Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cytat od zwierzak: „Widze ze tutaj kazdy przekonany do staroswieckiego farmienia MT. Po 1,5 h jak sojusz daje cynk to mozesz juz fsa robic z tymi biednymi mtekami ktore nie beda mialy co zbierac. Do tego powiedz ile mtekow wraca pustych jak sonda wyssa szybciej Twoj cel ? ” Na Draco przed fuzja z Libra nie bylo ladownych sond. Na Librze teraz tez nie ma i dlatego jestem przeciwny. Po fuzji z Libra nie latalem w ogole na idlaki, gralem tylko z wydobycia bo farmienie idlakow bylo tak czasochlonne,…

  • Cytat od zwierzak: „Sam napisales o 1-1,5 h wszystko skanowac. ” O czy CO? Czytaj dokladnie. Skanuje co 1-1,5h kiedy mt lataja 1h30 minut to zaczynam skanowac na jakies 10-15 minut przed powrotem ostatniej fali mt. I skanowanie zajmuje te 15-20 minut bo skanow mam 200-300 do zrobienia a slotow max 22 bo trzeba zostawic jeden wolny slot w razie ataku i glowna flota tez na fs lata

  • Cytat od zwierzak: „Jak skanujesz 1,5 h to polowa tych idlakow juz jest pusta ” Widac jak malo masz wiedzy praktycznej a jedynie sucha teorie wkules na blache

  • Cytat od zwierzak: „To teraz cos od siebie. Jadąc sondami skanuje się po 20-40 ukladow i odrazu farmisz. Mając 20 slotow i najblizsza odleglosc to w ciagu 20 minut jestes w stanie juz zaczac farmic. Oczywiscie licze tutaj o ukladach w ktorych idlakow/farm jest duzo. Bo jak masz uklady po 2/3 planety to czasu bedzie malo do skanowania i w ciagu 20 wyfarmisz juz te 20-30 ukladow. Przy dobrych lotach udalo mi sie kiedys uzbierac 170 kk surowcow w godzine(w weekend raczej nie mozliwy wynik do osiagn…

  • Cytat od Rentek: „Jak @buleon wam probuje napisac farmienie ssami polega na systematyce farmienie mt na puszczaniu na pale. ” Gdybym puszczal mt na pale to bym wyciagal te zyski rzedu 300kk jak pisalem wczesniej? Nie. Przy farmieniu mt-kami trzeba przysiasc i pilnowac tak jak sondami i skanowac co 1-1,5h by nie poleciec na przefarmionego juz idlaka bez zysku marnujac tym samym czas i sloty. Kiedy latam tak od rana do wieczora to skanow na idlaki wykonuje cos kolo 2-3k. I skanowanie plus puszczen…

  • Cytat od buleon: „Jeśli chcesz osiągnąć wynik, to przy MT musisz farmić z pewną regularnością. Farmer korzystający z sond może sobie pozwolić na farmienie nieregularne, z doskoku, kiedy ma czas, ochotę i możliwości. ” Niekoniecznie bo ja mam mt na planetach, wyciagam je na moona, skanuje i lece i farmie kiedy chce/mam czas a Ty musisz pilnowac fs-a ze swoimi sondami

  • Cytat od buleon: „Nie muszę. Klikam wtedy, gdy chcę i mogę. ” A ja musze rzucac prace i klikac bo mi idlaki uciekna? Gdzies tak napisalem? Szkoda czasu na dyskusje bo wplatujesz slowa, ktorych nie uzylem. Reszty nie skomentuje bo nie warto tego rozgrzebywac. Dodam tylko, ze nikogo nie zmuszam/nie zabraniam. Latam tak jak sie nauczylem patrzac falanga na topowych gornikow na uni, ktorzy lataja z planet a nie z moonow.

  • Cytat od buleon: „Dodatkowo nie jest to czas wybrany przez Ciebie, a przez grę. Przy sondach Ty wybierasz, kiedy farmisz. Uważam, że przyjemniej jest samemu wybrać, kiedy mam farmić. ” Cytat od buleon: „Ponadto, opcja z ładownymi sondami wcale nie wyklucza farmingu MT - zwłaszcza na uniwersach x2 i szybszych. Przy 24 slotach i 2 kk sond, nie ograniczał mnie już brak sond czy slotów, a czas, bo nie byłem w stanie podnieść na idlaki całej floty. Po prostu wysłanie 17, 18, czasem 19 slotu zbiegało …

  • Cytat od buleon: „"Wystarczy pilnować (...) od wczesnego ranka do późnego wieczora" - to wymaga podporządkowania się Twojego czasu grze. ” Pokazales, ze czytanie ze zrozumieniem to Twoja slaba strona, Napisalem wyraznie :"Ale na takie loty rzadko kiedy znajduje czas."

  • Cytat od buleon: „Farmiłem MT-kami, na różnych prędkościach i w różnych konfiguracjach. Wysyłałem swoje 20-25 ataków i co dalej? Miałem czekać 2 godziny na powrót? To było nudne. Gdy gram, chcę grać, nie czekać i patrzeć jak mi flota leci... Gdy nie gram, robię FS i idę robić co innego. ” Farmie MT jak mam czas i non stop flota x2. Na starym Draco rekordem bylo wyfarmic 150kk dziennie przed wprowadzeniem x7 eko. Na Librze wystarczy pilnowac kiedy wraca flota z idlerow i od wczesnego ranka do poz…

  • Cytat od buleon: „Ty myślisz, że ile razy dziennie wlatuje się w daną farmę sondami? Farming sondami polega na szukaniu jak najlepszych farm, więc gdy widzę przeczesany rewir, szukam gdzie indziej. Zanim się wrócę w tamto miejsce, MT zdążą 10 razy tam dotrzeć. Jeszcze raz, żeby była jasność. Farmerzy MT niezwykle rzadko są wyprzedzani przez sondy w czasie lotu. Myślenie, że sondami wyfarmi się wszystko, jest niepoprawne. Poza tym sonda o pojemności 10 zwraca się po około 150-160 lotach, MT o poj…

  • Cytat od justvroum: „cóż, kogoś kto siedzi 2h dziennie również premiuje bo więcej przez te 2h wyfarmi niż jakby miał wysłać dwa razy farming na idlaków ” Pod warunkiem, ze nikt wczesniej mu nic nie wyfarmil tymi sondami.

  • Sondy lataja duzo szybciej niz mt?

  • Cytat od ciap: „Mnie zastanawia czy opcja ta promuje aktywność czy nolifenie. ” Dokladnie. Mt puscisz na idlaki i wychodzisz czy to na spacer czy do sklepu po zakupy. A sondami farmic musisz siedziec i non stop klikac by miec profity. @buleon z Toba gadka to jak zapasy ze swinia w blocie. Nikt nie moze miec wlasnych argumentow bo Twoja racja jest swieta. Wszystko wiesz zawsze najlepiej.

  • Cytat od buleon: „Pewnie chodziło Ci o kumulację. Co do botów, to jeśli to one są problemem, to miło by było, gdyby GF sobie jakoś z tym poradziło. Był temat Guderiana, w którym w magiczny sposób zniknęły posty, w tym mój, z propozycjami walki z botami, bo to generalnie trudne nie jest. Co do bunkra - ile postawisz jednostek w miesiąc? 30 x 86 400 = 2 592 000 - tutaj do potęgi jeszcze kilku miesięcy brakuje ” Nie ogarniasz jeszcze jednej kwestii. Znajomosci GO i zwyklych szarych graczy. Normalny…

  • Cytat od buleon: „Ułatwić? Chyba wręcz przeciwnie. Gra jest ciekawa, gdy jest wymagająca. Walnąć bunkier i wyfarmiać zza niego MT - to jest prosta gra. Po roku-dwóch wchodzisz w topkę jak w masło, wystarczy grać konsekwentnie. Z sondami jest inaczej, jeśli nie grasz aktywnie, to powoli spadasz w statystykach, bo gracze aktywni, choć mogą nie być w stanie nic Ci zrobić, mogą Cię ładnie zdystansować punktowo. ” Slysze juz a raczej sobie wyobrazam ten placz na forum lub nawet gdzies bylo o botach f…

  • Cytat od buleon: „Cytat od Truck driver: „Wyrecze go i ja Ci napisze. ” Nie potrzebujesz. Cytat od Truck driver: „Chcecie isc na latwizne latajac sondami bo szybko i latwo i nie trzeba gesi spawac (tutaj uklonik do jednego wariata z Libry ) by nimi farmic obawiajac sie kontry. ” Szybko i łatwo? Gdy chcesz sfarmić 100-200 kk, to jasne. Godzinka, max dwie. Pogadamy jak swoimi MT sfarmisz parę miliardów surowców dziennie. Co do gęsi, to masz spojrzenie z x2 flota, specyficzne. Lot układ dalej to 14…

  • Cytat od dorsz: „PODBIJAM TEMAT WEEKENDOWA PROMOCJA 2.8/1.8! ” Wiekszosc juz handluje po takim przeliczniku a bynajmniej ja

  • Cytat od buleon: „napisz - co gracze mogliby zrobić dla gry, w jaki sposób społeczność może Wam pomóc? ” Wyrecze go i ja Ci napisze. Chcecie isc na latwizne latajac sondami bo szybko i latwo i nie trzeba gesi spawac (tutaj uklonik do jednego wariata z Libry ) by nimi farmic obawiajac sie kontry. Jak czytam te Wasze komentarze o ladownosci sond to smiac mi sie jedynie chce. To wprowadzi jeszcze wieksza walke o te glupie idlaki niz do tej pory. Gram ladnych kilka lat i nie doswiadczylem farmienia …

  • Cytat od kaper1: „Cytat od Rentek: „w erze turbo reckow naprawde jeszcze ci zlom kradna? to musisz byc mierny zamknijcie ten temat bo to juz zenada ... ” Cytat od Truck driver: „Robiac synchro na recki flota strzela a recki wpadaja sekunda, max 2 sekundy po strzale. Naucz sie troche w praktyce zamiast czytac tylko poradniki na temat gry flota. ” Wasza podejście mnie dobija Panowie. Są gitary wielogryfowe, jakby co... @Rentek, jeżeli temat Ci nie odpowiada nie musisz nabijać pustych postów, przez…