Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 165.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • U mnie do aktualizacji działały... Chyba , że znów chcą ułatwić już i tak bardzo legalne pushe i nie dopuścić by jakieś statki za metal nie trafiały do nieodpowiednich osób ?

  • Ta zrobili aktualizacje...nie dość , że to co mieli naprawić - nie naprawili , to jeszcze dodali kilka innych błędów ... co za ludzie...

  • Cytat od oxy: „Na priv możemy mieć swoje sprzeczki i oficjalnie poszedł też ticket. Jednak dopóki nie zostaną potwierdzone moje wątpliwości, to mam klasę i gratuluję wlotu. Nam kula nie spadła tydzień wcześniej, ty to zrobiłeś wzorowo, wręcz idealnie czasowo i z wielkim spokojem ” Powiedział ten co sam własną pushówke bronił , by jej kulka nie spadła Po czym zwiał z okolicy i dalej twardo jedzie z koksem ,kilkaset układów dalej by ktos przypadkiem nie trafił statków przeznaczonych do wymiany met…

  • Wyslać do sojusznika , by za 2 tygodnie odkupić flote za metal też jest sposobem. Dodać , że za 2 tyg. zyskacie 2 razy więcej , mozna Was nazwać Januszami biznesu

  • A co na banie będziesz ?

  • Cytat od ^.Dark Angel.^: „Push na totalnego bezczela sam robiłem wiele podejść do niego teraz wiadomo, czyj to bot ” Widocznie jestes zbyt słaby by tu zaistnieć... Wystarczy popatrzeć na kilka układów i będzie wiadomo czyj to bot. To po pierwsze. To , że Tobie sie nie udało bo robiłeś to nieumiejętnie nie oznacza , że wszyscy są beeee. To po drugie. Myślisz , że kliknięcie "atakuj" załatwi wszystko ?:D Boty są coraz słabsze , gracze coraz mądrzejsi , wiec można każdy schemat złamać. Graty dla ag…

  • Cytat od Trampek88: „Larkin SzO, a dla obrońcy gratulacje, bo utrafił bardzo dobrego gracza. Ciekawe co się stało. ” Bardzo dobry gracz , który nie dopilnował ataku , poźniej wszystkim wmówił , że antyobrona , a na koniec posstanowił zakończyć grę bo po 6 dniach od otwarcia serwera wypadł z top 10 Gratuluję udanej obrony. Piękny % !

  • Cytat od bard0k: „Cytat od UncleBadi: „hmmm To ST powinien wrzucic agresor, to on jest zwyciezca tego starcia wiec nie mieliscie poki co prawa go zamieszczac. Nie wiem czego sobie gratulujecie bo ogolnie to sie dosc sowicie zezlomowaliscie. Ossamie gratuluje grubego top solo a obroncom kalkulatora ” Z całym szacunkiem ale niestety badi ma racje a że to chłop z WSNR to ma podwójna racje ! ” Gówno , a nie ma rację. Prawa może uczyć swoich kolegów na podwórku a nie pisać co mu na morde przyjdzie. N…

  • LuNu lamus już mnie zgłaszał strażnik teksasu skany , skany , skany i co ? i tyle ... Najpierw oskarżenia , a poźniej co ? Poźniej głowa w piach jak bana nie będzie i czekanie na kolejne RW by móc znów zrobić to samo. Haracz też ma kontrowersyjne RW , a przecież stoicie murem za nim , że gra czysto ( i nie podważam tego). Taka gra , swój swojego zawsze będzie bronił , wrogowi zawsze źle życzył.

  • Cytat od Bombka: „Cytat od pekin: „Panowie po co te zgrzyty, fakt jest faktem jest st. Ale nie podoba mi sie to ze haracz pokazuke posty od obroncy i i doklada mu na dokladke bardzo brzydkie zachowanie niema szacunku dla innego gracza i tyle. A st. jest i tego nikt nie zmieni i niech sie wszyscy bawia dalej Pozdrawiam wszystkich graczy. ” Nie chce bronic Haracza bo to facet i ma jaja Ale gdzie , ty widzisz brak szacunku ? Nie ma obrazy , prowokacji ani nic .A to , ze nie napisal "SzO" to nie jes…

  • Cytat od jawamdam: „GramBoLubie Larken22 może coś więcej powiecie ? Skonstruujcie jakieś poważne zarzuty, domysły lub opiszcie coś by haracz mógł się do tego jakoś odnieść ... myślę, ze wasze obiekcie można rozwiać bo wierze w uczciwość haracza i jego prawdomówność. Grałem z nim na 5 uni i to nie dziciak 20lat tylko dorosły facet z zasadami. ” Też z nim grałem To raz. Zarzuty konstruuje GO , SGO , a domysły to są tylko domysły. Jeśli miałbym je napisać , zrobiłaby się gównoburza jak Haracz napis…

  • Te RW to jakas kpina zgłoszone ...

  • I tym oto sposobem , po wybudowie mega floty , odskoczysz znacząco Górnicy mogą się walić ... hehe Gratuluję bo % jak i zysk imponujący. Szojusznikowi bardzo szybkiej odbudowy.

  • Znieważenie agresora , pewność siebie , cwaniactwo. Nie ma aktywności , nie ma kto się podstawić , to tylko przeciez 10 układów ... To nie jest lenistwo. Rozumie ból bo stracić tyle ow musi boleć Jeszcze raz gratulację.

  • Pit<>">>Pit<> napisał(a):Gratulacje, w sumie tutaj więcej szczęścia niż skilla [/quote] Raczej brak skilla u agresora... Piękna obrona , ale oczywiście my mamy szczęście , a agresor ma skilla - nie odwrotnie. Powyższe RW to przedstawia heh.

  • ST nr 15 Jak przystało na mały jubileusz , musiało pierdyknąć heh Graty dla sojusznika i sojuszniczki. Piękna obrona , piękny % , piękny zysk!!! Pozazdrościć!

  • Nie żebym się czepiał , ale masz dwa wyjścia. Pierwsza to brak już opowieści pod Twoimi ST. Druga , zostawić ogame i wrócić do nauki. Wybacz , ale nawet w połowie nie rozumie co tam napisałeś. Co do RW to gratuluję. Ładny % , ładny zysk , ładna flota.

  • Cytat od larken22: „Nie wiem, które to już ST na tym uni bo nie wystawiam tych poniżej 1000%. ” Pierwsze ... Jak nie wstawiasz to się nimi nie chwal. Gratuluję szybkiego lotu.

  • Złomujemy flotami postawionymi za anty , wiec i możemy być złomowani przez anty. Roznica polega na tym , ze we flocie nie widać , a w obronie tak. Fala krytyki zawsze będzie bo nikt nie lubi porażki. Nie wiem która ze stron jest gorsza... Ps. Przypominam , że wiadomośći prywatne jak sama nazwa wskazuje są ... prywatne.

  • Złom cały zebrany , bandyta na na moonie jak i również na planecie przeorany Dnia 11-01-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Commodore Stingray [WOWWW] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 35.000 Krążownik 1.335 _________________________________________ Obrońca Black Death [TTG] ________________________________________________ Mały transporter 1.321 Duży transporter 2.669 Lekki myśliwiec 782 Ciężki myśliwiec 24 Krążownik 73 Okręt wojenny 70 Sonda szpi…