Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • To RW, choć znacznie mniejsze niż to na Gamorze, cieszy znacznie bardziej. Liczyłem na trochę bardziej podzieloną flotę naszego nowego top 1, ale albo nie wie jak ją wykorzystać, albo boi się dzielić, bo tylko w całości jest - póki co - nie do ruszenia. Trudno, nie da rady na raz, to będę go złomował po kawałku Pozdrowienia dla wszystkich graczy Janice, Normy i Himalii. Za tydzień zaczynamy zabawę. Nie róbcie jak top 1, nie ułatwiajcie gry przeciwnikom Dnia 01-03-2021 05:10:11 następujące floty …

  • Nie jest to starcie, z którego się szczególnie cieszę. Obecna sojuszniczka na Yildun (chociaż tam raczej mam konto niż gram) i była sojuszniczka z Bellatrix. Niemniej jednak zaufała niewłaściwej osobie, oszustowi, który jedno konto ma na wiecznym banie spowodowanym botem, drugie skombinował jakoś od wiecznego urlopu, a trzecie dostał lub "dostał" od naszego top 1 - Lemura. Gdy dostał drugie, stwierdziłem, że z pewnością będę grał przeciw takiemu graczowi i odszedłem z ISS. Większość byłych sojus…

  • Cytat od FreakyLumberjack: „Gram na swoim poziomie, ale jak widze link i ktos ma 1400elo i wrzuca partie na 20min to mam za każdym razem odrzucać? Chodzi o to ze to jest zabawa i lepiej rozegrac wiecej partii krotszym tempem niz jedną dlugą i tak mało kto analizuje i umie analizować, włacza silnik i nawet nie wie czemu jest błąd albo niedokładność ale komputer przeciez pokazał ze jest błąd. ” Hmm... masz posty tylko w tym temacie i nie wiem czy grasz w OGame, założę, że tak, skoro piszesz na tym…

  • Cytat od FreakyLumberjack: „Chodzi mi tu bardziej o amatorskie myślenie, gracze do 1500 elo a w szczególności ci poniżej, graja 10min i więcej, ale graja szybko... mając z 10min jeszcze 7min na zegarze panikują bo mało czasu zostało i pozycyjnie przegrywają. ” To graj z graczami na swoim poziomie. Cytat od FreakyLumberjack: „Co do blitzów i bulletow, skoro grałes dany wariant setki razy na dłuzszych partiach to co za problem z automatu grać od reki na krótszych czasach, za każdym razem i ruchem …

  • Wiedźmiński

    buleon - - Rozrywka i hobby

    Post

    Jak na imię miał najwaleczniejszy z rymarzy?

  • Wiedźmiński

    buleon - - Rozrywka i hobby

    Post

    Cahir Mawr Dyffryn, syn seneszala Ceallacha.

  • Cytat od w0jci3ch: „a myślałem że liczy się PZ i % a nie stracona flota ” Każde uni ma inny % na PZ, więc żeby je jakoś porównać, ustalone zostało liczenie po stratach.

  • Cytat od w0jci3ch: „top2 Solo 1x ” Top 8 co prawda, ale na listę wejdzie

  • No nie wiem, jeśli grasz z przeciwnikami, którzy przegrywają pozycyjnie po 15 ruchach, tzn. że powinieneś podbić ranking, bo masz niedoszacowany. Prędzej czy później dojdziesz do ściany, przy której będziesz musiał albo doskonalić treningi, żeby lepiej grać, albo stwierdzić, że doszedłeś do swojego szczytu. Co do bulletów i blitzów, to raczej zabawa, nie szachy, granie na intuicję, bo nie ma czasu, żeby chociaż w dwóch-trzech krytycznych sytuacjach przeliczyć warianty. Ponieważ wciąż nie sądzę, …

  • Fajne, ale to z szopami mi się bardziej podobało Cytat od NowyLolek: „Niestety alkohol przestał do (przeze?) mnie przemawiać ” Cytat od asherl: „Lolus już 2 tygodnie nie pije! ” Cytat od El Baaboollo: „Ponad rok na całkowitej abstynencji. ” Postępująca profesjonalizacja w OGame Gorsze niż odkrywcy, klonowanie surki i bugi razem wzięte

  • Cytat od FreakyLumberjack: „normalne partie... bullet albo blitz ” Trudno się nie uśmiechnąć, gdy bullety i blitze (nawet nie rapidy) są uznawane za te normalne partie

  • Cytat od Pan Krecik: „@Ruda gdzie można znaleźć Polskie i światowe rekordy poszczególnych systemów obronnych? Jakbyś podlinkowala to będę wdzięczny ” Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!) W pozycji obrona na planecie. Natomiast ich aktualność stoi pod dużym znakiem zapytania.

  • Rekordy ekspedycyjne

    buleon - - DiD Bellatrix

    Post

    Sojusz? TTG, brak, SLU 2? Zaliczam kabanosowi bombowce i dodaje rozpruwacze: kabanos [-], odkrywca: Rozpruwacz: 248 unknown.png

  • Cytat od Ruda: „Patrząc na ostatnią fuzję, gdy był taki przypadek drugie konto trzeba było oddać. Jak będzie w przypadku tej, która przed nami myślę że informacja się pojawi. ” Tak, natomiast od tamtej fuzji minęło sporo czasu i pojawiły się (przynajmniej była o nich mowa) nowe możliwości. Dodam, że jestem tą sprawą żywotnie zainteresowany, ponieważ w wyniku fuzji stracę konto warte 80 kk punktów z Zibal i z konto warte 40 kk punktów z Cosmos, czyli takie, w które trochę pracy mimo wszystko włoż…

  • Cytat od Qnick: „Mało tego, jeśli mogę coś dodać. Najlepiej odpalić tam, gdzie masz największe magazyny oraz w między czasie uruchomić wszystkie dopalacze jakie masz dostępne oraz jeśli masz okazje to geologa/sztab, bo pakiety wyliczają całkowite wydobycie w momencie ich uruchamiania (oczywiście musi się to mieścić w magazynach, w przeciwnym razie, jeśli magazyn jest niewystarczający to zapełni go tylko do 100%). ” Dodam też, że można to wykorzystać na kilka sposobów. Można od razu wziąć surowce…

  • Cytat od Kuciapski8: „Proponuję wspolny międzynarodowy wniosek do trybunału sprawiedliwości w Strasburgu przeciw Ogejowi. Za robienie nas w balona. 18 exp bojowych i ani śladu po piratach. 5 exp cywilnych 2 ataki piratów a może to ja lipnie wysyłam. Czy to ma różnicę co się wysyła? ” No pewnie, na Karaibach piraci też atakowali głównie statki handlowe. AI się uczy rozpoznawać DT

  • Żeby nie musieć grać botem. W farmingu sondami najgorsze są przestoje. Momenty, w których musisz czekać, bo masz zapchane wszystkie sloty. W Polsce unie z ładownością to x1 Xanthus i Zibal, x2 Yildun, x3 Aquarius, x4 Bellatrix i Janice - poza Xanthusem i Yildun, które już przeszły fuzję, są to pustynie do wyfarmienia w godzinkę-dwie. Jeśli ktoś lubi maratony, a nie lubi przestojów, to szuka czegoś pokroju Quantum, ale z ładownością sond.

  • Oo, i nawet złom zebrany w całości. @Maziq należy Ci się powtórka z opóźniania albo z obserwacji, skoro taka wtopa bez udziału flot trzecich. Gratki @Fake_Taxi_u_ Turka, teraz kogoś z wielkiej trójki stuknij

  • Znani i lubiani ludzie

    buleon - - Nauka

    Post

    Prawidłowo Chodziło rzecz jasna o zespół Anawa.

  • Znani i lubiani ludzie

    buleon - - Nauka

    Post

    Bardzo znany, nieżyjący już absolwent filologii angielskiej. Współpracował z Piwnicą pod Baranami (powodzenia w szukaniu :D) oraz z zespołem, którego nazwa jest metagramem niezmienialnej części nicku popularnej w Polsce kobiety-gracza OGame, znanej z tego, że co roku druga część jej nicku zwiększa się o 1 oraz z tego, że grała chyba na tylu uniwersach, co autor zagadki Żeby było śmieszniej bohater zagadki współpracował również z jednym z wielu Brytyjczyków, którzy przyjechali do Polski w poszuki…