Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 175.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Blokuje mi możliwość rozbudowy badań i budynków na krótką chwilę. Done wisi ~minutę, albo niecałą. Pytam czy też to macie, bo nie wiem czy zgłosić, czy to coś u mnie.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Jeśli gracz A je sobie kupi za antymaterię, to gracz B tym tropem tak.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Poka_Bydlaka: „Google translate chyba się zbugował. ” Co dokładniej chcesz przez to powiedzieć? Ja z moim angielskim też korzystam, ale zdążyłem rozkminić, że jeśli wpisuje się zdanie po zdaniu enterem, to serwer dokładniej rozpatruje kontekst jednej wypowiedzi, a nie akapitu. Wspominam o tym nadgorliwie, bo być może chodzi Ci o to, że tłumacz wybiera nie te tłumaczenia pojedynczych słów, które wpisałeś. Jeśli tak jest, to mam nadzieję, że pomogłem

  • @nowynick to była celowa literówka, wyluzuj Sorry za offtop.

  • Cytat od Vegi: „Da się np. Sprzedać Złotego Detroida za Złoty Dopalacz Dexu, czy tylko za surowce? ” Tyle cennych i istotnych informacji, które zmieniają całą rozgrywkę, a zawsze znajdzie się ktoś, to nie czyta uważnie. Grać Wam się nie chce, to i wiedzieć się nie chce Wiem że mój mały postulat będzie do większości jak grochem o ścianę, ale mam drobną prośbę, nie tylko do Ciebie - błagam, czytajcie uważnie posty z komunikatami o MCO. Cytat od Czarna Owca: „Wysylam 100DT +1 SS+ 1 Pionier ” Fajne …

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Vegi: „Jedni mówią, że klasa eko ma za dobrze, drudzy narzekają, że statek za silny.” Sądzę, że dopiero w praniu wyjdzie jak to wszystko będzie można wykorzystać. I przede wszystkim, że głównym atutem aktualizacji jest możliwość zmiany klas - jeśli kogoś na to stać. Jestem niemal przekonany, że przy skrupulatnym rozplanowywaniu sobie na bieżąco strategii ze skakaniem z klasy na klasę, można wyciągnąć z 7.0 naprawdę sporo więcej. 99% graczy zakłada, że są na zawsze skazani na daną klasę,…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Starrk: „Gameforge wystawi nam rachunek za spalenie im serwera ” Dwa lata temu założyłem na anglojęzycznym forum, z innymi graczami, fundację wspierającą rozwój hardware dla GF. Ustaliliśmy, że każdy foundation member będzie raz na kwartał wpłacał na konto fundacji 20% średniej kwoty wydanej przez siebie na Antymaterię. W programie na ubiegły rok zrealizowaliśmy projekt zakupu najnowszej generacji serwerów krzemowych. Obecnie trwa zbiórka na komputery kwantowe. Jest git. P.s. Tak, śmies…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Wisior: „Manerw Hamilla 1 myśliwiec ma mieć minimalną szansę na zniszczenie 1 Gsa to wychodzi na to, że to też jest pic na wodę ” Dlaczego nie? Czasem jedna mikroskopijna bakteria może zabić człowieka. Mnie się ten szalony pomysł podoba (bo nie gram flotą, hahah).

  • Niestety jeśli porównać update 7.0 do dania, ta zmiana z kartofla schabowego nie uczyniła. Widać, że ktoś miał po prostu kaprys zmienić dwie cyferki, żeby sprawić wrażenie zmiany. Dalej parametry bojowe sprawiają, że jonówki będą jak były traktowane z przymrużeniem oka. Wolałbym buffa do technologii, niż zmianę kosztów.

  • Sugestie

    Bearded - - MCO - Wersja 7.0 Sugestie

    Post

    1. Przycisk zmiany stron wiadomości na górze strony (podobnie jak na dole). 2. Przycisk odświeżania paska ruchu floty - bez względu czy jest aktywna, czy nie (włączany w ustawieniach). 3. Antymateria dostępna z Lobby, zamiast z konta w grze (wykluczona z serwerów testowych). 4. Wybór preferencyjny wiadomości (na wzór informacji gospodarczych i licytatora). 5. Blokada na licytatora do 6 wygranych dziennie. 6. Przy danym Uni Speed i osiągniętym możliwie maksymalnym poziomie Fabryki Nanitów nie moż…

  • Boost do ekspedycji

    Bearded - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Art: „Wprowadziłem kilka poprawek do listy zmian. ”

  • Cytat od PiotrekPe: „Czyli wiadomo ze eko jedyna słuszna opcja” W 99% się zgadzam, ale prawie robi wielką różnicę. Swoje potrzeby tej aktualizacji już dawno rozkminiłem i wielce się ucieszyłem, że te najprzydatniejsze najpewniej wejdą. I jest ich zdecydowana większość. Przykład ścieżki, którą sobie rozkminiłem Wstępny wybór klasy Odkrywcy umożliwia: - przy cierpliwej pracy znalezienie planet o powierzchni nawet 300 pól - wydajniejsze farmienie dolnych pozycji do: — szybszych badań (z wyborem pri…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Starrk: „Chyba masz na myśli napęd spalinowy. ” Cytat od KrzysDRJ: „Prawdopodobnie chodzi mu o (...) ” Oczywiście o to, o co zaczepił kolega @edes. Mam w nawyku dygresje, ale lubię trzymać się merytorycznej dyskusji. Gdybym miał na myśli czas, wspomniałbym o nim. Dla mnie czas jest mniej istotny. Górniki na ogół cierpliwe są, toteż ten aspekt olałem. Cytat od Starrk: „E2: no i doszedłem do tego, że przedmówca miał na myśli ladowność, a nie prędkość ” No i piąteczka

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Szybka przykładowa kalkulacja. 15. poziom nadprzestrzennej w klasie górników daje dla dużych trampków tyle co 20. poziom w dwóch pozostałych klasach. Ofkors chodzi o podwojenie pojemności Dt do 50k. Gdyby górnik zechciał mieć też 20. poziom Tn, pojemność Dt wynosi 56.250 jednostek. Przy transporcie surki pod budowę 39. poziomu ekstraktora wieziemy całość ilością 26.210 trampków. Jeszcze rok temu na tą operację potrzebnych było 58.973 sztuki. Niby niewielka różnica między górnikami a resztą, ale …

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    To i tak sporo. Poza tym wszystko Cytat od edes: „nadprzestrzenny daje więcej bo 30% a to i tak są sekundy ” Nadprzestrzenny wraz z klasą, chciałeś powiedzieć

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Art Zdanie mówiące o idlakach, w klasie Odkrywcy brzmi jakby procent miało się wyliczać z obecnych 50%, czyli logicznie wychodzi (50%*75%)/100%=87,5%. Na forum anglojęzycznym również jest:Cytat od piink: „"75% higher loot from Inactive players" ” Mnie się wydaje, czy to jest dokładnie tak, jak teraz interpretuję?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Munio_Uni 1: „Czy 25% zwiekszone wydobycie będzie traktowane jako wydobycie podstawowe ? ” W OGame nie ma czegoś takiego jak różniące się parametry danej rzeczy u jednego i u drugiego gracza. Wszelkie bonusy doliczane są do podstawowych wartości. Niedawno ktoś wrzucił nawet wyciągnięty gdzieś z przecieków ss, z sekcji ustawień produkcji, gdzie klasa była dodanym (czytaj. zerżniętym z reszty) wzorem. Działa to tak, że każdy element, który ma wpływ na łączny wynik produkcji jest liczony o…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od cichah2o: „Gdyby było tak jak proponuję - klikasz w ofertę i kupujesz co chciałeś. ” To by była spoko opcja, gdybym patrzał na grę stricte matma, przyrosty, itd. Rozumiem Cię i w połowie się zgadzam. Z drugiej jednak strony wolę zachować to spojrzenie na OGame jak na grę, która chce zachować realia fizyczne (jakkolwiek nie byłaby sci-fi). Niby GF coś tam nam teleportuje, ale jak na zachowanie tych realiów, mnie błędną logiką wydaje się, że statki można teleportować, a ich ładunku już ni…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od VlClU: „Bermuda leży ” Przeczytałem dewiancko, że Gertruda leży Nie ma sensu się teraz pchać. Strategia wymaga cierpliwości.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Bearded - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Revenine: „Edit komuś się udało wejść w zakładkę stocznia, albo w dowolną inną gdzie widać nowe zmiany, bo mnie na podgląd wywala ciągle, jakieś screeny może by się udało wrzucić? ” Miałem zaszczyt ujrzenia uchylonego rąbka lagownicy, ale jak wyżej wspomniałem, wolałem okroić swoją relację do głównego panelu. Szczerze mówiąc miałem ochotę porobić ssy z trzech widmowych kont, ale nawet z takim pomysłem, przy takim obciążeniu serwera zdecydowałem się trzymać zasady 100% albo nic. Btw. Drz…