Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 200.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • autoskanowanie

    Dziuba - - Gra

    Post

    Cytat od Ciernik [COMA]: „personalnie? przeciez my sie wogole nie znamy; btw. twoj drugi post zaprzeczyl pierwszemu ale to szczegol czekam na wprowadzenie mojego pomyslu w zycie :)” Chyba pozostaje mi życzyć powodzenia Skanowanie z automatu położy te grę totalnie. I wątpię, aby kiedykolwiek ktokolwiek wpadł na pomysł aby wprowadzić to do gry. Pomysł bardziej a'la "inni używają a ja się boję bana więc chce legalnie"... pozwolę sobie zamknąć.

  • Dok kosmiczny

    Dziuba - - Zadawanie pytań

    Post

    Pole wrakowe pokazuje się jako ikonka po prawej stronie od ruchu flot. Gdy je posiadasz wystarczy w nie kliknąć, zostaniemy przekierowani do doku a tam mamy dwie proste możliwości: usunąć pole bądź rozpocząć odbudowę

  • Regulamin działu Gra

    Dziuba - - Gra

    Post

    W związku z usunięciem w dniu dzisiejszym forum "Technikalia" regulamin uległ zmianie tj. forum to zostało usunięte z podziału, oraz została dodana informacja w punkcie 3D, aby wszelkie sprawy związane z wtyczkami i dodatkami kierować bezpośrednio na forum Origin.

  • W związku z usunięciem w dniu dzisiejszym podforum "FAQ: Poradniki i Narzędzia" regulamin został zmieniony tj. wszystkie poradniki od tej pory będą umieszczane w forum FAQ: Najczęściej zadawane pytania.

  • Dok kosmiczny

    Dziuba - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od john malkowitz007: „Zoonk Ja oczekuje konkretnej i jasnej interpretacji od GO,a nie twoich domyslow i interpretacji jego info Poza tym zadalem jeszcze inne pytania Jezeli nie Masz pewnej i dokladnej informacji to nie nabijqaj Sobie postow , ktore nic nie wnosza nowego Pozdrawiam” Jak widzę jest to GO, wiec skąd ten zarzut? Dość jasno podana odpowiedź na jedno z pytań.... Cytat od john malkowitz007: „Jezeli czas naprawy statkow bedacych na WF przekracza 12 godz , to ile zostanie naprawio…

  • Dok kosmiczny

    Dziuba - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od edes: „Kolejne poziomy doku coś jeszcze dają oprócz % statków na polu wrakowym ?” Nie

  • Dok kosmiczny

    Dziuba - - Zadawanie pytań

    Post

    Nie, statki możemy wyjąć ręcznie po 30 minutach od wykonania naprawy, w dowolnym czasie, ale nie dłużej niz max 24h od ukończenia na prawy. Po 24 godzinach statki automatycznie wracają do floty

  • Dok kosmiczny

    Dziuba - - Zadawanie pytań

    Post

    Szczerze powiedziawszy pytania zadane w takiej formie, że znaleźć je ciut trudno... Jest to niestety zdecydowanie nie aktualna wersja, zakładająca plany sprzed pół roku. Postaram się w skrócie opisać jak to wygląda, FAQ postaramy się stworzyć jak najszybciej... Na WF(wrack field, ta nazwa pole wrakowe mi w ogóle nie leży ) trafia 31.5% całej floty na serwerach z normalną konfiguracją 30% złomu z floty zakładając, że mamy 1 poziom doku. Jest to dokładnie 45% z 70% floty, która nie trafiła na pole…

  • Dok kosmiczny

    Dziuba - - Zadawanie pytań

    Post

    Te 45% o których wspomina Art to właśnie % ze statków, które nie trafiają na PZ, czyli 31.5% wartości całej bitwy, co jest równe z wartością przy 1 poziomie doku

  • Drodzy gracze, przekazuję gorącą prośbę od Teamu opiekującego się projektem serwera Epic Blue, aby przypomnieć, że obowiązującym tam językiem jest angielski. Wszelakie Tickety w języku polskim nie mogą zostać i nie będą rozpatrzone. Wasz OGame.pl Team

  • Subsofrum powstało, ładne podziękowania dla FAficji są więc zamykam Miłej gry!

  • Błąd został zgłoszony, dziękujemy.

  • System odwołań

    Dziuba - - DiD Taurus

    Post

    Tematy te można poruszać poprzez system support Team przy decyzjach korzysta z wcześniej ustalonych wytycznych, których oczywiście nie ujawnia, aby nie ułatwiać łamania regulaminów. Kiedyś na forum istniała możliwość odwoływania się od decyzji w dziale Skargi i Odwołania, niemniej jednak ze względu na raczej flame i obrazy niż odwołania, oraz brak możliwości przedstawiania dowodów ze strony team, a tym bardziej na forum został on zamknięty. Pomysły przywróceniu działu SiO powracały jak bumerang,…

  • Dobra zmiana

    Dziuba - - DiD Taurus

    Post

    Po pierwsze: w temacie była zawarta chęć oddania konta, co jest jednoznacznie sprzeczne z Regulaminem Forum i jak każdy tego typu post/temat wylądowało w koszu. Doprawdy nie interesuje mnie powód łamanie RF. Po drugie: na forum obowiązuje zakaz odwołań czy zażaleń na decyzje GO, takowe należy zgłaszać poprzez system support. Po trzecie: na podstawie punktu drugiego zamykam.

  • Regulamin został dopasowany na potrzeby działu Gra i komunikacja. Zostały usunięte podpunkty: Cytat: „Uniwersum Mistrzostw OGame.pl -Regulamin podforum Uniwersum Mistrzostw Ogame.pl; Uniwersum specjalne - Regulamin działu "Uniwersa specjalne".” Cytat: „Odnośniki do najważniejszych tematów w dziale PoO znajdziesz w Drogowskaz PoO.”

  • Cytat od ackra: „Dziuba jak to ma w zwyczaju niebawem podziubie temat” zgłaszam się :3 I od razu ciut przeczyszczam. Dla wszystkich spoza byłej Ursy wspomnę, że zamknąłem tam pi razy drzwi 5 tematów pogawędkowych - jakieś kilkaset stron łącznie - do kosza wyleciało kilkadziesiąt stron a warny sypały się na lewo i prawo. Proszę więc, wszystkich, aby tutaj taka sytuacja (od tej pory bo jak widzę już jest kiepsko) nie miała więcej miejsca. No i witam

  • @tuo, Gully, również, latanie po galaktyce ze skanowaniem, wracaniem z układami wstecz, przeglądaniem raportów i kilkoma zakładkami z OG nie spowodowało wylogowania Co do aktywności w przypadku nieaktywnych problem już został zgłoszony i czekamy na naprawę.

  • Tylko po stronie serwera nic nie występuje natomiast moglibyście przerzucać szybciej niż zdążyłoby się odświeżyć, nie dostalibyście pakieciku zwrotnego, przez chwilkę nie było by sesji i plum.Sprawdzałem: chrome z dodatkami i bez firefox z dodatkami i bez IE na PC i dwóch laptopach, oraz na 3 różnych sieciach(w przypadku laptopów) - nic...

  • Sprawdziłem oba przypadki - nic. Możecie podać dostawcę usług internetowych i szybkość internetu?

  • Nie zostanie bo rozumiemy rozgoryczenie. Nie mniej jednak pisaliśmy niejednokrotnie, że po stronie OG nie widać żadnego błędu a tabun ludzi starających się powtórzyć wylogowanie nie uzyskało żadnych efektów - sam przeleciałem galaktykę parę razy dusząc strzałki jak najszybciej umiem parokrotnie w różnych godzinach w różnych dniach - nie wylogowało mnie ani razu. Problem jest zgłoszony dawno natomiast ciężko naprawić coś, czego nie jesteśmy w stanie odtworzyć.