Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 101-120 z 245.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jest takie jedno stare ogejmowe porzekadło... konto sprzedane/oddane to konto zezłomowane. Pisałem to tez gdy Tomee się rozwalił o abree, to bardzo się spruł. Wystarczył tydzień żeby mu udowodnić, ze jest za wąski na takie konto jakie miał. Jego miejsce jest wśród farm z top500

  • Tez się tam wybierałem i gdy miałem startować cos mi się wielkość Pz nie zgadzała graty wyczucia czasu

  • I mi się w końcu udało dorzucić cos do wojny Jestem Nieletnia [Minionki] vs. xXGizmoXx [LEGION] - 1228.27% Dnia 03-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jestem Nieletnia [Minionki] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 20.157 Krążownik 4.770 Okręt wojenny 401 Pancernik 1.972 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca xXGizmoXx [LEGION] ________________________________________________ Mały transporter 2.265 Duży tran…

  • Obserwowany i wyczekiwany przez jakiś czas, strzelony między odświeżeniami Zalogował się pare min po i zaczął wiosłować złom, ale jakiś tam zysk jest i do tego RW do wojny Pozdrawiam sojusz i znajomych Dnia 03-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jestem Nieletnia [Minionki] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 20.157 Krążownik 4.770 Okręt wojenny 401 Pancernik 1.972 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca xXGiz…

  • Już pare razy na niego startowałem, zawsze uciekał pozdrawiam sojusz i znajomych Dnia 02-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jestem Nieletnia [Minionki] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 19.000 Pancernik 1.950 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca jarzyna85 ________________________________________________ Mały transporter 2 Duży transporter 446 Lekki myśliwiec 9 Krążownik 46 Okręt wojenny 324 Recykler 308…

  • gratulacje ładnego % na solo, rekord sojuszu został pobity. Również gratuluje wam tutaj zrobienia nieoficjalnego top1 acs na uni Wielka szkoda, ze bez raportu

  • Takie małe co nieco z przedpołudnia. Postawa obrońcy godna pochwały, także życze szybkiej odbudowy i mam nadzieje, że już go nie zastane na bfsie Pozdrawiam sojusz i znajomych Do zoba! Dnia 01-09-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jestem Nieletnia [Minionki] ________________________________________________ Pancernik 2.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca drdoom [SIHU] ________________________________________________ Duży transporter…

  • Gru, to jedno życzenie się spełni, zobaczysz! Gratki ladnego ST, a obrońcy szo

  • Cytat od OldRiddick: „ P.s. #Ratownik ja przynajmniej mam co miętolić choć na co dzień robi to moja żona ” Tym tekstem pokazałeś jakim jesteś prostakiem, nawet wobec swojej żony. Gratuluje debiutu w ST, troche pozno jak na taki okres istnienia tego uni

  • Obrońca robił bardzo długie FSy bo rzadko kiedy mogłem zobaczyc u niego flotę. Tym razem takiego nie zrobił, a nawet nie zrobił go wcale. Pozdrawiam sojusz i znajomych W końcu i ja przekroczyłem 1k% Dnia 31-08-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jestem Nieletnia [Minionki] ________________________________________________ Mały transporter 3.088 Lekki myśliwiec 17.105 Okręt wojenny 403 Pancernik 2.023 Krążownik 4.035 Sonda szpiegowska 1 ___________________________________…

  • gratki Wodzi, teraz śmiało możesz iść chlać, tylko poślij FSy, pamiętaj o tym Zazdroszcze Ci takiego sąsiada w układzie, który po każdym dzwonie charakternie sie odbudowuje i nawet nie myśli przenieść sie w inną okolice

  • Ekhem ekhem, a skąd miałeś cynk? Gratki st ekolamko

  • Cytat od revoutz: „Bardzo ladna wtopa w bardzo haniebnym stylu badzo mi sie podoba w tym miejscu chcialem pozdrowic siedze1(ktos wie czemu spadl?) elegancko usunal mnie z buddy zanim zaczal polowac, zycze tego kazdemu zawodnikowi z jajami night byl niezlym ziolkiem skakal gdzie najlepiej pushowal i ziomow mial na swoim poziomie widze a eko ktore zostalo pochwalone dorobilo mu caza w trakcie opieki nad kontem dlategooo obroncy brawissimo atakierowi chlosty i banicji ” siedze1 po prostu za bardzo …

  • Znalazłem trochę wolnego czasu to poskanowałem okolice i odebrałem FSa sąsiadowi, zalogował się dopiero po zbiórce złomu i od razu wbił urlop, więc wszystko dla mnie Pozdrawiam żółtych przyjaciół oraz buddy pozwolę sobie wrzucić kawałek, żebyście się pobujali razem ze mną [ciach] Dnia 25-08-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jestem Nieletnia [Minionki] ________________________________________________ Okręt wojenny 403 Pancernik 2.025 Krążownik 3.828 Sonda szpiegowska 1…

  • ja również w 24h dostałem od tego gościa może z 15 skanów, liczyłem, że wystartuje Gratki ladnego zysku!

  • Ledwo się mieści w progach, ale bądź spokojny BROWAR nie wychodzi z formy Pozdrawiam buddy i sojusz! Dnia 09-08-2017 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Jestem Nieletnia [Minionki] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.400 Pancernik 500 _________________________________________ Obrońca Megajra [JUoD] ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 10 Lekki myśliwiec 6 Krążownik 100 Okręt wojenny 10 Recykler 2 So…

  • Cytat od CowboyRanger: „kolejny mądry... koleś nigdy nie szpiegował a mówi że wie jak latam a jedynym graczem który mnie szpiegował był "Jestem Nieletnia" więc skoro wie albo się wymieniali albo multikonto a na publikacje prywatnych wiadomości nie wyraziłem zgody i już to zgłosiłem ” Nie musiał Cie skanować tak systematycznie jak ja, żeby wiedzieć czym latać, tymbardziej, że byłeś pod falangą geniuszu.

  • [ciach] też mnie kusił, ale byłem zbyt wąski na ten bunkierek, więc gratuluje imponującego % oraz jakiegoś tam zysku, ważne, że jest. Moderator Ruda:Nic nie wnoszący już obraźliwy fragment usuwam

  • Cytat od Hawok: „Na nowe uni proponuje opcje włączenia sobie w opcjach zablokowania ataków. My nie możemy atakować, nas też nikt nie może. Jak by ktoś chciał atakować to włącza sobie w opcjach taki bajer, ale ponowna mozliwosc włączenia blodady by była np. dopiero możliwa po 7 dniach. dla ekowców było by git:) a i ekspedycje by mozna było na luzie śmigać. ” To, że jesteś [eko] i nie potrafisz nawet farmić to nie oznacza, że inni nie mogą przygarnąć sobie Twojego parodniowego wydobycia, gdy dorwą…

  • dobrze Ci zrobił ten tydzień przymusowego urlopu Gratulacje i czekam z niecierpliwością na więcej