Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 151.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • OKA: Dzień 3

    Revenine - - Pytania

    Post

    Nr 8 obecnie

  • AntiGameReborn

    Revenine - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od bobro: „Cytat od Revenine: „jak AGR przestanie działać i będę musiał ręcznie liczyć np dt do zwózki, to podziękuję za granie ” Można też kalkulatorem. Nie jest wcale tak ciężko. Na dwóch urządzeniach nie mam AGR i żyję. ” Dla mnie to jest tak podstawowa funkcjonalność w obecnych czasach, że naprawdę wstyd, że podstawowa wersja gry tego nie ma. Klikam bardzo sporadycznie w sumie z sentymentu, na pewno nie będzie mi się chciało tego liczyć kalkulatorem, akurat tu jestem casualem Cytat od …

  • AntiGameReborn

    Revenine - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    jak AGR przestanie działać i będę musiał ręcznie liczyć np dt do zwózki, to podziękuję za granie

  • Nazwy flot

    Revenine - - MCO - Wersja 7.0 Sugestie

    Post

    Drobne ujednolicenie, w tej chwili jest Liczba misji 6: 4 x Własna, 2 x Przyjazny powinno być Przyjazna, wiem czepiam się Jak się najedzie myszką to juz wyświetla się poprawnie, przyjazna flota, chodzi o wyświetlenie na podglądzie

  • Wiadomo o której przyspiesza badania na 3 brakujących uni? @Art

  • Czy na dziś przewidziane są jakieś przerwy techniczne? Najpierw przez 10 min nie mogłem się zalogować, a teraz gra uparcie twierdziła, że konto nie istnieje, już myślałem, że to jakiś włam na konto, ale monit o zmianę hasła (profilaktycznie) przyszedł normalnie. W końcu udalo mi się na telefonie dostać , ze 3 razy wyświetlał się "błąd logowania"

  • Gram na Cosmos i muli tragicznie od wersji 7.0, wylogowuje co rusz, zawiesza sie z animacja kółeczka albo biały ekran, komputer nie ma tu nic do rzeczy, patrzyłem na innym i na tel, coś jest sknocone w kodzie, wcześniej śmigało.

  • Mnie się pierwszy raz udało coś złapać, dziś 5 i wczoraj 5 a przy ostatnim to może jedno, widać, ze uni wymiera

  • tylko takie wartości widzałem

  • Licytator.

    Revenine - - Gra

    Post

    Jestem za, niech to będzie 5 max na dzień, obecnie też na uni jest patologia, że jeden gracz licytuje wszystko byle by tylko wygrać, ostatnio kolega się zawziął bo tamten non stop mu przebijał a potrzebował jakiegoś słabego dopalacza 30 min stocznia, dolicytowali do 110kk surowca, aż przeciwnik wygrał, bo się aukcja skończyła. Co jakiś czas jak zaglądam to widzę horrendalne przebitki warte więcej niż sam dopalacz byleby tylko wygrać, po co komu 500 dopalaczy 10% jak ma też tonę wyższych %? Nie w…

  • no to na razie dam sobie spokój, ta tolerancja to spora ilosc surowców, dzięki za podpowiedzi

  • Czy ja dobrze rozumiem, że rynek zadziała jak matchmaking? W sensie połączy moją ofertę z czyimś zapytaniem i obie zakończy?

  • Przykład. Obserwuje na rynku zapytanie na 100 lmów, w parametrach jest, że ktoś oferuje za nie 1kk kryształu +/- 20%, no i teraz moje pytanie bo jest tylko zielony guzik sprzedaj, co mam zrobić, żeby sprzedać je za 1,2kk kryształu, a nie za 1kk czy 0,8kk?

  • Badania x14?

    Revenine - - DiD Cosmos

    Post

    Kiedy nawet GF nie pamięta o uni cosmos Dzięki za zapytanie, lepiej później niż wcale

  • Brakuje uni cosmos, eko nam jakiś czas temu przyspieszyło z x5 na x7, dlaczego badania zostają na x12? Większość zagłosowała za wolniejszymi ?

  • Badania x14?

    Revenine - - DiD Cosmos

    Post

    "Universum 68, Nekkar (114), Quantum (117), Taurus (120), Libra (138), Virgo (148), Wezn (149), Xanthus (150), Yildun (151), Zibal (152), Dorado (156), Europa (157), Kalyke (163), Mensa (165) Zmiana prędkości badań: x12 -> x14" z tego co kojarzę to teraz jest eko x7 a badania x12,wiec tez mogłoby przyspieszyć

  • Badania x14?

    Revenine - - DiD Cosmos

    Post

    Zmiana konfiguracji Universów (25.03.2020) A co z Cosmos? Jakieś info proszę, bo też była ankieta i przyspieszenie byłoby fajne? @Art

  • Badanie przyspieszyłem przedwczoraj, a trwało 2 tyg 1 d 11 godzin.

  • Już drugi raz przy długim badaniu złapałem się na ten problem. Przy poprzednim razie napisałem ticketa i odstałem odpowiedź, że GO "nie może zobaczyć co ja widziałem na swoim ekranie", niestety tym razem znowu nie zrobiłem screena, bo jeszcze przedwczoraj było wyświetlane "zmniejsz czas o połowę", a ponownie stało się to samo: Miałem wrzucone badanie MSBN, wyświetlała się komenda "zakończ", a że ostatnio uzbierałem sporo anty na ekspedycjach to to kliknąłem, no i oczywiście ponownie jak w poprze…

  • Na Cosmos rynek mogliby zamknąć nikt praktycznie nie korzysta