Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 156.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    marcik, a lubisz tresowane numiki? marcik, a też się cieszysz tak bardzo, że się znowu kochamy? marcik, a ożenisz się ze mną jak ci Alru złamie serce?

  • Stivi - Spamowy PieZ

    numique - - Archiwum CT

    Post

    SPAAAAM!! Cześć! Jak tam na studiach? Przeniosłeś się już na filozofie? xD Lubisz też koty?

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) marciku, czemu nie kochasz mnie tak jak ja ciebie? a jak mnie kochasz? bardzo bardzo bardzo mocno ” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    marcik :*********************************** marcik :*********************************** marcik :*********************************** marcik :*********************************** marcik :*********************************** marciku, czemu nie kochasz mnie tak jak ja ciebie?

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Jak czesto myjesz uszy? Uwazasz ze erozja gleby ma wplyw na zycie przecietnego Kowalskiego? Czy nick marcik ma zwiazek z checia posiadania chlopaka imieniem marcin? Bierzesz kredyt w banku - 1000zl. Oprocentowanie lokaty w tym banku wynosi 15% w skali roku, podatek Belki - 10% a koszty transakcji maklerskich 5% - o ile wiecej musisz zwrocic pieniedzy do banku?

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Nie wierze, pokaz mi to. To? tzn co masz na mysli piszac" To?" To ze bardzo za mna tesknilas - udowodnij! :O” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) marcik, bardzo za mna tesknilas? bardzo Nie wierze, pokaz mi to. truskawka czy banan?avatar89528oq6.gif xD” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    marcik, bardzo za mna tesknilas? truskawka czy banan?

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Bedziesz za mna tesknic? kiedy?i cemu? ” ” Jak mnie nie bedzie. Bo mnie nie bedzie.

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Bedziesz za mna tesknic?

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Czemu? a czemu nie? Bo jak mnie zjesz, to mnie zabijesz. nie no nie bede zabijac zjem bez zabijania Ale to umre jak mnie bedziesz gryzc, albo poprzez kwasy zoladkowe. :/ hrrr hrrr a ty nie chodzisz? Dokad? Oo a dokad chodzisz? Do nikad. Oo ” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Czemu? a czemu nie? Bo jak mnie zjesz, to mnie zabijesz. :/ hrrr hrrr a ty nie chodzisz? Dokad? Oo ” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) a co mi powiesz? :D aaaa kiedys Cie zjem Czemu? :P I czemu nie ma cie na IRCu? juz jestem ale czemu nie bylas wczesniej, skoro bylas przy kompie bo poszlam do lozka :D hrrr hrrr” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Tylko ty mozesz wiedziec kiedy bedziesz gotowa. wiem =) To powiedz. to powiem To napisz w nastepnym poscie w team temacie. powiem jak bede gotowa ...oj misiek teraz mnie zakreciles A kiedy bedziesz gotowa? :D hahaha jak bede gotowa to Ci powiem :uhuhaua: a co mi powiesz? :D I czemu nie ma cie na IRCu? juz jestem ale czemu nie bylas wczesniej, skoro bylas przy kompie? ” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Tylko ty mozesz wiedziec kiedy bedziesz gotowa. wiem =) To powiedz. to powiem To napisz w nastepnym poscie w team temacie. powiem jak bede gotowa ...oj misiek teraz mnie zakreciles ” ” A kiedy bedziesz gotowa? I czemu nie ma cie na IRCu?

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Tylko ty mozesz wiedziec kiedy bedziesz gotowa. wiem =) To powiedz. to powiem ” ” To napisz w nastepnym poscie w team temacie.

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Tylko ty mozesz wiedziec kiedy bedziesz gotowa. wiem =) ” To powiedz. :P”

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Eh, to ja nie bede czekal. pfff wiem dlaczemu dlaczemu? juz nvm Powiedz! Ty wiesz Tylko ty mozesz wiedziec kiedy bedziesz gotowa. ” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Eh, to ja nie bede czekal. pfff wiem dlaczemu dlaczemu? juz nvm Powiedz! Skoro nie wiesz jak dlugo, to moze i nigdy? ale to nie jest potwierdzona informacja Wiem, ale to hipoteza: jest przeciez mozliwosc ze sie nigdy nie doczekam. masz racje Ja zawsze mam racje. ” Cytat: „HypnOS napisał(a) Co tak naprawdę myślisz o numique? powiem mu na uszko ale to hypnos chce wiedziec :D” ”

  • marcik - szefowa szefow;)

    numique - - Archiwum CT

    Post

    Cytat: „marcik napisał(a) Cytat: „numique napisał(a) Eh, to ja nie bede czekal. pfff wiem dlaczemu dlaczemu? ” Cytat: „numique napisał(a) Ale jakbys mnie kochala, to bys mi nie kazala czekac do smierci. a gdzie ja ci kazalam czekac do smierci? No, nigdzie, ale nie zaprzeczylas. Skoro nie wiesz jak dlugo, to moze i nigdy? ale to nie jest potwierdzona informacja Wiem, ale to hipoteza: jest przeciez mozliwosc ze sie nigdy nie doczekam. ” ”