próbuj: OGN1.OnlineGamesNet.net OGN2.OnlineGamesNet.net Zgodnie z: OnlineGamesNet Mi pomogło.

  • prooohans witaj po lepszej!