Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 193.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Gratulacje ! Kolejnego mi kolegę sprzątnęliście z przed nosa ;/ Aj znajdę sobie innego Pozdrawiam.

  • Graty! Tak te pance stawiać miałeś a masz mniej niż ja

  • Cytat od Gierus: „Gratulacje >Pit<> ... wyjaśnij tylko czemu miały służyć te 4 sondy, ... przeżyłe :)? ” Opóźniałem Bo to troszkę śmierdząca sprawa była

  • Witam. Takie tam nocne latanie, skanowanie w opór już na siłę szukanie czego kolwiek od wczesnej godziny w nocy. Noi się znalazło Pozdrawiam Wszystkich obecnych jak i nie obecnych A teraz bum bum Dnia 01-02-2020 07:31:54 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pit [D_B] ________________________________________________ Okręt wojenny 12.364 Pancernik 5.595 Sonda szpiegowska 4 _________________________________________ Obrońca Chief Remus [EKO] _______________________________________________…

  • Cytat od UncleBadi: „graty, mnie to uciekal a Ciebie widac sie nie bal i zostal... taki kozak top na eko wreszcie! ” Żeby tylko Tobie

  • Graty drugi raz Muszę się wpisać bo jak jak nie ja to kto Się chyba uwzięliście na ten sojusz - unhell13 :d co kolwiek to znaczy ;D:P Z tego co wiem to 8k jeszcze chyba nie przekroczone Może się doczekam wreszcie tego mojego

  • Cytat od lord*sith: „A płakał i narzekał, że nic nie siada. A tu cyk, allegro i siedzi Gz dziadu i do następnego złomu (na budowie) ” z kąd ja to wiem Graty edol Nie bój żaby na mensce mam taki sam ból dupy Bo sam mam taki problem Cele uciekaja i ciężko trafić a często gęsto siedzi się po pare godzin i dupa. Albo randomowe fs albo ucieka albo napiszę itd... Moderator Neferet:Cytowanie wulgarnego skrótu i połączone posty

  • Cytat od UncleBadi: „zlom sie dzieli zawsze sprawiedliwie-straty a pozniej zysk na pol... wiec spoko. jest jak mialo byc ” A mnie czasami głowa boli od liczenia tego w locie ACS Ten tyle ja tyle i to co zostanie na pół Masakra. Szkoda ,że chociaż złomu nie ma z obrony bo ciężko na uni bez szczątek z obrony jak floty wolne... Ale nie można mieć wszystkiego od życia... edit. I tak te floty w końcu jak psu na jeża się przydadzą. Ekowcy za dobre mają przyrosty. Bo my jak chociaż 500% dziennie nie zr…

  • Cytat od Gierus: „Brawo Pit, zysk mega! Obraońca miał ewidentne odcięcie :D, zdarza się, jemu SZO, Tobie, hmm udanego przetopu ... i czekam na RW 8kk ” Będzie tylko daj mi chwile czasu mam już na oku takiego I dzięki

  • Witam. Krótki opis. Skanowanie stałych klientów, stoi flota bez akt. Teleportuje flotę, odpalam rece a następnie resztę floty. Lot 2 us 47 minutowy... Noi boom. Złom zebrany w całości przeze mnie! Pozdrawiam Wszystkich! A teraz co wszyscy lubią najbardziej ! Dnia 29-01-2020 18:11:40 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pit [D_B] ________________________________________________ Krążownik 9.924 Okręt wojenny 6.867 Pancernik 5.366 Sonda szpiegowska 4 _____________________________________…

  • Cytat od PacSzaman: „było i nima amba fatima co zrobie pić to trzeba umieć jeszcze raz gratulacje ” Nie pij tyle i stawiaj eko tutaj ekowcy szybko rosną... Tak nawiasem sam miałem chętkę na to ale troszkę daleko, dużo dexu by poszło, mały zysk. No ale agresor ładnie prawie czysto weszło i jaki zysk z takiej floty Noi kryształ mniam Dajcie info gdzie to stoi to polecę Pozdrawiam.

  • Graty. Ta flota na jednym z Twoich monów mi się podoba Mogę sobie wziąć ?

  • Gratulacje. Zysk byłby [ciach]. Ale towarzyszu SZTURMAN Ty się lepiej postaraj bo ja lepsze kokosy na Mesce robię A uni młodsza Super Moderator Ruda:wulgaryzm

  • Cytat od Gierus: „Gratulacje Pit, CisneBEZanty ewidentnie zasnął, zdarza się każdemu, ... powiem tak, obyś się odbudował, ta flota przy dobrym eko to maks 5 dni, także na spokojnie ;). A Pit temat do ogarnięcia :D, kiedyś i on w reckach wyląduje, tak, jak i LuNu i DawajHaracz - każdy poełni kiedyś błąd. To tylko i aż kwsetai logistyki, niekoniecznie jednostkowej floty ” Hehe to prawda Kiedyś było to łatwiejsze jak piłem(w weekendy) teraz alkohol w dużym stopniu odstawiony 2-3 piwka nie zmienią t…

  • ubiłeś mi cel ;/ Graty.

  • Witam bo już dawno się widzieliśmy Standardowy skan, 0 akt = lot a efekty poniżej Pozdrawiam Wszystkich ! Dnia 27-01-2020 01:43:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Pit [D_B] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.650 Pancernik 5.157 _________________________________________ Obrońca CisneBEZanty [GNL] ________________________________________________ Mały transporter 1.200 Duży transporter 75 Lekki myśliwiec 2.646 Ciężki myśliwiec 35 Krążownik 2.365 Okręt w…

  • Witajcie. Żaden tutaj kokos jak to mówią. Z tego wszystkiego to jedynie satysfakcja udanego lotu została... Złom zebrany w połowie przez obrońce. Lot w ogóle nie planowany, tak jak mówią nie z dupy nie z pietruszki. Skan, lot i bum. Bez turbo to nie zbieranie. Szkoda ,że tylko flota "ekspedycyjna" bo myślałem ,że reszta zleci no ale cóż nie można mieć wszystkiego od życia. Obroncy SZO z tego co widziałem na nanitkach 4lvl postawił sobie 270 reców co miał surowca na planecie i wiosłował a później…

  • Jak się prowadzi kartotekę i się pilnuje patrzy galaktyke przegląda to normalna sprawa. Co w tym dziwnego. A jeśli uparty jeszcze jak osioł to na siłę nawet coś się ustrzeli albo zmęczy obrońce... clear wjazd. A takie wypowiedzi co czytam to tak jak w cs:go report report hacker. Najpierw grać niech się ludzie nauczą a później zaczną szukać. Zresztą do tej port ludzie w 1.6 nie potrafią grać po tylu latach może Wy będziecie lepsi

  • DawajHaracz vs. Jax ~ 6502.15%

    >Pit< - - Starcia Mensa

    Post

    Ja w 2 Ty w 1 gali ;D oj chłop miał ciężko na 2 frontach walczyć musiał Graty.

  • Oo nic się nie chwaliłeś Grat.