Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 196.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Legia Warszawa

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    Urlop Jóźwiaka to dobra wiadomość dla Legii. Przynajmniej nie sprowadzi w tym okienku transferowym kolejnego szrotu typu Novo czy Blanco.

  • Liga typerów - dyskusje

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    Tak, wiem. Chyba z tydzień do sportu nie zaglądałem i tak odruchowo wytypowałem wyniki nie patrząc na datę.

  • Legia Warszawa

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od dziób: „Jak w końcu Manu się wyleczy ta rywalizacja będzie wyglądała jeszcze lepiej.” Lepiej, żeby Manu się nie wyleczył bo jeszcze Skorża go wystawi do składu...

  • Na uni65 wrócił na pozycję top1, a tu top1 ACS wykręcił. Graty.

  • Liga typerów - dyskusje

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    Małe pytanko mam. Co z 3 kolejką Ligi Mistrzów? Znajdzie się w 11 czy dopiero w 12 kolejce Ligi Typerów?

  • [12:54] <e`afk> fafus [12:55] <e`afk> zostaniesz moim rzecznikiem do spraw ct? Na podstawie powyższego zostałem mianowany rzecznikiem elfa i z jej upoważnienia pozwolę sobie odpowiedzieć na te nurtujące Ciebie pytania. 1. Podejrzewam, że wtedy nie wygralibyśmy. Wenta doskonale wiedział, że Norwegowie wycofają bramkarza i dlatego nakazał naszym szczypiornistom agresywny pressing na rywalach i natychmiastowy rzut na bramkę rywala, zaraz po odebraniu piłki. Ponadto Wenta to świetny motywator, a jeg…

  • Błędy w FAQ i poradnikach

    fafi - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od yaohua: „W cenniku nie ma technologi ekspedycji. uważam że powinna się tam znaleźć....” Ale technologia ekspedycji już nie istnieje, więc jaki byłby sens umieszczania jej w cenniku?

  • Liga typerów - dyskusje

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    Trochę straciłem dystansu do czołówki, gdyż zdążyłem jedynie wytypować mecze LM, ale odrobię jeszcze straty.

  • Cytat od So Seductive: „A mi jak niektórym chce się po prostu śmiać , towarzyski mecz , o nic , a my dajemy wszystko co możemy. A Loew sprawdza kto by się nadawał.” Z Twojego rozumowania wynika, że powinniśmy wystawić rezerwowy skład i przejść obok meczu jak to mamy w zwyczaju? Wszyscy piszecie, że Niemcy wystawili rezerwowy skład i nie grali na 100%. Przecież to całkowicie bez sensu. Gdybym ja był rezerwowym to bym dał z siebie 120%, aby pokazać trenerowi, że zasługuję na pierwszy skład. Niemcy…

  • Mecz z Meksykiem taki sobie w naszym wykonaniu. Rywale dłużej utrzymywali się przy piłce, a my od czasu do czasu próbowaliśmy wyprowadzać kontry. Po jednej z takich kontr Brożek strzelił wprawdzie gola, ale ogółem brakowało dokładności z przodu. Szkoda tej sytuacji Mierzejewskiego na początku drugiej połowy. Takie okazje musimy wykorzystywać, jeśli chcemy marzyć o dobrym wyniku na EURO 2012. Co do sytuacji w 70 minucie to nie wiem za co sędzia pokazał czerwoną kartkę Obraniakowi. Meksykanin najp…

  • Legia Warszawa

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    Ja wolałbym bardziej tę grupę z Atletico, Udinese i Rennes. Byłaby większa szansa, że któryś z tych zespołów zlekceważy Legię.

  • Cytat od G R A N T: „Do tego dochodzą śmieszne braki powołań czy też łapanka piłkarzy którzy to mają wzmocnic reprezentację i nadać jej kształt na mniej niż rok przed euro? :quasi:” Niech Smuda powołuje i sprawdza sobie kogo chce, nawet miesiąc przed Euro. Smuda dostał cel wyjście z grupy, a nie wygrywanie w pięknym stylu meczy towarzyskich. Dla mnie to oni mogą przegrywać mecze towarzyskie z San Marino nawet po 5:0 byleby tylko z grupy na Euro wyszli. Dopiero po Euro przyjdzie czas na ocenę tra…

  • Legia Warszawa

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    Jest już podział na koszyki przed losowaniem. koszyki Marzy mi się dla Legii grupa z Atletico, Fulham i Hannoverem. Są to ciekawi rywale zarówno pod względem sportowym jak i marketingowym. Legia nie będzie miała w meczu z nimi nic do stracenia, a wiele do zyskania. Chciałbym natomiast uniknąć grupy z FC Kopenhagą, Metalistem i FC Zurich.

  • Nie rozumiem Waszego rozbawienia. To, że Polska jest tak nisko w rankingu to nie wina Smudy lecz Beenhakkera. Ranking sporządza się na podstawie wyników z ostatnich 4 lat. Obecnie nalicza się nam punkty od końcówki eliminacji Euro 2008. Wtedy jeszcze nie było aż tak źle. Jednak eliminacje do MŚ 2010 reprezentacja Polski pod wodzą Beenhakkera zakończyła w fatalnym stylu na przedostatnim miejscu w grupie. Nawet, gdyby Smuda wygrał wszystkie swoje mecze towarzyskie to Polska byłaby pewnie maksymaln…

  • TS Wisła Kraków.

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    Maaskant naoglądał się chyba za dużo Gran Derbi w zeszłym sezonie bo podobnie jak Real zastosował od początku meczu taktykę 'autobusu'. Jednak o ile 'autobus' Realu poruszał się po całym boisku to "autobus" Wisły wyglądał jakby miał poprzebijane opony w polu karnym. Ogólnie Wisła zagrała bardzo słabo. Zdecydowanie najbardziej zawiedli Ci, którzy byli podporą Wisły w poprzednich meczach, czyli Małecki, Melikson i Pareiko. Szczególnie ten ostatni zagrał bardzo słabo. Nie mówię tu już nawet o pierw…

  • Legia Warszawa

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    Po meczu czuję lekki niedosyt. Trochę więcej koncentracji w obronie po strzeleniu drugiej bramki przez Radovicia i udałoby się wywalczyć korzystny wynik. W Moskwie na sztucznej murawie na Łużnikach będzie bardzo ciężka przeprawa, ale jeśli Legia zagra tak jak w pierwszej połowie lub końcówce spotkania to wcale nie stoi na straconej pozycji. Martwi jedynie to, że z powodu kartek nie będą mogli wystąpić Radović i Komorowski bo absencja Manu może akurat wyjść Legii na dobre (jego podania a przede w…

  • Liga typerów - dyskusje

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    O! Udało mi się wygrać 3 kolejkę. W poprzedniej edycji taka sztuka udała mi się dopiero w... 38 kolejce.

  • mangol

    fafi - - Archiwum CT

    Post

    Ile masz lat? Gdzie mieszkasz? Czym się zajmujesz na co dzień? Jak długo jest związany z ogame? Dlaczego GO a nie mod? Czy to prawda, że trzęsiesz expami na Leo?

  • Liga typerów - dyskusje

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    Jakby się tak głębiej zastanowić to porażka Bayernu aż taką niespodzianką nie jest. Oni w ostatnich latach z reguły zaliczają słabe starty do sezonu.

  • TS Wisła Kraków.

    fafi - - Piłka Nożna

    Post

    Wisła zagra z APOELem. Są więc spore szanse na upragniony awans polskiego zespołu do Ligi Mistrzów.