Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 761.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Zostawiłbyś go w spokoju Graty

  • Kurczaki no taki zysk to miło oglądać Graty

  • Cytat od Usagi: „Cytat od Kicki: „Najpierw zapraszasz A później płacz Cytat od nowynick: „Przypominam, że próg to 200% A te dziecinne kłótnie to może na pw przenieście. ” kibic z dala się nie "wypowiada" ” Nie płacz, tylko sarkazm i pokazanie waszej głupoty, ale możesz sobie pisać co chcesz, widać i tak nie rozumiesz tego co pisze. @nowynick sam widzisz poziom kultury takich graczy, chyba nic nie trzeba dodawać. ” Chyba jednak jestem zbyt wysoko by znizac się do Twojego poziomu, więc to będzie m…

  • Cytat od Usagi: „No i misiu jak dzieciak cieszy się, że po obronie lata. Masz satysfakcje co? Przecież tyle potrafisz, wow ” Najpierw zapraszasz A później płacz xD Przez prawie dwa lata istnienia uni Ty i Twój sojusz niczym nie zablysneliscie tylko wiedzieliście cicho i klepaliscie bunkry na planetach. Teraz gdy uni jest na takim etapie to wy się dziwicie że ktoś sobie na Wasze bunkry wyślę w nocy gs'y, tym bardziej że kitracie tam spore ilości surki xD Usagi powiem tylko tyle - "Kończ waść, wst…

  • Cytat od Usagi: „Beljal a liczyłeś ile straciłeś GŚ na niszczeniu moonów? Na moje oko w ostatnim czasie jakieś 120 GŚ każda po 10 mln surowców, czekaj, to na szybko... 1,2 mld surki. A jaki procent byłby z tych GŚ? 7,6 tys. %? Jeśli na tej zabawie wtopicie więcej niż ja, to jak chcecie to możemy się tak bawić ” cały Usagi, byle odwrócić kota ogonem jak Jarek przy sexie. Beljal powiedz kiedy to moje gaski też na niego wystartują i każda planeta będzie przeorana. Graty

  • No. 3 Pozazdrościłem Beljalowi trójeczki więc też sobie strzeliłem Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu @Beljal Całe MNS #172 youtube.com/watch?v=vDrvp3_4El8 Dnia 15-01-2021 21:44:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Krążownik 50.000 _________________________________________ Obrońca leniwy ________…

  • No. 2 Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu @Beljal Całe MNS #171 youtube.com/watch?v=vuyEYxc41nM Dnia 15-01-2021 20:01:17 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 150.000 _________________________________________ Obrońca leniwy ________________________________________________ Mały transporter 4 …

  • No. 1 Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu @Beljal Całe MNS #170 youtube.com/watch?v=Ch2I13R4pZM Dnia 15-01-2021 08:30:12 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 40.000 _________________________________________ Obrońca leniwy [LPR] ________________________________________________ Lekki myśliwie…

  • Odrobione gs'y z nawiązką. Jak tak dalej pójdzie to leniwy będzie na całej pierwszej stronie Tobie graty A leniwemu wytrwałości

  • takie soczyste stejki to aż miło się ogląda, gratulacje

  • No szalejesz. Leniwemu to się będziesz śnił po nocach i straszył xD Graty

  • kurczaki, taki ładny % gs'ami to aż normalnie zazdroszczę. Graty i cisnij dalej leniwca

  • Chyba nigdy się nie dowiemy co autor miał na myśli xD Graty

  • Z dedykacją dla obrońcy bo spoko ziomek Oczywiście pozdrawiam całe MNS #169 Dnia 13-01-2021 01:37:56 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 372.117 Mały transporter 89.550 _________________________________________ Obrońca Imperator Jakubek [LPR] ________________________________________________ Mały transporter 8.727 Duży transporter 30.000 Ciężki myśliwiec 1.898 Krążownik 87 Okręt wojenny 76 Bombowiec 131 Niszczyciel…

  • No i wlaśnie o tym pisałem w poprzednim ST Tutaj ładny farming wpadł to tym bardziej cieszy Graty;)

  • Widzę że bardzo lubisz tego obrońce bo regularnie go odwiedzasz Brawo i oby tak dalej SZP

  • No jak na nasze uni to % robi wrażenie. Gratulacje uporu i upolowania leniwej bestii

  • A dwie godziny wczesniej pisał że nie mam po co leciec Pozdro @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Neferet @Marrcuss @Stachu Całe MNS #168 youtube.com/watch?v=NVKMMJhnKnA Dnia 09-01-2021 22:57:37 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Pancernik 50.000 Pathfinder 23.266 _________________________________________ Obrońca BUDYN ___________…

  • no i Spooko to wyszło Gratulacje

  • dla tego Pana nie powinno być litości Nie ma za co dziękować bo zrobiłem to z ogromną przyjemnością. Szkoda tylko że głównego dania nie było. Graty i cisnij dalej